Dil Seçiniz

Türk Hava Yolları New York’a Daha Fazla Uçacak

Türk Hava Yolları'nın New York seferleri artık daha fazla gerçekleştirilecek. www.ucakbileti.com.tr adresi üzerinden en uygun fiyatlarla THY uçak bileti alabilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Türk Hava Yolları New York’a Daha Fazla Uçacak

  1933 yılından bu yana havacılık faaliyetleri ile adından söz ettiren ve bir hava yolu kuruluşu olarak ülkemizde ilki temsil eden Türk Hava Yolları, bu alanda ülkemizde mevcut olan özel hava yolu şirketlerine de örnek teşkil ettiği gibi, başarılarını da desteklemektedir. Türk Hava Yolları, sürekli bir gelişim içerisinde olması sebebi ile filosunu ve uçuş ağına dâhil ettiği hatlarını da sürekli daha iyi hale getirme çalışması içerisindedir. Filosunu yenileyerek genişletmesi, personelini özenli bir çalışma ve araştırma ile seçim, özel bir eğitime tabi tutması ve uçuş ağını sürekli genişletmesi ile pek çok havacılık ödülüne de layık görülmüştür. Tüm bu yenilikçi bakış açısı hareketleri ile dünya genelindeki sıralamada ilk 5’e ulaşmayı başarmıştır. Bugün Türk Hava Yolları, ülkemizin en iyi hava yolu şirketi olduğu gibi Avrupa sıralamasında da birinci sıradadır. Dünya genelinde ise 4. Sırada yer alıyor olması ülkemiz için de bir onur ve gurur sebebidir.

  Geniş ulaşım ağı ile adından sıkça söz ettiren şirket, son günlerde Atlanta seferleri ile dikkatleri çekmişti. Şimdi ise bir sefer artırımı ile gündeme geliyor. THY‘nin İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan hareketle New York’un JFK Havalimanı’na gerçekleştirdiği seferleri yeni bir düzenlemeye tabi tutuldu. Bugüne dek New York’un JFK Havalimanı’na gerçekleştirilen seferler haftada 17 uçuş olarak düzenlenmişti. Ancak THY yetkilileri ihtiyaçlar doğrultusunda bu sayının artırılmasına karar verdi. 2015 – 2016 sezonunun girişi ile birlikte harekete geçen şirket, New York uçuşlarında hız kazanma eğiliminde görünüyor. Bu doğrultuda bugüne dek haftada 17 uçuş şeklinde gerçekleştirilen New York seferlerinin, haftada 21’e çıkarılmasına karar verildi. Bu uygulamanın ekim ayı itibariyle uygulamaya konulacağı yönünde duyumlar alınmıştı. Yapılan son açıklama ile bu duyumun doğruluğu görülmüş oldu. Yapılan açıklamaya göre, 25 Ekim tarihi itibariyle, New York seferleri haftada 21 uçuş olarak gerçekleştirilecek. İlerleyen dönemlerde yoğunluk ile doğru orantılı olarak bu sayının artması da gündeme gelebilir. Şuan ki düzenlemeye göre, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan hareketle New York JFK Havalimanı’na gerçekleştirilecek olan uçuşların A300 – 300 tipi uçaklar ile yapılması planlanıyor.

  Yakın zamanda Türk Hava Yolları ‘nın Atlanta Hartsfiel Havalimanı’na gerçekleştireceği uçuşların hazırlıkları gündeme gelmişti. Bu seferlerin 2016 yılı Mayıs ayı itibariyle uygulamaya konulması söz konusuyken, New York uçuşlarında da yakın zamanda bir artışın uygulanacak olması dikkat çekiyor. Sürekli başarıları ve ödülleri ile gündemde olan Türk Hava Yolları, bu kez de seferlerinin artışı ve ulaşım ağının genişliği ile gözleri üzerine çekiyor. Buna ek olarak Avusturya’nın Graz kentine yapılması planlanan seferlerin de faaliyete girmesi sayılabilir. İstanbul ve Graz arasında başlatılan seferler, başlangıç olarak haftada 4 kez karşılıklı olarak gerçekleştirilecek. THY uçağının bu hattaki ilk uçuşu, geleneksel karşılama seremonisi ile sonlandırıldı ve THY yine önemli bir gelişme ile gündeme geldi. Türk Hava Yolları söz konusu olan yeni seferlerde tercih ettiği uçaklar ise Atlanta’da Boeing 777 – 300ER, New York’ta ise A300 – 300 tipi olarak açıklandı.

  THY ile dünyanın en ulaşılmaz noktaları bile saatler sonra ulaşılabilir bir hale gelmektedir. Bugün Türkiye üzerinden ulaşabileceğiniz en geniş ulaşım ağı Türk Hava Yolları tarafından sunulmaktadır. Şirketin avantajlarından faydalanmak için uçak bileti rezervasyonunuzu geç kalmadan yaptırmalısınız. Uygun fiyatlar için ise erken rezervasyon imkânlarını kullanmanın yanında www.ucakbileti.com.tr adresi gibi avantajlardan faydalanmalısınız. Böylece en uygun fiyatlara THY kalitesini elde edebilirsiniz. Diğer taraftan, internet üzerinden uçak bileti satın alacağınız için, önemli bir zaman ve emek tasarrufu yaparsınız. Yetkili uçak bileti satış noktalarında uzun uzun dolaşarak zaman harcamanız size daha iyi sonuç kazandırmayacaktır. Yetkili noktalarda göremeyeceğiniz kadar çok seçeneği internet üzerinden görebilirsiniz. Dolayısıyla, sizin için en avantajlı olan firma, uçak ve seferi bulabilirsiniz. Üstelik çeşitli gezi önerilerine de aynı adres üzerinden ulaşabilerek, uçak biletinizi aldıktan sonra seyahatinizi renklendirecek bilgiler edinebilirsiniz. Daha keyifli ve eğlenceli geziler, sıkıntıya girmeden yapılan seyahat hazırlıkları ve sorunsuz yolculuklar ile yaşanır. Bunun için uçak bileti alımı ve diğer seyahat hazırlıklarında sorun yaşamamak çok önemli bir detaydır.

  Yorum Gönder