Dil Seçiniz

Türk Hava Yolları Yeni Ofisini Devreye Soktu

THY Ukrayna'daki faaliyetleriniz hızla sürdürüyor. Türk Hava Yolları uçak bileti satın alacaksanız, www.ucakbileti.com.tr ile en düşük fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

    Türk Hava Yolları Yeni Ofisini Devreye Soktu

    Türk Hava Yolları, hedeflerine çok önem veren bir havacılık ismidir. Hedeflerini yüksek tutması ile bu hedeflere ulaşmasının daha kolay olduğuna inanan şirket, gerçekçi ve korkusuz yetkilileri ile hızlı bir gelişim grafiği ile dünya sıralamalarında yer alıyor. Başarı özgeçmişi oldukça dolu olan hava yolu şirketi, dünya genelinde oldukça ünlüdür. Avrupa’nın yıllardır en iyi hava yolu şirketi seçilen ve pek çok Avrupalı şirketi geride bırakan THY, küresel anlamda da iyi bir sıralamaya sahiptir. Ayrıca uçuş noktasının çokluğuna büyük önem veren Türk Hava Yolları, dünyanın en çok rotaya sahip olan şirketidir. Yani THY uçuş noktalarının çokluğu ile dünya genelinde birinci sırada yer alıyor. Bu da önemli bir başarı olarak kabul edilmelidir. Diğer taraftan bugünlerde gündeme düşen yeni ofis konusu aslında geçen yıl girişilen faaliyetlerin bir sonucudur. THY, geçtiğimiz yılın Ekim ayında Ukrayna’da Herson uçuşlarına başlayarak büyük ilgi görmüştü. Aradan geçen bir yıl sürenin ardından şirket, Ukrayna’nın Herson kentinde ofis açma kararı aldı ve bu karar hızla uygulamaya konuldu. Geçtiğimiz günlerde açılışı gerçekleşen ofis, Herson kentinde yer alıyor ve açılışta pek çok önemli isim dikkatleri çekti.

    Açılışa Odesa Başkonsolosu Nur Sağman, THYDoğu Avrupa ve Balkanlar Satış Başkan Yardımcısı Mert Dorman, Herson Vali Yardımcısı Valentyna Sıchevaya, THY Herson Müdürü Dinçer Sayıcı, Herson Belediye Başkanı Volodymyr Mykolaenko ile birlikte pek çok Türk iş adamı da katıldı. Açılışta sözü eline alan Satış Başkan Yardımcısı Mert Dorman, önemli açıklamalarda bulundu. Mert Dorman, şirketin özellikle 2003 yılı ile birlikte belli bir ivme kazandığını ve dünya standartlarına bir bir ulaştığını belirtirken, şirketin bugün 110 farklı ülkeye ve 277 farklı noktaya uçması ile dünya genelinde ilk sırada yer aldığını belirtti. Açılışının gerçekleştirildiği Herson hattı ise Türk Hava Yolları ‘nın Ukrayna’daki 5. Hattıdır. Diğer taraftan konuşma yapan tüm yetkililer iki ülke arasındaki dostluk üzerinde durdu. Türkiye ve Ukrayna arasındaki dostane ilişkiler, birlikte başarılı işlere imza atılmasının temel sebebidir. Mert Dorman da iki ülke arasındaki bu dostluğa vurgu yaparak Ukrayna halkı için daima daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunma amacında olduklarını, iki ülke arasındaki bağlantıyı en güvenli ve en konforlu şekilde sağlayacaklarını belirtti. Herson Müdürü Dinçer Sayıcı ise THY ‘nin Ukrayna ’da uçuş gerçekleştirdiği 5 hat ile birlikte, ülkenin havacılık sektöründe en büyük paya sahip olan hava yolu şirketi olduğunu belirtti. Türkiye ve Ukrayna arasındaki ilişkilerin kusursuzluğunu gösteren bu duruma ek olarak yakın zamanda, geçen yıl açılan Herson şehri seferlerinin sayısı 4’ten 7’ye çıkarılmıştır. Ayrıca Dinçer Sayıcı’nın değindiği bir diğer nokta, Ukrayna halkının Türk Hava Yolları ‘na göstermiş olduğu ilgidir. Halkın ilgi ve talebi ile ülkeye düzenlenen uçuşlarda yüksek doluluk oranları gözlenmektedir ve bu doğrultuda yeni hizmet girişimleri gündeme getirilebilmektedir. Ofis açılışı yoğun katılım ile renklenirken, önemli açıklamalarda bulunan yetkililer ülkelerin anlaşması ve iki halkın birbirine olan sıcak yaklaşımını da gözler önüne sermiştir. Önümüzdeki dönemde şirketin, hem ülkeye hem de Herson kentine yeni hizmetlerinin de olması beklenmektedir. Böylece şirketin ulaşım ağı da gittikçe daha da büyümektedir. Görünen o ki yakın zamanda herhangi bir şirketin uçuş noktalarının sayısı ile öne geçmesi söz konusu değildir.

    Türk Hava Yolları kalitesi dünya genelinde bu kadar ünlüyken, siz de seyahatlerinizde şirketin konforunu tercih edebilirsiniz. Gitmek istediğiniz noktaya ulaşan bir THY uçağı mutlaka bulacaksınız. Lakin öncelikle uçak biletinizi satın almanız gerekiyor. Onu da indirimli fiyatlar ile yakalarsanız, kusursuz bir yolculuğa hazırsınız demektir. Bugün mümkün olan en uygun fiyatlar ile uçak bileti satın almak için www.ucakbileti.com.tr adresini tercih edebilirsiniz. Buradan cazip fiyatları yakalamanın yanında, kampanyaları takip etme, seyahat programınızın için çeşitli bilgilere ulaşma gibi imkânlara da erişebilirsiniz. Dolayısıyla seyahatinize dair tüm ihtiyaçlarınızı, kullanımı son derece kolay olan bu site üzerinden hızla karşılayabilirsiniz. Üstelik zamanınızın da birkaç dakika gibi çok küçük bir bölümünü harcamanız yeterli olacaktır. 

    Yorum Gönder