Dil Seçiniz

THY’nin Yeni Boeing Uçağı Filoya Katılıyor

THY Boing siparişinin son uçağına da kavuşuyor. Türk Hava Yolları uçak bileti www.ucakbileti.com.tr 'den en uygun fiyatlarla alınabilir.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  THY’nin Yeni Boeing Uçağı Filoya Katılıyor

  Türk Hava Yolları, Türkiye’nin tarihindeki en eski hava yolu şirketi olmanın yanında, bu alandaki en tecrübeli ve en iyi isimdir. 1930’lu yıllardan bu yana havacılık hizmeti sunan şirket, geçen yıllar içerisinde özel bir şirket haline gelmiş ve geniş bir kapasiteye ulaşmıştır. Ülkemizdeki farklı özel hava yolu şirketlerine sağladığı destekler ile de sıkça adından söz ettirmektedir. Diğer bir taraftan, şirketin başarıları, zaman zaman dünya çapında ve yerli ödüller ile tescilleniyor. Alanında pek çok ilke imza atması ve işini en iyi şekilde yapıyor olması Türk Hava Yolları ‘nı farklı kılan sebeplerden biridir. Başarılarını ve farklılığını tüm uçuşlarında aynı kalite ile hissedeceğiniz şirket, yurt içi ve yurt dışı seferleri ile hizmetinizdedir.

  Kurulduğu 1933 yılından bu yana filo gelişimine özel bir önem gösteren Türk Hava Yolları, uçaklarının son teknoloji olmasına çok önem vermektedir. Bu sebeple de yeni uçak siparişleri ile gündeme gelmektedir. Geçtiğimiz yıllarda da yine böyle bir haber ile gündeme gelmişti şirket. 151 uçaklık toplu siparişini vermiş ve üretim süresini beklemekteydi. Ardından ise nihayet uçakların teslimi başladı. Şirketin toplu sipariş ettiği 15 uçaklık filo Boeing 737 – 900 serisi uçaklardan oluşmaktaydı. Bugüne dek 14 tanesi teslim alınmışken 15. ve son uçağın da hazır olduğu ve teslim edileceği haberi geldi. Test uçuşları tamamlanmış olan uçak, TC – JYP kuyruk tesciline sahip ve THY renklerine boyanma sürecinde. Kısa süre sonra ise boyama işlemi tamamlanarak teslimatı yapılacak ve Boeing 737 – 900 serisi uçak Türk Hava Yollar filosuna katılacak. Türk Hava Yolları ‘nın bugüne dek kullandığı mevcut Boeing 737 – 900 tipi uçaklar, Afrika seferlerinde kullanılmaktaydı. Siparişin sonuncusu olan ve yeni gelecek olan uçağın ise hangi rotada kullanılacağına dair henüz bir bilgi paylaşılmadı. Ancak Türk Hava Yolları’na yakışır nitelikte ve havacılık ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak uçaklardan biri olan Boeing 737 – 900, şirket için başarılı bir seçim olarak yorumlanıyor. Toplu olarak verile 15 uçaklık siparişin tamamlanmasının ardından, şirketin yeni bir uçak siparişi planının olup olmadığı ise bilinmiyor.

  Türk Hava Yolları bugün toplamda 285 uçak ile hizmet veriyor. Yani bu bir dünya markası olarak kabul görmesi için yetip artacak bir filo genişliği anlamına geliyor. Aynı zamanda da dünyanın pek çok noktasına sefer düzenlediği de görülüyor. Türk Hava Yolları, adına yakışır bir şekilde, geniş bir rotada ulaşım faaliyeti gösteriyor. Bu konudaki çalışmalarını da seri ve sürekli bir şekilde gerçekleştirerek, sürekli bir büyüme içerisinde bulunuyor. Yolcuların, seyahatlerinde THYkalitesini tercih etmesinin temel sebeplerinden biri de bu durumdur. Şirketin kaliteli yolculuk sunumu, özel ikramları ve güler yüzlü kabin memurlarının yanında pek çok firmanın ulaşamadığı noktalara ulaşıyor olması kalitesinin göstergesidir, yolcular için de tercih sebepleridir. Şirket başarılarına sekte vurma amacı ile zaman zaman gerçekleştirilen saldırılar da unutulmamalıdır. Nisan ayı itibariyle gerçekleştirilen asılsız bomba ihbarları, hem yolcuların hem de THY yetkililerinin canını sıkmıştır. Asılsız ihbarların sebebi, elbette ki şirketin hızlı ilerleyişine ve sağladığı güven ortamına sekte vurmak, engel olmaktır.

  Türk Hava Yolları ‘nın başarılı hizmetinden siz de faydalanmak istiyorsanız, varış noktanıza hareket eden uçağa bilet almanız yeterlidir. Üstelik ulaşım ağının geniş olması, sizin varış noktanızın bu ağ dışında olma ihtimalini de oldukça azaltıyor. Uçak bileti alımını, turizm acenteleri, yetkili uçak bileti satış noktaları ve internet gibi pek çok seçenek ile satın alabilirsiniz. Bu tamamen tercihleriniz ve boş zamanınız ile ilgili bir durumdur. Çünkü acenteler ve yetkili satış noktaları, evinize uzaklığı doğrultusunda belli bir yol gitmenizi ve zaman harcamanızı gerektirmektedir. Üstelik hangi firma ile seyahat edeceğinize karar vermemişseniz, size kısıtlı seçenekler sunulacaktır. Oysa internet üzerinden uçak bileti almak çok daha keyiflidir. www.ucakbileti.com.tr adresi üzerinden saniyeler içerisinde uçak bileti rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz ve mümkün olan en uygun fiyatlara ulaşırsınız. Sunulan bu iki avantajın yanında, tüm seçeneklerin gözleriniz önüne seriliyor olması, sizin için büyük bir avantaj anlamına geliyor. Size uygun olan sefer ve firmayı kolayca bulabilirsiniz. 

  Yorum Gönder