Dil Seçiniz

Türk Hava Yolları Ünlü Blog Yazarlarını Ağırladı

Dünyanın en ünlü seyahat blogu yazarları THY ile Türkiye'yi keşfetti. Türk Hava Yolları uçak bileti almak içinen iyi seçeneğiniz ise www.ucakbileti.com.tr adresidir.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Türk Hava Yolları Ünlü Blog Yazarlarını Ağırladı

  Milli hava yolu şirketimiz olan Türk Hava Yolları, ülkemizdeki itibarını dünya çapında da korumaktadır. Dünya’nın en çok tercih ettiği hava yolu şirketlerinden biri olmasının yanında, gelişen yapısı ile daha da iyisine doğru koşmaktadır. Türk Hava Yolları, sponsorluk faaliyetleri, başarı ödülleri gibi konular ile sürekli gündemde kalmayı başarırken, son olarak da farklı bir haber ile havacılık haberleri arasındaki yerini aldı. Dünyaca ünlü seyahati bloğu yazarları, Türk Hava Yolları ‘nın daveti ile bir araya geldi. Öncelikle Amerika’da Beyaz Saray’da gerçekleşen bir etkinlik, bu dünyaca ünlü isimleri bir araya getirmişti. Toplamda 29 seyahat bloğu yazarını kapsayan etkinlik, 2 gün boyunca Beyaz Saray’da gerçekleştirildi. Bu etkinlik süresinde ülkemiz hakkında bilgi sahibi olan fikir edinen yazarlar, ardından İstanbul’da ağırlandı. İstanbul’un tarihi ve kültürel mekânlarını ziyaret eden yazarlar, Türk Hava Yolları ev sahipliği ile Türk mutfağını deneme fırsatı bulduğu gibi Türk kültürü ve sanatlarını da yakından tanıma şansına sahip oldular.

  Seyahat edenler için en önemli konulardan biri olan ulaşım, Türk Hava Yolları gibi kaliteli isimler ile yerine getirildiğinde son derece keyifli bir hal almaktadır. Blog yazarlarında ilgisini çeken bu durum, etkinlik ile yazarların takipçilerine de ulaşmıştır. Türk Hava Yolları Uçuş Eğitim Merkezi, Türk Hava Yollar Teknik A. Ş. Ve Turkish DO&CO ‘nun üretim tesisleri gibi noktaları ziyaret eden misafirler, hem şirketin büyüyen uçuş ağını yakından tanıdı, hem de ödüllü ikram servisini deneyimledi. Dünyaca ünlü seyahat bloğu yazarları için planlananlar ise bundan ibaret değildi. 2 günlük İstanbul gezisinin ardından, Amerikalı grup kapsamlı olarak hazırlanan tur programına alındı. Misafirler 4 ayrı gruba ayrıldıktan sonra Urfa – Mardin, Konya – Kapadokya, Trabzon – Rize ve Efes – Pamukkale bölgelerine de özel bir gezi gerçekleştirdiler. Hem bu gezileri sırasında edindikleri bilgileri, hem de Türk Hava Yolları ‘na dair kazandıkları izlenimleri, blogları ve sosyal medya hesapları üzerinden paylaşan yazarlar, son derece memnun bir şekilde ülkemizden ayrıldılar.

  Amerika ve Kuzey Avrupa Pazarlama ve Satış Başkan Yardımcısı olan Mustafa Doğan, söz konusu olan “Dünyayı Keşfet” temalı etkinlik ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. 4 günlük tur kapsamında, tematik turizme vurgu yaparak, misafirlerini farklı noktalarda ağırladıklarını dile getirdi. Amerika’nın en etkili seyahat yazarları olan ve dünya çapında da en iyiler olan bu isimler, İstanbul, Kapadokya, Mardin, Pamukkale ve Trabzon gibi özel noktaları yakından tanıdıkları gibi, mutfağımız, kültürümüz, sanatımız ve coğrafyamız gibi zenginliklerimizi de keşfetme şansı buldular. Dolayısıyla bu çalışma sadece Türk Hava Yolları ‘nı tanıtan bir etkinlik değildir. Aynı zamanda ülke turizmine de değer katan bir etkinlik söz konusudur. Türkiye’nin turizmine de destek sağlayan bu etkinlik, THY için de son derece gurur vericidir. Bu düşüncelerine yer veren Mustafa Doğan, etkinliğin genel olarak herkes için son derece keyifli bir şekilde gerçekleşmesinden dolayı da mutluluk duyduğunu dile getirdi. Amerika’nın ardından ülkemizde gerçekleşen bu güzel etkinlik, dünyanın en iyi seyahat bloğu yazarlarının kelimeleri ile okuyuculara ulaştırılıyor. THY kalitesi ve konforu gibi değerlerin yanında, ülkemizin turizm potansiyeli de dünya çapında tanıtılmış bulunuyor.

  Böyle bir kalite ve niteliğe sahip olan THY, hem yurt içi hem de yurt dışı seyahatleriniz için en iyi ulaşım seçeneğidir. Uçak bileti ulaşımının da kolay olması, büyük bir avantajdır. Yoğun ve geniş bir ulaşım ağı olan şirket, size istediğiniz tarihlerde ulaşım imkânı sunmaktadır. www.ucakbileti.com.tr adresi üzerinden, seyahatleriniz için güvenle THY uçak bileti satın alabilirsiniz. Sağladığı güvencenin yanında en uygun fiyatları sunuyor olması, büyük bir avantajıdır. Aynı uçuşu daha cazip fiyatlar ile gerçekleştirebilecek olmak, seyahat etmeyi sevenler için son derece önemli bir konudur. Dolayısıyla bu adres üzerinden de bu fırsat yakalanabilir. Geç kalmadan yani seyahat tarihinizden birkaç hafta önce uçak biletinizi almanız, sizin için daha da cazip olacaktır. Üstelik sadece saniyeler içerisinde uçak biletinize kavuşacak olmanız, önemli bir seyahat hazırlığını kısa sürede ortadan kaldırmanız anlamına gelmektedir. Böylece kalan seyahat hazırlıklarınıza rahatça geniş zaman ayırabilirsiniz.

   

  Yorum Gönder