Dil Seçiniz

THY’den Arapça Çağrı Merkezi Hizmeti Başlıyor

THY Orta Doğu'da hizmet kaltesini yükseltiyor! Uygun fiyatlar ile Türk Hava Yolları uçak bileti almak için www.ucakbileti.com.tr 'yi tercih edebilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  THY’den Arapça Çağrı Merkezi Hizmeti Başlıyor

  Ülkemizin bayrak taşıyışı hava yolu şirketi olan Türk Hava Yolları, dünya çağındaki başarısını da hizmet kalitesi ve çeşitliliğini artırarak gözler önüne seriyor. Son olarak Orta Doğu ‘daki yolcularına daha kaliteli hizmet verebilme amacı ile ortaya koyduğu yenilik ile gündeme gelen şirket, yüksek katılımlı bir Lansman ile de bu yeniliği tanıttı. Orta Doğu’da yaşayan yolcularının, şirket ile olan ilişkilerinde daha rahat olması için Arapça Çağrı Merkezi Hizmeti hizmete başlıyor. Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da bulunan tam 10 ülkede kullanılacak olan Arapça çağrı merkezi hizmeti, Amman’da katılımı son derece yüksek olan bir etkinlik ile tanıtıldı. Türk Hava Yolları ile yolcuları arasındaki iletişimi daha kolay hale getiren bu hizmet, BAE Suudi Arabistan, Katar, Bahreyn, Umman, Ürdün, Mısır, Cezayir, Tunus ve Fas’ta uygulanacak.

  Arapça Çağrı Merkezi hizmetinin tanıtılması amacıyla gerçekleştirilen etkinlikte Türk Hava Yolları Orta Doğu ve Kıbrıs Pazarlama Satış Başkan Yardımcısı Adem Ceylan konuşma yaptı. Adem Ceyla, Türk Hava Yolları için büyük bir önem taşıyan bu bölgedeki yolcu sayısının yılın ilk çeyreğinde geçen yıla göre yüzde 10 oranında artış gösterdiğini belirtti. Yolcularının günde güne arttığı bu bölgede, yolcularına daha kolay yardımcı olmayı sağlayacak olan Arapça Çağrı merkezinin de şirket için zorunlu bir hizmet olduğunu da dile getirdi. Üstelik THY ‘nin bu hizmeti, Arapça bilen vatandaşlarımız için de önemli bir istihdam kaynağı olacaktır.

  Yeni Arapça Çağrı Merkezi ile ilgili olarak, söz konusu etkinlikte konuşan Amman Müdürü Mazen Dişi ise yolculardan gelen rezervasyon, uçuş bilgisi, özel yolcu programı olan Miles & Smiles ile ilgili taleplerde, Arapça Çağrı Merkezinin sağlayacağı avantajlar düşünüldüğünde, iletişim çağına yakışır bir yenilik olduğunu belirtti. Bu bölgede yolcu memnuniyetini artıracağı düşünülen bu hizmet, yolculara verilen önemin de bir göstergesidir. Yine Amman’da düzenlenen Lansman ‘da yer alan Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi Müdürü Fatih Güver de konu ile ilgili olarak açıklama yapanlar arasında yer alıyordu. Çağrı Merkezi Müdürü Fatih Güver de Orta Doğu bölgesine hizmet verecek olan bu özel hizmetin açılışını yapmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi. Havacılık alanında, hem yolcu memnuniyeti açısından hem de teknik imkanları ile çok sayıda ödüle layık görülen global bir şirkete yakışır bir şekilde üst düzey bir çağrı merkezi hizmeti sunuluyor. Şirket yetkililerinin açıklamaları gösteriyor ki, hizmette çıtanın daha da yukarılara çıkarılması, şirketin başarı hedeflerinden biridir.

  Türk Hava Yolları, son 5 yıldır Avrupa’nın en iyi hava yolu şirketi seçilmektedir. Bu bölgede olduğu gibi Orta Doğu’da da daha iyi bir noktaya gelinmesi hedeflenmektedir. Dolayısıyla Arapça Çağrı Merkezi hizmeti, bu bölgede elde edilecek olan başarıyı tetikleyecek önemli bir gelişmedir. Şirketin geç kalmış hizmeti olarak nitelenen hizmet, bölgedeki etkinlik için çok önemli bir adımdır ve devamında da üst düzey hizmet olarak nitelenecek faaliyetlerde bulunulması hem yolcuların hem de şirket yetkililerinin temennisidir. Dünyanın en iyi hava yolu şirketleri arasında ilk 5’te yer alan THY, bu özel hizmeti ile daha da iyi noktalara taşınacaktır. Bugüne kadar sunulan geniş ulaşım ağının daha da genişletilmesi ve taleplerdeki artış ile yolcu kapasitesinin yıldan yıla yükseldiği de bir gerçektir. Ülkemizin en önemli temsilcilerinden olan şirket, böylece başarılarına bir yenisini daha eklemiş bulunuyor. THY ile seyahat etmiş olanlar biliyor ki, her bir seferinde üst düzey hizmetin farkını hissettiriyor. Henüz bu deneyimi yaşamamış olanlar ise ilk seyahatlerinde bunu bir fırsata çevirerek Türk Hava Yolları ‘nı deneyebilirler.

  THY uçak bileti alımında ise en cazip fiyatlar ile uçak bileti sunan www.ucakbileti.com.tr ‘yi tercih edebilirsiniz. Kullanımının son derece kolay olması, aradığınızı kolay bulmanızı sağlayacak ve de pratiklik kazandıracaktır. Sadece saniyeler sürecek olan bir işlem ile uçak bileti satın alabilirsiniz bu şekilde.  Uçak bileti alımı için en güvenilir adreslerden biri olması da cabası. Siz de uçak bileti alırken zamandan ve de paranızdan tasarruf etmek isterseniz doğru adrestesiniz. Eski usul seyahat acentelerini dolaşarak zaman harcamanıza ve sunulan tek fiyata tabi olmanıza gerek yok. 

  Yorum Gönder