Dil Seçiniz

THY Yine Acil İniş Yaptı

THY Rotterdam uçağı, yolcu rahatsızlığı sebebi ile acil iniş yaptı! www.ucakbileti.com.tr üzerinden en uygun fiyatlı THY uçak bileti satın alınabilir.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  THY Yine Acil İniş Yaptı

  Türk Hava Yolları, ulaşabildiği nokta sayısının yüksekliği ile çok sayıda hava yolu şirketini geride bırakan, başarılı bir Türk şirketidir. Bununla birlikte milli hava yolu şirketimiz olarak hafızalara kazınmıştır. Hem alanında bayrak taşıyıcı niteliğine sahiptir hem de ülkemizi yurt dışında da yansıtan bir ayna özelliğine sahiptir. Bugün ülkemizde en başarılı hava yolu şirketi olmasının yanında hem Avrupa’da hem de dünya genelinde önemli bir sıralamaya sahiptir. Ülkemizde olduğu gibi Avrupa’da da en iyi hava yolu şirketi olarak kabul edilmektedir. Dünya genelinde ise 4. Sıraya yerleşmeyi başarmıştır. Dünya çapındaki başarıları, sponsorluk faaliyetleri şirketin büyüklüğünün de bir yansıması olarak değerlendirilebilir. Diğer taraftan Afrika gibi bugüne dek doğrudan ulaşımın mümkün olmadığı noktalar, Türk Hava Yolları ile kolayca ulaşılabilir bir hale gelmiştir. Dünya genelinde ulaşılamaz nokta sayısını neredeyse ortadan kaldıracak olan şirket, takdire şayan bir ulaşım ağına hâkim vaziyettedir.

  Önceki gün THY uçağının acil inişi söz konusu olmuştu. New York üzerinden İstanbul Atatürk Havalimanı ‘na iniş yapmak üzere havalanan Türk Hava Yolları uçağı, bir yolcusunun ani rahatsızlığı sebebi ile Fransa üzerinden geçtiği sırada acil iniş kararı almıştır. Yolcu rahatsızlığı gibi acil bir konunun olması sebebi ile Paris Charles Gaulle Havalimanı’na acil iniş gerçekleştirilmiştir. New York uçağında rahatsızlanan ve acil iniş yaptıran yolcuya burada sağlık ekipleri tarafından müdahale edilmesinin ardından, Türk Hava Yolları uçağı seferine kaldığı yerden devam etmek üzere havalanmıştır. Yarım saatlik bir gecikmenin ardından tekrar harekete geçen THYuçağı İstanbul’a doğru hareket etmiştir. Bunun üzerinden sadece bir gün geçmişken yine bir THY uçağında yolcu rahatsızlığı söz konusu olmuştur. Bugün alınan habere göre ise Rotterdam – İstanbul seferini gerçekleştirmekte olan TC – JHC kuyruk tescilli Boeing 737 – 800 tipi Türk Hava Yolları uçağı bir yolcunun ani rahatsızlığı sebebi ile acil iniş gerçekleştirmiştir. Yolcu rahatsızlığının Almanya hava sahası içerisinde gerçekleşmesi ise zaman kaybetmeden Almanya sınırları içerisinde iniş yapmayı bir zorunluluk haline getirmiştir. Bunun üzerine THY uçağı Nurnberg kentine doğru hareket etmiş ve burada bulunan havalimanına acil iniş gerçekleştirmiştir. Sorunsuz bir inişin gerçekleştirilmesinin ardından, sağlık ekipleri rahatsızlanan yolcuya müdahale etmişler ve ardından kısa bir gecikme ile THY uçağı İstanbul’a doğru hareketine devam etmiştir. New York uçağında olduğu gibi yaşanan yolcu rahatsızlığı acil inişi zorunlu kılmış ve bu sebeple New York – İstanbul ve Rotterdam – İstanbul seferlerinde gecikme söz konusu olmuştur.

  Neyse ki yaşanan THY gecikmelerine sebep olan yolcu rahatsızlıkları ciddi bir durum içermemektedir ve yolcuların sağlık durumları gayet iyidir. Dolayısıyla endişe söz konusu olmamaktadır. THY ile yolcunun kendini güvende hissedeceği kusursuz bir hava yolu ulaşımı söz konusu olmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirket son derece kaliteli, dünya standartlarının da üzerinde bir uçuş hizmeti sağlıyor. Böylece en çok tercih edilen hava yolu şirketi unvanını alması da şaşırtmıyor. Siz de hem yurt dışı hem de yurt içi uçuşlarınızda, konforlu ve sorunsuz bir seyahati hedefliyorsanız, konforundan ödün vermeyen şirketi güvenle seçebilirsiniz.

  Uçak bileti alacağınız zaman ise eskiden beri uçak bileti satışlarının gerçekleştirildiği yetkili uçak bileti satış noktalarını tercih edebileceğiniz gibi size büyük bir kolaylığı sunan internet sitelerini de tercih edebilirsiniz. İnternet siteleri, size zamandan tasarruf sağladığı gibi daha uygun fiyatlar da sunabilmektedir. En uygun fiyatlı THY uçak bileti için www.ucakbileti.com.tr en iyi adres olmanın yanında, seyahat önerileri ile daha eğlenceli zaman geçirmenizi de sağlamaktadır. Sadece saniyeler içerisinde oturduğunuz yerden uçak bileti satın almak ve konforlu seyahat imkânını en uygun fiyatlar ile elde etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Seyahat sevenlerin en büyük şikâyeti olan fiyat, zaman ve çaba, böylece sorun olmaktan çıkıyor. Size kalan zamanınızda ise diğer seyahat hazırlıklarınıza yoğunlaşabilirsiniz. İşinin uzmanı olan şirket personeli ile sorunsuz bir seyahat gerçekleştirecek olmanız ise diğer yolculuk endişelerinizi alıp götürecek. Duyacağınız güven, gelecek seyahatlerinizde de Türk Hava Yolları ‘nı tercih etmenizi sağlayacaktır. Son günlerde yaşanan zorunlu gecikmelere karşın, şirketin kontrolü ile söz konusu olan bir sorun yaşanmadan keyifli yolculuklara adım atabilirsiniz. 

  Yorum Gönder