Dil Seçiniz

THY’nin Yeni Sponsorluğu

Fenerbahçe'nin forma sponsoru THY oldu! Ayrıca keyifli seyahatler sağlayan www.ucakbileti.com.tr ile en ucuz THY uçak bileti satın alınabilmektedir.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  THY’nin Yeni Sponsorluğu

  Türk Hava Yolları artık küresel nitelikli bir şirket olması sebebi ile dünya çapında imza attığı önemli işler ve sponsorluklar ile gündeme geliyor. Ayrıca dünya genelinde verilen ödüllere layık görülmesi ya da listelerde ilk sıralarda yer alması da artık alışıldık bir durum olarak kabul ediliyor. Şirketin geçtiğimiz yıllarda spora bir destek ve de şirket reklamı olarak gerçekleştirilen projesi, Japon basketbol ligi sponsorluğu oldu. Buna ek olarak Japon futbol takımlarına da sponsorluk yaptığını görmüştük zaman zaman. Şimdi ise Fenerbahçe takımı ile adından söz ettiriyor. Yapılan açıklamaya göre Fenerbahçe Profesyonel Futbol Takımı’nın 2015 – 2016 sezonu forma sponsoru olacağı açıklanan Türk Hava Yolları, aynı zamanda da takımın Resmi Hava Yolu Taşıyıcısı olacak.

  Şirket havacılık alanında önemli bir otorite olan Skytrax değerlerine göre sürekli iyi sonuçlar ile adından söz ettiriyor. Skytrax yolcu değerlendirmelerine göre THY art arda 5 kez Avrupa’nın en iyi hava yolu şirketi unvanına sahip olması ile önemli bir başarıya sahiptir. Ayrıca dünya genelinde en fazla destinasyona ulaşan şirket, en fazla ülkeye uçan hava yolu şirketi unvanına da sahiptir. Bu yıl şirketin, ülkemizin de ne önemli takımlarından biri olan Fenerbahçe Profesyonel Futbol Takımına destek olacak olması ise gurur ve mutluluğa sebep olmuştur. Türkiye’nin en eski ve en büyük kulüplerinden biri olarak bilinen Fenerbahçe, böyle köklü bir ismin sponsorluğu ile ligde yer alacağı için şanslı kabul edilmektedir ve alınan bilgilere göre forma sponsorluk anlaşmasının imzaları da atılmıştır.

  Yeni transferleri ile de adından söz ettiren takım bu sezon Turkish Airlines imzalı formalar ile mücadele edecek. Ayrıca Sponsorluk imzalarının atılmalarının ardından alınan bilgiye göre anlaşma kapsamında Türk Hava Yolları, kulübün amatör branşlarına da sponsorluk desteği sağlayacak. Böylece, geçen dönemlerde çeşitli talihsizlikler ile karşılaşan kulüp, bu sezon Türk Hava Yolları ile güç toplayacak ve mücadele edecek. Şirketin başarılarının Fenerbahçe Futbol Takımı’na da güç katması beklenmektedir. THY ise buna ek olarak hizmetleri ile de adından söz ettirmeyi sürdürüyor. Arapça Çağrı Merkezi girişiminin ardından Atatürk Havalimanı’nda kurulan dil merkezi, şirket yolcularının aldığı hizmeti daha da nitelikli hale getiren faaliyetler olmuştur. Bu tip kalite artırıcı girişimlere ek olarak şirket sürekli yeni uçak alımı gerçekleştirmekte ve bu doğrultuda da sefer sayısı ve ulaşım noktalarını artırmaktadır. Dolayısıyla bu oranda bir yolcu artışı da söz konusu olmaktadır. Birbirine bağlı olan bu süreci doğru bir enerji ve mantık ile yürütmeyi başaran şirket yetkilileri, bunun temelinde yatanın ise insan sevgisi ve samimi duygular olduğunu dile getiriyor. Şirketin çabasız elde edilmiş gibi görünen başarıları da aslında bu bakış açısının bir kanıtı niteliğine sahiptir. Çünkü düzenli bir yükseliş grafiği elde etmiş olan şirket, yolcular ile kurduğu iletişim neticesinde, bir sempati kazanmıştır. Bu sebeple ki özellikle çok seyahat edenler için Türk Hava Yolları özel bir değere sahiptir ve yine çok seyahat edenler THY kalitesini deneyimledikten sonra pek kolay vazgeçememektedirler.

  Tüm bu sebepler ile siz de yurt içi ya da yurt dışı yolculuklarınızı Türk Hava Yolları ile gerçekleştirmeyi düşünebilirsiniz. Bu deneyimi tekrar yaşamak ya da ilk kez yaşamak size iyi gelecek ve tatilinizi de güzelleştirecektir. Dikkat etmeniz gereken tek nokta ise uçak bileti alımıdır. Uçak biletinizi daha uygun fiyatlara alma imkânınız mevcut olduğundan sadece bir iki püf noktaya dikkat ederek, daha fazla seyahat edecek ya da bir üst sınıfta yolculuk edecek kadar maddi tasarruf sağlayabilirsiniz. Öncelikle dikkat etmeniz gereken, şüphesiz ki uçak biletinin erken alınmasıdır. Bununla birlikte uçak biletinizi alacağınız nokta da çok önemlidir. Seyahat acentelerine nazaran güvenilir internet sitelerini tercih ederek zaman ve para tasarrufu sağlayabilirsiniz. www.ucakbileti.com.tr gibi güvenilir adresler, daha düşük maliyetler ile hizmet verme şansına sahip oldukları için komisyonları da düşüktür ve daha ucuz uçak bileti almanızı mümkün kılarlar. 3d Secure ile korunan site, alışverişlerinizi ve girdiğiniz kredi kartı bilgisi gibi özel bilgileri koruma altına alır. 

  Yorum Gönder