Dil Seçiniz

Türk Hava Yolları ile Kastamonu’dan Yurt Dışı Seferleri Başlıyor

Kastamonu Havalimanı, yurt dışına açılıyor! Türk Hava Yolları uçak bileti www.ucakbileti.com.tr adresinden güvenle satın alınabilir.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Türk Hava Yolları ile Kastamonu’dan Yurt Dışı Seferleri Başlıyor

  Ülkemizde havacılık anlamında yaşanan gelişmeler, son derece hızlı ve takdire şayandır. Havayolu ulaşımının yüksek ücretler ile kısıtlı yönlere gerçekleştirilebilmesi sebebiyle lüks olarak kabul edildiği zamanlar aslında çok uzakta kalmadı. Ancak Türk Hava Yolları başta olmak üzere, pek çok havayolu şirketinin gösterdiği özen ile birlikte, hem daha uygun fiyatlara havayolu ulaşımı tercih edilebilir seviyeye çekildi, hem de günden güne açılan yeni hatlarla birlikte yolcu sayısında artış yaşandı. Bu sayede artık büyük kentlerin dışında pek çok kentten doğrudan yurtdışı seferleri de düzenlenmeye başlandı. Bugün gelinen noktada, havayolu ulaşımı son derece cazip ücretlere hem yurt içi hem de yurt dışı pek çok noktaya sağlanabiliyor.

  Son günlerde ise yurt dışı seferleri adına yeni bir gelişme yaşanıyor. Hava trafiğine yurt dışı noktalarını da dâhil etmek isteyen Kastamonu Havalimanı, Türk Hava Yolları desteği ile bunu gerçekleştirme gayesine sahiptir. Havacılık anlamında ülkemizde öncü olan Türk Hava Yolları ise bu konuda çalışmalarını sürdürüyor. Bununla ilgili olarak son günlerde yapılan açıklamaya göre ise Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü’ne (DHMİ) bağlı olan Kastamonu Havalimanı, Türk Hava Yolları ’nın 4 ayrı güzergâhın yolcu taşıma ihalesinin 12 Haziranda gerçekleşeceğini duyurdu. Kastamonu Havalimanı, bu gelişme için uzun zamandır büyük emek sarf etmiş ve nihayet bu gelişme ile birlikte emeklerinin karşılığını alacak olmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Gelişme ile ilgili olarak ilgi bilgi, Vali Şehmus Günaydın, bir sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Vali Şehmus Günaydın, Kastamonu Havalimanı’nın artık uluslararası doğrudan uçuşlarda ülkemize giriş ya da çıkış yapacaklar için bir sınır kapısı haline getirildiğini belirten sözler ile ilk duyuruyu gerçekleştirdi.

  Türk Hava Yolları desteği ile gerçekleştirilen bu imkân ile birlikte artık Hac yolculukları doğrudan Kastamonu üzerinden gerçekleştirilen uçuşlarla sağlanabilecek. Ayrıca yurt dışından doğrudan gelecek olan turist grupları için de büyük bir kolaylık sağlanmış olacak. Turist grupları doğrudan Türk Hava Yolları Kastamonu uçak bileti alarak, kente ulaşabilecek. Böylece Türk Hava Yolları, kentin turistik acısan gelişimi, kültürel ve doğal güzelliklerinin tanıtılması anlamında da destek sağlamış olacak. Ayrıca Türk Hava Yolları ’nın 4 farklı güzergâhı için de ihale gerçekleştirileceği duyurularak, ihale ile ilgili gerekleri belirten bir duyuru da yapıldı. Kastamonu Havalimanı, son yıllarda yakaladığı gelişim ışığını ve potansiyelini doğru yönlendirmeyi başarmış ve kentten doğrudan çok sayıda noktaya ulaşım imkânı sağlamıştır.

  Diğer taraftan bu imkânın kent gelişimine sağlayacağı faydalar da göz önünde bulundurulmalıdır. Hem yurt dışı hatları hem de yurt içinde yeni açılan hatlar, kentlilerin seyahatlerini kolaylaştırdığı gibi, kenti ziyaret etmek isteyenlerin sayısında da artışa sebep olmaktadır. Çünkü ulaşım imkânlarının çeşitliliği ve konforu insanları o noktaya seyahat etmeye sevk etmektedir. Dolayısıyla Kastamonu’nun tanıtımı açısından son derece önemli bir hamle gerçekleştirilmiş bulunulmaktadır. Kentin ulaşım ağına destek sağlayan Türk Hava Yolları da büyük bir firma olmanın gereklerini yerine getiriyor olması ile dikkat çekmektedir.

  Uçak bileti alma konusuna değinecek olursak ise uçak bileti almak artık teknolojinin sunduğu nimetler ile birlikte son derece kolaylaştı. Artık dışarıda zaman harcamanıza hiç gerek yok, internetin faydalı özellikleri arasında sayılabilecek uçak bileti alma imkânı ile siz de oturduğunuz yerden Türk Hava Yolları uçak biletine sahip olabilirsiniz. Bunun için dikkat etmeniz gereken tek şey ise güvenilir adresleri tercih etmektir. www.ucakbileti.com.tr gibi 3D Secure güvenlik sistemini tercih eden adresler üzerinden işleminizi gerçekleştirdiğinizde hiçbir sorun ile karşılaşmazsınız. Bu sistemin sağladığı güven ile birlikte endişelenmeden kredi kartı bilgilerinizi girebilirsiniz. Ayrıca www.ucakbileti.com.tr size filtreleme özelliği sayesinde en cazip uçak biletini sunmaktadır. Yani yine zamandan tasarruf sağlayacağınız bu özellik ile istediğiniz uçak bileti özelliklerini girerek, o yönde uçuş gerçekleştiren tüm firmaları ve tüm fiyat seçeneklerini bir arada görebilirsiniz. Dolayısıyla size en uygun olan uçak biletini almanız son derece kolaylaşmaktadır. Zamandan tasarruf sağlayacağınız için ise kalan ekstra zamanınızı diğer seyahat hazırlıklarınıza ayırabilir ve seyahatinizi kusursuz hale getirebilirsiniz. Türk Hava Yolları ile seyahat etmenin keyfi ve kalitesini uygun fiyatlar ile birlikte yaşamak için interneti tercih etmelisiniz.

  Yorum Gönder