Dil Seçiniz

Türk Hava Yolları’na 10 Yılda 10 Ödül

Türk Hava Yolları 10 yılda 10 harika ödüle layık görüldü. www.ucakbileti.com.tr adresinden en uygun fiyatlı Türk Hava Yolları uçak bileti alınabilir.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Türk Hava Yolları’na 10 Yılda 10 Ödül

  Her gün yeni bir başarısına tanık olduğumuz Türk Hava Yolları, yeni ödülleri ve diğer başarıları ile dikkatleri çekmeyi başarıyor. Üstelik bunun için çok da çaba harcamıyor. Sadece kaliteli hizmet ve başarılı projeler ile adından söz ettirmesi, diğer başarıları da beraberinde getiriyor. Türk Hava Yolları, son günlerde, uçak finansmanı alanında elde ettiği ödüller ile birlikte son 10 yıl içerisinde aldığı ödül sayısını da 10’a ulaştırmış bulunuyor. Türkiye’nin yüzü olarak düşünülen Türk Hava Yolları ‘nın bu başarısı, hem firma çalışanlarını hem de ülkemizi gururlandıran bir gelişme oldu.

  Türk Hava Yolları yetkililerinin 10 yılda 10 ödül almasını sağlayan son ödül ile ilgili olarak yaptığı açıklamaya göre havacılık sektörünün Oscar’ı olarak itelenebilecek olan Airfinance Journal Ödül Töreni’nde Türk Hava Yolları iki ödüle birden sahip oldu. Diğer taraftan Türk Hava Yolları ‘nın 2014 yılında teslim aldığı 2 adet A330 – 300 uçağının finansmanında kullanılmış olan Avrupa İhracat Kredisi Destek Ajansı (ECA) Garantili İtalyan Vergi Kalkanlı Finansal Kiralama Metodu, Airfinance Journal tarafından “En İyi Vergi Kalkanlı Finansman” olarak seçilerek ödüle layık görüldü. Bu metodun bir önemi de ilk kez Türk Hava Yolları tarafından kullanılmış olmasıdır. Ayrıca havacılık finansmanında hâkim para birimi olan dolar yerine Japon Yeni kullanarak da Türk Hava Yolları bir farklılık yaratmış ve bir ilke imza atmıştır. Hem Avrupa İhracat Kredisi Destek Ajansı’nın sağladığı garanti, hem vergi kalkanının sağladığı avantajlar hem de finansmanın Japon Yeni cinsinden tercih edilmesi, Türk Hava Yolları için maliyetleri çok daha cazip hale getirmiştir. Yaklaşık olarak da 200 milyon dolar tutarına denk gelen finansman, Societe Generale tarafından sağlanmıştır.

  Türk Hava Yolları ‘nın Airfinance Journal Ödül Töreni’nde aldığı ikinci ödül ise “En İyi Uçak Motoru Finansmanı” kategorisinde oldu. Geçen yıl teslim alınmış olunan General Electric GE90-115BL (B777-300ER tipi uçaklar için) ve General Electric CF6-80E1A3 (A330 – 300 tipi uçaklar için) uçak motorları için kullanılan finansman modeli ise Amerikan Exim Bankası Garantili Yedek Uçak Motoru Finansmanı şeklindeydi. Bu finansman şekli ile Türk Hava Yolları, Airfinance Journal Ödül Töreni yetkilileri tarafından ödüle layık görüldü. Bu olayda ilgi çeken bir yan ise Amerikan Exim Bankası’nın bir Airbus uçağına takılacak olan komponentin finansmanına ilk kez garantör olmasıdır. Bu durumda 45 yıllık Airbus tarihinde de bir ilke imza atarak Amerikan Exim Bankası adından söz ettirecek.

  Türk Hava Yolları bu tip başarıları ile bolca ödül almış bulunuyor. Geçen zaman zarfında farklı ve yenilikçi finansman modellerini uygulamaya sokması sebebi ile Jane’s Transport Finance, Global Transport Finance, Bonds & Loans ve de Airfinance Journal tarafından farklı farklı ödüllere layık görülmüştür. Türk Hava Yolları, adı geçen isimler ile birlikte 10 yılda 10 farklı ödüle sahip olmuştur. Son aldığı ödüller ile birlikte, bu konudaki yeteneği ve başarılarını kanıtlayan firma, 2006 yılından bu yana çok sayıda ödüle layık görülmüştür.

  Bol ödüllü bir havayolu şirketi olan Türk Hava Yolları, kaliteli yolculuk hizmeti sunması sebebiyle seyahat edecek olanların ilk tercihlerinden biridir. Türk Hava Yolları uçak bileti alırken, internet imkânlarından faydalanmak, en cazip alışveriş için gereklidir. Çünkü www.ucakbileti.com.tr gibi adresler, size en uygun uçak bileti fiyatlarını sunacaktır. Böylece aman kaybetmeden hızlıca uçak biletinizi alacağınız gibi, zamandan da tasarruf sağlayacaksınız. Dışarıda dolaşmadan oturduğunuz yerden Türk Hava Yolları uçak biletine ulaşabileceksiniz. Bu da seyahat hazırlıklarınız için ekstra zamanınız kalacağı anlamına gelmektedir. Türk Hava Yolları ‘nın zaman zaman düzenlediği kampanyalardan haberdar olmak ve en cazip uçak bileti alışverişini gerçekleştirmek için, güvenlik endişesi de yaşamayacağınız bu adresi tercih edebilirsiniz. Çünkü genellikle internet üzerinden yapılan işlemlerde en büyük endişe güvenlik ile ilgili olmaktadır. Endişelerinize önem veren www.ucakbileti.com.tr en üst seviye güvenlik önlemi olan 3D Secure güvenlik sistemini kullanmaktadır. Dolayısıyla bilgilerinizin başkaları ile paylaşılmayacağından emin olursunuz ve güvenle kredi kartı bilgilerinizi girebilirsiniz. Keyifli ve güvenli bir seyahat için Türk Hava Yolları uçak biletinizi bu tip güvenli adresler üzerinden temin etmelisiniz.

   

   

  Yorum Gönder