Dil Seçiniz

Türk Hava Yolları İki Yeni Uçağına Kavuştu

THY filosunu geliştirmeye devam ediyor. www.ucakbileti.com.tr üzerinden cazip fiyatlı Türk Hava Yolları uçak bileti satın alabilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Türk Hava Yolları İki Yeni Uçağına Kavuştu

  Dünyanın en iyi hava yolu ulaşımı sağlayan şirketlerinden olan THY, konforu, ikramları ve güler yüzü ile başarı listelerinden düşmüyor. 1930 ‘lu yıllardan bu yana bu alanda etkinlik gösteren şirket, sürekli kapasitesindeki artış ile günümüzdeki konumuna ulaşmıştır. Filosunu hızla geliştirmesi ve büyütmesi, bugün sahip olduğu yolcu kapasitesinin de sebebidir. Ülkemizin en iyisi olan THY, bu özelliğini kurulduğu yıllardan bu yana korumakla kalmamış yurt dışında etkinlik göstermeye başladığı 2000’li yıllar ile birlikte daha geniş bir alana yaymıştır. Yurt dışı faaliyetleri çok sayıdaki ulaşım noktası ile önem kazanmıştır. Şirketin mümkün olduğunca çok noktaya uçması, geniş bir çeşitlilik sunması, özellikle Asya, Avrupa, Afrika ve Amerika gibi çeşitli bölgelere uzanması ve pek çok hava yolu şirketinin gitmeye çekindiği bölgelere dahi uçması, şirketin en önemli özellikleridir. Ayrıca yurt içi başarılara ek olarak yurt dışı başarılarının da olması bu özellikler ile mümkün olmaktadır.

  Şirket, filosuna son derece önem gösteriyor, çünkü THY kalitesi olarak bilinen bir kavram var ve THY kalite ve konforunu tesis etmek için uçak seçimine özen gösterilmesi gerekiyor. Şirket, filosunun genişliği oranında yolcu kapasitesine sahip olabileceğinden, uçak satın alımında maksimum çaba gösterilmektedir. Bu doğrultuda 2015 yılsonu hedefi olan 293 uçağa ulaşılmasına çok az kalmış gibi görünüyor. Şuan zaten uçak sayısı 270 ‘leri geçmiş olan şirket hedefine doğru emin adımlar ile ilerliyor. Son günlerde yine şirketin uçak alımı ve teslim edilen uçakları havacılık haberleri arasına düştü ve konuşuldu. Şirketin büyüme çabalarının bir sonucu olarak görülen uçak siparişlerinden 2 ‘si bugün İstanbul ‘a getirilerek şirkete teslim edildi. Airbus şirketine verilen uçak siparişleri doğrultusunda, şirketin THY ‘na teslim ettiği iki uçak kuyruk tescillerini alarak İstanbul ‘a ulaştırıldı. TC – JSY kuyruk tesciline sahip olan uçak Airbus ‘ın A321 tipi uçağı teslim edildi öncelikle. Ardından ise TC – JSV kuyruk tescilini alan yine Airbus A321 tipi uçak filoya teslim edildi. Dikkatleri çeken ise bu tip uçakların Türk Hava Yolları filosunda geniş yer bulması oldu. Son olarak gelen TC – JSY ve TC – JSV kuyruk tescili alan bu uçaklar ile birlikte Türk Hava Yolları ‘nın filosunda tam 52 adet Airbus A321 tipi uçak olmuş oldu.

  Şirketi en konforlu uçuşlarını tesis eden bu tip uçaklar, mümkün olduğunca fazla seferde kullanılarak, konfor ve kalite tesis ediliyor. Ulaşım ağının gün geçtikçe daha da genişlemesini sağlayan bu tip alımların ise yılsonuna kadar aynı hız ile sürmesi bekleniyor. Bu doğrultuda yılsonunda neredeyse 300 uçağa sahip bir Türk Hava Yolları filosu söz konusu olacak. Bu da şirketin hem yerel hem de küresel anlamda çok daha hızlı bir büyüme yaşayacağının göstergesidir. Bugün uçuş noktaları ile dünyanın en çok farklı noktaya uçan şirketi olarak gösterilen Türk Hava Yolları, gelecek yıllarda buna hız vererek daha da yüksek rakamlara ulaşacak gibi görünüyor. Aynı zamanda kalitesinin de sabit kalması ve aynı kalite ve konforun her zaman her seferde tesis ediliyor olması, şirketi bir dünya devi haline getiriyor. Uluslararası bir aktör olarak görmeye başladığımız şirket, ülkemizin bayrak taşıyıcısı statüsünün yanında gururudur da. İsterseniz yerel yolculuklarınızda isterseniz de uluslararası uçuşlarınızda şirketin konforunu ve hizmet kalitesini, güler yüzlü personeli ile kullanabilirsiniz. Harika bir tatile çıkmak için en iyi yol olan şirket, sadece bir uçak bileti kadar uzağınızdadır.

  Seyahatiniz öncesinde www.ucakbileti.com.tr adresiniz ziyaret ederek sadece birkaç dakikanızı harcamak mükemmel bir yolculuk için yeterlidir. İstediğiniz hava yolu şirketi, istediğini rota ve istediğiniz fiyatlar, sistemin size özel filtreleme sistemi ile kısa sürede önünüzde listelenir. Ödeme seçenekleri ve güvenilir bir sistem olması, sizin için son derece cazip bir imkân olduğunu gösteriyor. Mümkün olan en düşük fiyatların sunulduğu site size bunun yanında zaman tasarrufu ve kolaylık da sağlıyor. Seyahat hazırlıklarınızın önemli bir kısmını bu şekilde sadece interneti kullanarak halledebilecek olmanız önemli bir zaman tasarrufu olarak değerlendirilebilir. Çünkü aksi takdirde Türk Hava Yolları uçak bileti satın almak için satış noktalarını gezmeni gerekir. 

  Yorum Gönder