Dil Seçiniz

THY Seferi Öncesi Patlama Yaşandı

Kabil Havalimanında THY seferi öncesi patlama yaşandı. www.ucakbileti.com.tr en düşük fiyatlar ile Türk Hava Yolları uçak bileti sunuyor.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  THY Seferi Öncesi Patlama Yaşandı

  THY, havacılık alanında en çok tercih edilen uçaklarından oluşan filosu ile dünya genelinde pek çok noktaya ulaşıyor. Amerika’dan Afrika’ya Asya’dan Orta Doğu’ya çok geniş bir coğrafyada çok sayıda noktaya doğrudan ulaşım sağlıyor. Bu durum şirketi küresel anlamda hava yolu şirketleri arasında da farklı kılıyor. Bugün bu rota çeşitliliği ve sayısı ile THY küresel sıralamada, dünyanın en çok noktasına uçan hava yolu şirketi olarak kabul edilmektedir. Halen de şirketin seferlerinde artış ve yeni rotalar için çalışmalar görülmektedir. Rota çeşitliliği kadar sefer sayısına da önem veren şirket, haftalık bazda çok sayıda sefer ile ulaşımı kolaylaştırıyor. Hem ekonomi sınıfı hem de Business class kapasitenin doluluğu ile her seferde dikkat çekiyor. Özel bir deneyim olarak kabul edilen THY uçuşları, henüz denemeyenler için de önemli bir tecrübe olacaktır. İster yurt içi seferlerde isterseniz de yurt dışı seferlerinde siz de THY uçaklarında yer alabilirsiniz.

  Dünya geneline uçan şirket, bugün ise talihsiz bir olay ile karşılaşırken bundan zarar almadan kurtulmayı başardı. Afganistan’ın başkenti Kabil       ‘deki havalimanı, bugün büyük bir patlamaya sahne oldu. Havalimanı önünde gerçekleşen patlama büyük bir korkuya sebep oldu. Çok sayıda ölü ve de yaralının bulunduğu bildirilen bu saldırı, hava yolu ulaşımı seferlerini de olumsuz etkiledi. Bugün gelen patlama haberinden sonra, THY ‘nin TK – 707 sefer sayısı ile Kabil’den İstanbul’a uçacak olan uçağının da havalimanında olduğu bilgisi ulaştı. Başlangıçta bilgi alınamazken sonra herhangi sıkıntılı bir durumun olmadığı anlaşıldı. TC – JIT kuyruk tescili olan Airbus A330 tipi Türk Hava Yolları uçağı, Kabil Havalimanı önündeki patlamadan zarar görmemişti ancak 11.30’da gerçekleşeceği duyurulan Kabil – İstanbul seferinin, Türk Hava Yolları ‘nın internet sitesinde saat 12.10 itibariyle gerçekleştirileceği duyuruldu. Seferin yine ertelenip ertelenmeyeceği bilinmeyip endişeye sebep olurken, ilerleyen dakikalarda 12.10 itibariyle kalkışını gerçekleştiği bildirildi. Türk Hava Yolları ‘nın TK – 707 sefer sayılı Airbus A330 tipi uçağı, Kabil Havalimanı’nda gerçekleşen patlamadan etkilenmeden, sadece küçük bir gecikme ile kalkışını gerçekleştirebildi.

  Türk Hava Yolları, şirketin büyüklüğü, potansiyeli ve uçuş ağı ile sektördeki başarısını kanıtlıyor. Şirketin son zamanlarda aldığı asılsız bomba ihbarları, hem başarısını sabote etme çalışması olarak görünüyor hem de bu saldırıların başarısız olduğu anlaşılıyor. Çünkü şirket bu ihbarlar sebebi ile yolcu sayısında bir azalış yaşamadığı gibi her hangi bir seferinde de bu sebeple sıkıntı yaşamış değildir. Bu sebeple siz de her hangi bir endişeye kapılmadan, şirketi tercih edebilirsiniz. Güvenle gerçekleştirilen yurt içi ve yurt dışı seferlerinde yer alabilir, kaliteli ve de konforlu bir yolculuk gerçekleştirirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise çok basit, Türk Hava Yolları uçak bileti alarak, seyahat hazırlıklarınızın önemli bir kısmını hızlıca halledebilirsiniz. Uçak bileti alımında en çok dikkat ettiğimiz konular şüphesiz ki güvenlik ve fiyattır. En uygun fiyatları minimum masraf ile hizmet veren internet sitelerinde bulabileceğiniz gibi yine güvenilirliği de www.ucakbileti.com.tr gibi sitelerde bulabilirsiniz. Üst düzey güvenlik önlemleri ile korunan site, size mümkün olan en düşük fiyatlar ile kişisel bilgilerinizi koruyarak uçak bileti sunmaktadır. Diğer taraftan sitenin pratikliği de hazırlık sürecinde çok işinize yarayacak. Pratik bir ara yüzünün olması, önemli bir zaman tasarrufu sağlayacak böylece sadece birkaç dakikanızı harcayarak uçak bileti satın alabileceksiniz. Özellikle sık sık seyahat ediyor ve uçak bileti alımına çok zaman harcıyorsanız, bu sizin için süper bir kolaylık olacak.

  Bunların dışında sitenin çeşitliliği ve kampanyalara da değinmek gerek. Uçak biletinizi erken alarak ve firmaların düzenlediği kampanyalara dâhil olarak, daha düşük fiyatlar ile uçak bileti alabilir, hatta aynı ücret ile bir üst sınıfta uçma şansını yakalayabilirsiniz. Bu tür kampanyaları takip edebileceğiniz www.ucakbileti.com.tr, size seyahatleriniz için önemli önerilerde bulunuyor. Gideceğiniz yere yabancıysanız ve keşfetmek için gidiyorsanız, ihtiyaç duyacağınız tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Görülüyor ki seyahat adına ihtiyaç duyacağınız her şey, en kolay ve en hızlı şekli ile elinizin altında bulunuyor. Bu fırsatlara ulaşmak için sadece bilgisayar ya da akıllı cep telefonuna ihtiyacınız var. 

  Yorum Gönder