Dil Seçiniz

THY New York Uçağı Paris’e İniş Yaptı

THY New York uçağından acil iniş! Türk Hava Yolları uçak bileti en uygun fiyatlar ile www.ucakbileti.com.tr 'den satın alınabilir.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  THY New York Uçağı Paris’e İniş Yaptı

  Türk Hava Yolları, yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile hafızalara kazınan bir şirkettir. Bu birikimini yolcularına daha iyi bir şekilde ulaştırmak için çaba sarf eden şirket, sürekli bir gelişim içerisindedir. Buna bağlı olarak, ulaşım ağı sürekli olarak genişlemektedir. Bugün ülkemizde en geniş uçuş ağına sahip olan hava yolu şirketi olmasına karşın, bu özelliği ile dünya çapında da ilk sıralarda yer almaktadır. Dünyanın en iyi 4. Hava yolu şirketi olması ise bu durumu şaşırtıcı kılmayan bir şirket niteliğidir. 1930’lu yıllardan bu yana ülkemizi hem yurt içi hem de yurt dışı çok sayıda noktaya ulaştıran şirket, bugün hem milli hava yolu şirketimizdir hem de dünya genelinde bir bayrak taşıyıcı niteliğine sahiptir. THY kalitesine ulaşmak isteyen yolcular, gidecekleri yönde mutlaka bir Türk Hava Yolları uçağına ulaşabildikleri için çok çaba sarf etmek zorunda kalmıyorlar. THY kalitesi, hava yolu ulaşımında geniş seçenekler ile sunulan özel bir hava yolu uçuş deneyimidir.

  Türk Hava Yolları ‘nın ani iniş gerçekleştiren uçağı ise bugün havacılık haberleri arasındaki yerini almıştır. Türk Hava Yolları ‘na ait olan TK 2 sefer sayılı uçağın Paris’e ani inişi gündeme düştü. Buna göre TK 2 sefer sayılı ve TC – JJH kuyruk tescilli olan Boeing 777 – 300ER tipi Türk Hava Yolları uçağı, New York’tan hareketle İstanbul’a doğru harekete geçmişti. Söz konusu olan New York uçağının, Fransa hava sahası içerisinde bulunduğu anda uçakta bulunan bir yolcunun ani rahatsızlığı acil inişi zorunlu kılmıştır. Yolcu rahatsızlığı seferi ile iniş yapmak istediğini belirten uçak Paris’e iniş yapmıştır. Paris Charles Gaulle Havalimanı’na acil iniş yapan TK 2 sefer sayılı Türk Hava Yolları uçağı, söz konusu olan hastaya sağlık ekiplerinin müdahalesi ile yolculuğuna kaldığı yerden devam etmek üzere havalanmıştır. New York üzerinden İstanbul’a ulaşmak üzere hareket eden uçak, kısa bir Paris duraklamasının ardından, yolculuğuna kaldığı yerden devam etmek üzere harekete geçmiştir. Böylece Paris Charles Gaulle Havalimanı’ndan hareket ederek İstanbul’a doğru havalanmıştır. TK 2 sefer sayılı ve TC – JJH kuyruk tescilli olan Boeing 777 – 300ER tipi THY uçağının saat 11.40 itibariyle İstanbul’a iniş yapması planlanırken, yaşanan yolcu rahatsızlığı ve dolayısıyla yapılan acil Paris inişi sebebiyle iniş ancak saat 14.20 ‘de mümkün olmuştur. Paris’e acil iniş yapılması, THYNew York uçağının Atatürk Havalimanı’na inişini yarım saat kadar geciktirmiştir. Büyük bir gecikme yaşanmaması ve hızlı hareket edilmesi, yolcuları sevindirirken, rahatsızlık yaşayan hastanın durumunun iyi olması da sevince sebep oldu.

  THY ‘nin profesyonel kabin ekibi ve pilotları ile acil durumlarda soğuk kanlı hareket edilmesi, sorunsuz yolculukları beraberinde getirmektedir. Kaliteli seyahat ve bir dünya markası farkı ile yolculuk hedefleyenlerin hem yurt içinde hem de yurt dışında en iyi seçeneği olan THY, acil iniş gerçekleştirmesine karşın New York yolcularını sadece yarım saatlik bir gecikme ile İstanbul Atatürk Havalimanı’na ulaştırmayı başarmıştır.

  THY kalitesi ile seyahat etmek isteyenlerin, seyahat hazırlıklarına başlarken ilk yapması gereken uçak bileti almaktır. Hem uygun fiyat yakalamak için hem da geç kalmadan uçak bileti satın almak için bu hazırlığın seyahat tarihinden en azından 3 hafta önce halledilmesi gerekmektedir. Önemli bir seyahat hazırlığı olan uçak bileti satın alma işlemi halledildikten sonra gönül rahatlığı ile valizinizi hazırlayabilirsiniz ve seyahatinizin ince planlamalarını yapabilirsiniz. Uçak bileti alımında size en güvenli hizmeti sunan noktaları tercih etmeniz ise sorunsuz bir işlem için şarttır. www.ucakbileti.com.tr adresi hem hızlı bir şekilde uçak bileti almanızı sağlıyor, hem de son derece güvenilir bir sistem sunuyor. En uygun fiyatlara ulaşabilecek olmanız ise sitenin en güzel avantajlarından biridir. THY ile seyahat etme keyfine sahip olmadan önce, gözünüz arkada kalmadan satın alma işlemi gerçekleştireceğiniz bir adresi tercih etmeniz çok önemlidir. Sağlayacağınız zaman tasarrufu ile de gezinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Bu kolaylıklar ve THY hizmeti sayesinde hem zaman, hem para hem de emek tasarrufu sağlayarak seyahat etmeyi bir yaşam felsefesi haline getirmeniz mümkündür.

   

  Yorum Gönder