Dil Seçiniz

THY’nin Almanya’daki Yeni Noktası

THY Almanya'daki yeni uçuş noktası ile hizmetinizde! www.ucakbileti.com.tr adresi üzerinden en uygun fiyatlı Türk Hava Yolları uçak bileti alınabilir.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  THY’nin Almanya’daki Yeni Noktası

  Ülkemizde havacılık alanında tartışmasının en iyi isim olan Türk Hava Yolları, hem milli hava yolu şirketidir, hem de bu konuda Türkiye’nin bayrak taşıyıcısı olduğu herkesçe kabul edilmiştir. Ülkemizin dünya çapındaki yüzü olarak, sürekli kendini yenileyen ve daha iyisi için çalışan şirket, başarıları ile göz dolduruyor ve dikkatleri çekiyor. Bununla birlikte, bir dünya markası olarak geniş bir ulaşım ağı söz konusudur. Ülkemizin en yoğun trafiğe sahip olduğu Almanya’nın çok sayıdaki havalimanına doğrudan ulaşım sağlayan şirket, bugüne dek Berlin, Frankfurt, Münih, Hamburg, Stuttgart, Dusseldorf, Hannover, Köln, Bremen, Leipzig, Nürnberg, Friedrichshafen ve Münster – Osnabrück noktalarına doğrudan ulaşım gerçekleştiriyordu. Ancak zamanlarda duyduğumuz haberlere göre yeni bir Almanya hattının açılması için hazırlıklara başlanmıştı. Yeni Almanya rotasının açıklanmasının ardından bugün yeni hat için bilet satışları dahi başladı.

  Türk Hava Yolları ‘nın Almanya’daki yeni noktası, Karlsruhe / Baden – Baden Havalimanı oldu. Türkiye’den sonra en fazla seferini Almanya’nın kentlerine düzenleyen yani, Türkiye’den sonra en fazla Almanya’da uçan Türk Hava Yolları, Karlsruhe / Baden – Baden seferleri ile birlikte, Avrupa’daki 106. Notasını açmış bulunuyor. Ayrıca Almanya’daki hatlarına bakacak olursak, Berlin, Frankfurt, Münih, Hamburg, Stuttgart, Dusseldorf, Hannover, Köln, Bremen, Leipzig, Nürnberg, Friedrichshafen ve Münster – Osnabrück’ten sonra 14. Almanya noktasını uçuşa açmış bulunuyor. Türk Hava Yolları için büyük bir önem arz eden Almanya, yolcu yoğunluğu ve uçuş noktaları ile son derece önemli bir ülkedir. Dolayısıyla, THY ‘nin Almanya’daki yeni noktası da çok önemlidir. Bu hat ile ilgili olarak bilet satışlarının da başladığı haberi geldi ve açılışa özel fiyatların sunulduğu belirtildi. Açılışa özel fiyatlar ile İstanbul ile Karlsruhe / Baden – Baden arası gidiş dönüş uçak bileti Türk Hava Yolları ‘ndan 89 USD’dan başlayan fiyatlar ile satın alınabilecek. Sefer yoğunluğu ile ilgili olarak ise başlangıç için yapılan düzenlemenin açıklaması geldi. İstanbul ile Karlsruhe / Baden – Baden havalimanları arasındaki THY seferlerinin haftada 4 gün olmak üzere, karşılıklı olarak gerçekleştirilmesi planlanıyor. Bu doğrultu da siz de avantajlı fiyatları yakalayarak, ucuz ve konforlu bir yolculukla İstanbul üzerinden doğrudan bu noktaya ulaşabilirsiniz.

  Biletleri satışa çıkan seferler ile ilgili olarak paylaşılan uçuş detayları ise şu şekilde; İstanbul üzerinden hareketle gerçekleştirilecek olan Baden – Baden seferi, TK 1441 uçuş numarası ile Salı, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere, haftanın 4 günü gerçekleştirilecek. Hareket saati 12.10 olarak belirlenirken, varış saati ise yaklaşık olarak 14.15 olacaktır. Baden – Baden ‘dan hareketle İstanbul’a gerçekleştirilecek olan seferler ise TK 1442 uçuş numarası ile aynı günlerde 15.10 hareket saati ile gerçekleştirilecek. İstanbul’a varış saatinin ise yaklaşık olarak yerel saat ile 19.10 olması planlanıyor. Yolcular için kolaylığı düşünülerek belirlenen yerel varış saatleri ile birlikte, THY ‘nin konforlu Almanya hava yolu ulaşımını denemek için bundan daha ideal bir zaman olamaz. Bu sebeple siz de geç kalmadan, kampanyalı fiyatları yakalayarak Karlsruhe / Baden – Baden noktasına doğru seyahate çıkabilirsiniz.

  Özellikle Almanya uçuşlarınız için kaliteli ve özel bir ulaşım istiyorsanız, en iyi seçeneğiniz Türk Hava Yolları ‘dır. Söz konusu olan yeni hattı için kampanyalı, açılışa özel fiyatları da mevcuttur. Buna karşılık, genel olarak uçak bileti satın almak için internette en iyi seçenek olan www.ucakbileti.com.tr adresini tercih edebilirsiniz. Bu adres üzerinden, kullanımı kolay bir arayüze, filtreleme özelliği gibi kullanışlılıklara ve en uygun uçak bileti fiyatlarına ulaşmanız mümkün. Dolayısıyla, seyahat hazırlıklarının en can alıcı noktası olan uçak bileti alım sürecini kısa sürede ve en karlı şekilde ortadan kaldırmak için www.ucakbileti.com.tr adresini tercih edebilirsiniz. Üstelik internet üzerinden uçak bileti almak, oturduğunuz yerden sadece saniyelerinizi en fazla birkaç dakikanızı alacağı için, diğer seyahat hazırlıklarınıza çok daha uzun zaman ayırabilirsiniz. Bu sebeple ki, bu tip avantajlı siteler size zaman tasarrufu sağlamaktadır. Almanya ya da her hangi bir yurt içi ya da yurt dışı uçuş noktasına uçak bileti alacağınız zaman, erkenden rezervasyon fiyatlarını da yakalayacağınız erken bir zamanda internet üzerinden işleminizi gerçekleştirebilir ve harika fiyatlar yakalayabilirsiniz.

   

  Yorum Gönder