Dil Seçiniz

Türk Hava Yolları İstanbul’u İki Farklı Noktaya Bağlıyor

THY ile artık Erbil ve Bahreyn'e doğrudan uçulabilecek. En cazip fiyatlar ile THY uçak bileti almak için, en iyi seçeneğiniz ise www.ucakbileti.com.tr 'dir.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

    Türk Hava Yolları İstanbul’u İki Farklı Noktaya Bağlıyor

    Milli hava yolu şirketimiz olarak ünlenen THY, artarda gelen başarıları ve yenilikleri ile sürekli gündemde kalmayı başarıyor. Aldığı ödüllerin yanı sıra, daha kaliteli ve daha geniş bir alanda hizmet verme çabası ile gerçekleştirdiği yenilikler de konuşuluyor. Yeni alınan Airbus ve Boeing uçakları zaman zaman gündemi meşgul ederken, zaman zaman da şirket başarılarını engellemeye çalışanların asılsız bomba ihbarları gündeme geldi. Bugün ise şirketin 2015 hedefleri doğrultusunda açılan yeni rotası ile havacılık haberleri arasında yerini alıyor. Türk Hava Yolları, bugün 250 ’den fazla noktaya yine 250’den fazla uçak ile ulaşım sağlamaktadır. Bunu daha da yukarılara çekme hedefi, şirketin yeni rotaları uçuş ağına dâhil etmesini sağlıyor. Türkiye’nin havacılık alanında beklenen yükselişi, pek çok hava yolu şirketini de harekete geçirmiş durumda. Bu sebeple Türk Hava Yolları ‘nın da hedeflerinde yükseliş gözleniyor. 2015 hedefleri sebebi ile açılacak olan yeni hatlar ile ilgili olarak ise bilgiler geldi. THY artık Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden Erbil ve Bahreyn’e doğrudan ulaşım hizmeti verecek. Bu noktalara gitmek için aktarma zahmetine katlanarak, uzun saatlerinizi yolda harcamanıza gerek kalmıyor. Yeni hizmete girecek olan bu rotalar ile ilgili olarak detaylar da alınan bilgiler arasında.

    THY ‘nin pek çok yurt dışı seferi Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden gerçekleşiyor. Yeni uçuş noktaları olan Erbil ve Bahreyn’i de ekleyen şirket, bu noktalara da ulaşımı Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan sağlayacak. Bugün Türk Hava Yolları, Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden Amsterdam, Bakü, Berlin, Brüksel, Düsseldorf, Frankfurt, Kiev, Kuveyt, Londra, Milan, Münih, Paris, Tiflis, Tahran, Tel Aviv, Viyana, Roma, Stuttgart, Köln, Barselona ve geçtiğimiz günlerde eklenen Dammam kentine ulaşım gerçekleştirmektedir. Bunlara ek olarak ise önce Erbil sonra da Bahreyn kenti Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan ulaşılabilecek yerler arasında eklenmiştir. THY ‘nin gerçekleştirdiği Erbil uçuşları 20 Temmuz itibariyle uygulamaya sokuldu ve öncelikle haftada 4 gün şeklinde gerçekleştirilmesi planlandı. Ancak 16 Eylül tarihi ile birlikte seferlerin her gün karşılıklı olarak gerçekleştirilmesi planlanıyor. Türk Hava Yolları’nın Erbil seferleri, bugün TK 312 sefer sayısı ile Pazartesi, Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi olmak üzere haftanın 4 günü gerçekleştiriliyor. Saat 22.45 ‘te Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan hareket eden uçakları yaklaşık olarak saat 01.05’te Erbil’e ulaşmış oluyorlar. Erbil’den İstanbul’a yapılan seferler ise TK 313 sefer sayısı ile gerçekleştirilmektedir. Salı, Perşembe, Cuma ve Pazar olmak üzere yine haftanın 4 günü gerçekleştirilen seferler saat 04.40 itibariyle başlayarak, yaklaşık olarak saat 07.10 gibi İstanbul’a varış gerçekleşmektedir.

    THY ‘nin ikinci rotası olan Bahreyn ise TK 750 sefer sayısı ile gerçekleşecek uçuşlar ile İstanbul’a bağlanacak. Saat 00.25 hareket saati ile başlayan seferler, saat 04.25 itibariyle Bahreyn’de son bulacak. İstanbul üzerinden Bahreyn’e gerçekleştirilecek olan seferlerin Çarşamba, Cuma ve Pazar olmak üzere haftanın 3 günü gerçekleştirilmesi planlanırken, TK 751 sefer sayısı ile yapılacak olan Bahreyn – İstanbul seferlerinin de yine Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri gerçekleştirilmedi planlanıyor. Her iki seferin de Sonbahar itibariyle sıklaştırılması da şirketin hedefleri arasında yer alıyor. Bu noktalara uygun fiyatlar ile uçmak için başlangıç kampanyalarından faydalanabilirsiniz ve yakın bir tarihte uçmayacak dahi olsanız, indirimli fiyatlar ile seyahat edebilirsiniz. Böylece sınıfınızı da yükseltebilirsiniz. Uygun fiyatları yakalamanın bir yolu da www.ucakbileti.com.tr adresini tercih etmek olacaktır sizin için. Çünkü internet üzerinden yapılan işlemler, hizmet sunanlar için daha az masraflı olduğu için daha ucuza gelmektedir. Siz de daha uygun fiyatlar ile uçak bileti alabilirsiniz. Üstelik bu adres üzerinden en uygun fiyatları yakalarken, daha pek çok avantaja da erişirsiniz. Sitenin kullanım kolaylığı sağlayan ara yüzü, güvenilir olmasını sağlayan güvenlik önlemleri ve uygun fiyatları uçak bileti almayı keyifli hale getiren detaylardır. Üstelik uygun fiyat avantajını kullanarak, uçuş konforunuzu yükselterek bir üst sınıfta seyahat edebilirsiniz. Daha konforlu ve kaliteli bir uçuş deneyimi için öncelikle Türk Hava Yolları ‘nı tercih etmelisiniz. Sonra ise bu uçuşun tadını çıkarmalısınız. Şirketin sunduğu nitelikli ikramlar, seyahatinizi daha da kaliteli hale getirecektir.  

    Yorum Gönder