Dil Seçiniz

THY Reklamı En Beğenilen Seçildi

THY reklamı Youtube tarafından en beğenilen reklam filmi seçildi. www.ucakbileti.com.tr adresinden uygun fiyatlarla Türk Hava Yolları uçak bileti alabilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  THY Reklamı En Beğenilen Seçildi

  Bir dünya markası ve Türkiye’nin yurt dışındaki yüzü olan Türk Hava Yolları, başarılı reklam kampanyaları ile adından söz ettiriyor. Sadece ülkemizde değil, yurt dışında da aynı olumlu tepkileri alan reklam kampanyaları geçtiğimiz günlerde tescillendi. Bir teknoloji devi olan Google video servisi Youtube, sitede bugüne kadar en çok dikkat çekmiş olan ve en çok izlenmiş olan reklamları Webb Awards işbirliği ile listeledi. Şubat ayında 10. Yılını doldurmuş olan Youtube, bunun şerefine hazırladığı listede, en çok beğenilen reklamları bir araya getirmiş oldu. Youtube ‘ta 10 yıllık süreçte, en çok dikkat çeken reklam Türk Hava Yolları ‘nın reklamı oldu. Türk Hava Yolları ‘nın söz konusu reklam filminde ünlü basketbolcu Kobe Bryant ve Barcelona ‘nın yıldız ismi Lionel Messi bir araya geliyor. İki yıldız ismin selfie çekme yarışının gözlendiği reklam filmi, eğlenceli kareleri bir araya getiriyor. Kobe Bryant ve Lionel Messi ‘nin selfie yarışını konu alan reklam filmi, izleyiciler tarafından çok beğenilmiş ve rekor bir izlenme oranına ulaşmıştır. Yankı uyandıran reklam filmi, iki ünlü ismin dünyanın farklı özel noktalarında çektikleri selfie ‘ler ile son derece eğlenceli bir hal alıyor. Bu sebeple de çok sayıda izleyici, reklam filmine büyük bir ilgi gösteriyor.

  Youtube, 10. Yılını doldurduğu günlerde yaptığı bir değerlendirme sonucu, bu 10 yıllık süreç içerisinde en çok izlenen ve en beğenilen reklam filmleri arasında, ilk sıraya Türk Hava Yolları ‘nı yerleştirdi. Elde olan sayısal verilere göre, en çok izlenen ve en beğenilen reklam filmi Türk Hava Yolları ‘nın Kobe Bryant ve Lionel Messi ‘nin selfie yarışını konu alan reklam filmi oldu. Türk Hava Yolları için bir başarı olarak nitelenebilecek olan bu veri, bir dünya markası oluşunun da en güzel kanıtlarındandır. Başarılı markanın adından söz ettiren bu reklam filmi, Yüklendikten sonraki üç günlük süreçte, 20 milyonu aşkın izlenme sayısı ile başarısının sinyallerini vermeye başlamıştı. Söz konusu Youtube en beğenilen reklam filmleri listesinde Türk Hava Yolları ‘nın ardından gelen isim ise Volkswagen ‘ın The Force reklam filmi oldu. Daha televizyonda yayınlanmadan önce 8 milyon kişinin izlediği reklam filmi de başarısının sinyallerini vermeye başlamıştı. Listenin üçüncü sırasında Always #LikeAGirl yer alırken, dördüncü sırada Volvo ‘nun ünlü Van Damme reklam filmi, beşinci sırada da Dove Real Beauty Sketches – You’re more beautiful than you think videosu yer aldı. Türk Hava Yolları ‘nı takip eden tüm bu isimler, 10 yıllık süreçte en beğenilen reklam filmlerini oluşturuyor.

  Türk Hava Yolları, bu başarısının dışında çeşitli girişimleri ile de adından söz ettiriyor. Bunun başında sponsorluk faaliyetleri geliyor. Japon Basketbol Ligi isim sponsorluğu dışında, çeşitli futbol takımlarına sağladığı sponsorluk desteği ile sporseverlerin gönlünü fethediyor. Her alanda duyarlı hamleler ile destekleyici rol oynaması ve bir dünya markasına yakışır nitelikteki faaliyetleri ile daha fazla insana ulaştığı gibi, daha fazla insana çeşitli alanlarda destek olmuş oluyor. Bunu kaliteli uçuş hizmeti ile birleştiren firmanın başarılarına çok da şaşırmamak gerek.

  Hem yurt içi hem de yurt dışı seyahatlerinde, uçak bileti almak için uzun zaman harcama devri sona erdi. Artık teknolojinin en büyük nimetlerinden olan internet sayesinde uçak bileti oturduğumuz yerden ulaşabileceğimiz bir imkân haline geldi. Uçak bileti almak için interneti tercih ettiğinizde www.ucakbileti.com.tr gibi adresleri tercih ederseniz, hiç endişe duymadan biletinizi alabilirsiniz. Çünkü internet dünyası genellikle güvensizliği sebebi ile eleştiri almaktadır. Oysa mevcut olan en üst düzeydeki güvenlik sistemi 3D Secure olarak adlandırılan sistemdir ve www.ucakbileti.com.tr de bu sistem ile koruma altına alınmış olan bir adrestir. Kredi kartı bilgisi ve tüm özel bilgileriniz, 3D Secure ile güvence altına alınır ve başkaları ile paylaşılmadığından emin olursunuz. Bu şekilde yapılan Türk Hava Yolları uçak bileti satın alma hizmeti, hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlamaktadır. Çünkü söz konusu adres size mevcut olan en düşük fiyatlı Türk Hava Yolları uçak biletini sunar ve böylece cazip bir seyahat yapma fırsatına ulaşacaksınız. 

  Yorum Gönder