Dil Seçiniz

Türk Hava Yolları Bayrama Hazırlanıyor

Türk Hava Yolları'nın bayram hazırlıkları bitmek üzere! www.ucakbileti.com.tr 'den THY uçak bileti alarak bayramda en uygun fiyatlarla uçabilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Türk Hava Yolları Bayrama Hazırlanıyor

  Türk Hava Yolları, ülkemiz ve dünya için sadece hava yolu hizmeti veren sıradan bir şirket özelliğine sahip değildir. Aynı zamanda her alanda ülkemizin önemli bir temsilcisidir. Bu sebeple verdiği mesajlar da çok önemlidir. Bugün dünya ekonomisinde ve dünya kararlarında aktif rol oynayan bir Türk şirketinin varlığı, büyük bir gerekliliktir. Dolayısıyla, Türk Hava Yolları, her hareketi ile dikkatleri üzerine çeken ve insanlara mesaj vermeyi başaran bir şirkettir. THY sadece verdiği kaliteli hizmet ile konuşulmuyor. Kaliteli ve konforlu ulaşımına ek olarak, dünyanın en iyilerinden biri olarak konuşuluyor. Dünyanın en iyi hava yolu şirketlerinden birinin, ülkemize ait olması sebebi ile havacılık alanında da söz hakkına sahip oluyoruz. Bu doğrultuda, yaklaşan Ramazan Bayramı için hazırlıklar başladı. Ülkemizde hizmet veren tüm hava yolu şirketlerinde çeşitli Ramazan Bayramı hazırlıkları görülürken, THY farklı bir hazırlık ile dikkat çekti.

  Türk Hava Yolları ‘nın filosunda bir adet uçağın Ramazan Bayramı’na özel olarak hazırlandığı bilgisi düştü ajanslara. Buna göre şirkete ait olan bir uçak, Ramazan Bayramı’na özel bir tasarım ile boyanıyor. Halen boyama işleminin sürdüğü belirtilen uçak, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndaki THY Teknik Hangar ’da hazırlanıyor. Önümüzdeki hafta olan Ramazan Bayramı’nda yeni yüzü ile uçacak olan uçak 2013 yılında THY filosuna katılmış olan TC – JSL kuyruk tescilli Airbus A321 – 200 tipi bir uçak. Uçağa uygulanan boyama işleminde, özel bir tasarım kullanılıyor ve İslami motifler ile özgün bir hava kazandırılıyor. Ayrıca uçağın üzerinde İngilizce olarak bayramın kutlanması amacıyla “Eid Mubarak” yazısı dikkat çekiyor. “Kulu” isimli söz konusu uçağın seferleri ile ilgili olarak ise özellikle Beyrut, Tunus, Kahire ve Riyad gibi noktalar dikkat çekiyor. Özel bir tasarım ile uçacak olan uçağın boyaması hale sürerken, bu güne özel bir hazırlığın yapılıyor olması şimdiden yolcuların ilgisini çekti. Türk Hava Yolları’ na ait olan Airbus A321 – 200 tipi uçağın, hazırlıkları THY Teknik Hangar ‘ında bugün itibariyle sürüyor. Bayram itibariyle ise özellikle bahsi geçen İslami bölgelere uçacak olanlar bu uçağı görebilecekler, belki de seyahat etme fırsatını yakalayabilecekler. Şirketin bu tip özel zamanlara gösterdiği ilgi ve özen, yolcuların da gözleminden kaçmıyor ve başarılı reklam çalışmaları olarak geri dönüş alınmasının yanında, THY uluslararası bir aktör olarak yerine ve konumuna dikkat çekiyor.

  Şirketin başarıları, sayısal veriler ile çok rahat bir şekilde ifade edilebilir. Hem 200 ’ü aşkın uçak sayısı, hem de yine 200 ’den fazla olan uçuş noktası ile taşıdığı yolcu sayıları incelendiğinde, şirketin büyüklüğü ve dünya genelindeki sıralaması sayısal veriler ile görülebiliyor. Buna karşın bir de yolcu yorumları ve memnuniyeti ile kanıtlanan bir başarı söz konusu. Samimi ve de güler yüzlü profesyonel bir personele sahip olması, şirketin elde ettiği en önemli avantajlardan biridir. Bu şekilde şirket ile yolcular arasındaki mesafe kısalmakta ve doğrudan iletişim ve samimiyet sağlanmaktadır. Hava yolu şirketleri için çok önemli bir özellik olan bu iletişim, şirketin sayısal verilerinin artışında da önemli bir role sahiptir. Günlük olarak taşıdığı yolcu sayısı ile rakip tanımayan Türk Hava Yolları için bu iletişim özel bir önem taşıyor. Daha küçük şirketlere nazaran, yolcu sayısının fazlalığı iyi bir iletişimi zorunlu kılıyor.

  Bu özel iletişim kabiliyeti, geniş ulaşım alanı ve de kaliteli hizmeti ile seyahat rotanızda var olduğu sürece Türk Hava Yolları ‘nı tercih etmeniz en doğal olanıdır. Rakipsiz şirketin seferlerine uçak bileti almak için erken davranmanız halinde daha uygun fiyatları yakalayabilirsiniz. Ayrıca www.ucakbileti.com.tr ‘den yapacağınız uçak bileti alımları, en uygun fiyatlar ile gerçekleşecektir. Bu sebeple, internet üzerinden uçak bileti alımı daha da cazip hale gelmektedir. Siz de internetten uçak bileti alarak daha az para ödeyebilir, daha az zaman harcayarak bu sorunu halledebilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak biletini daha uygun fiyatlara satın alabileceğiniz başka bir adres bulunmazken, www.ucakbileti.com.tr adresi sizin için son derece pratik bir uçak bileti alım seçeneğidir. İnternetin sunduğu kolaylık ile sadece saniyelerinizi harcayarak satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

  Yorum Gönder