Dil Seçiniz

THY Karşıyaka’ya Destek Oluyor

THY 'den Karşıyaka Spor Kulübüne destek geldi. Siz de konforlu seyahatler için www.ucakbileti.com.tr üzerinden THY uçak bileti satın alabilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

    THY Karşıyaka’ya Destek Oluyor

    Türk Hava Yolları yüksek bütçesi ile çeşitli faaliyetlerde ön safta yer alıyor. Özellikle spor faaliyetlerindeki destekleri ile tanınan şirket, geniş ulaşım ağı çerçevesinde, bu faaliyetlerini sürdürüyor. 1930’lu yılların başından beri, havacılık alanında etkinlik gösteren Türk Hava Yolları, gün geçtikçe kendini geliştirerek, 2000’li yıllar ile birlikte hızlı bir yükselişe geçmiş bulunuyor. Bu süreç ile birlikte yurt dışı etkinliklerine ağırlık veren şirket, adeta bir bayrak taşıyıcı niteliğine sahiptir. Ülkemizin yurt dışındaki temsilcisi olmasının yanında, başarılı faaliyetleri ve maddi değeri ile bir uluslararası aktör olarak nitelenmektedir. Ulaşım noktaları da bu özelliği destekleyici görünüyor. Çünkü şirket, Avrupa, Asya, Amerika ve Afrika gibi farklı bölgelere tarifeli seferler düzenleyerek yüksek yolcu yoğunluğunu yakalamayı başarıyor. Üstelik ulaşım noktalarının çokluğu, şirketin dünya genelinde birinci sırada yer almasını sağlayan bir özelliktir. Türk Hava Yolları ‘ndan daha fazla noktaya uçan bir başak hava yolu şirketi bugün söz konusu değildir. Türk Hava Yolları bu başarının rehavetine kapılarak duraklamaya geçmek yerine daha da büyük bir hız ile büyümeyi sürdürüyor. Bugün halen ulaşım noktalarını arttırmakta ve yeni noktaları dâhil etmesi ile konuşulmaktadır.

    Şirketin reklam faaliyetleri, başarılarını ve bilinirliğini destekleyen en önemli unsur olarak düşünülebilir. Bu bağlamda, farklı bölgelerde etkinlik gösteren çok sayıda spor kulübüne sponsor olunmuş ve farklı etkinliklerde de yine sponsor olarak yer alınmıştır. Geçtiğimiz yıllarda, Japonya’daki faaliyetlerin hızlandırılması maksadı ile Japon Basketbol ligine sponsor olmasının yanında, Japonya’daki iki Japon Futbol takımı ile sponsorluk anlaşması yapılmıştı. Bugün şirketin gelecek yıla dair uluslararası boyuttaki sponsorlukları konuşulurken, ani bir destek haberi geldi. Buna göre Türk Hava Yolları, Pınar Karşıyaka ‘nın seyahatlerinde takıma ulaşım desteği sağlayarak etkinlik gösterecek. İlk olarak Karşıyaka Spor Kulübünden yapılan açıklamaya göre, kulüp başkanı Ali Erten, Basketbol Şube Sorumlusu Tamer Ustaoğlu ve THYYönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, THY Genel Müdürlüğü’nde bir araya gelerek görüşme yaptı. THY ve Pınar Karşıyaka arasında reklam faaliyetleri karşılığında gerçekleşecek olan destek, Karşıyaka Basketbol takımının ulaşım imkânlarının sağlanması şeklinde planlanıyor. Kulüp Başkanı Ali Erten, söz konusu olan destek için İlker Aycı’ya teşekkür ederken, Pınar Karşıyaka 2nın şampiyonluk formasını da hediye etti. THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı ise Ali Erten ‘e Karşıyaka Spor kulübünün logosu ve renkleri ile süslenmiş olan maket THY uçağını hediye etti. Yeşil kırmızı olan maket uçak ve şampiyonluk forması, varılan sponsorluk anlaşmasının hediyeleri oldu.

    Türk Hava Yolları, ülkemizin spor kulüpleri ve takımlarını mutlaka her sene destek listesine almakla birlikte, uluslararası çapta ses getirecek olan faaliyetlere de mutlaka yer veriyor. Bunlardan biri olan Super Bowl, THY ‘nin reklam filmi oynatma projesi ile gündeme geldi. Diğer taraftan dünyaca ünlü Superman ve Batman film serilerine sponsor olarak, filmin oyuncularını reklam filmine dahil etmek isteyen şirket çok ses getirdi. 2016 yılı için planlanan bu PR çalışması konuşulurken, Karşıyaka Spor Kulübü sürpriz olarak değerlendirildi. Pınar Karşıyaka Basketbol takımının seyahat desteğini sağlayacak olan şirket, bunun dışında yurt içinde gerçekleştireceği yeni destek çalışmaları ile merak uyandırıyor. Önümüzdeki süreçte söz konusu olacak olan faaliyetler için şimdiden sinyaller veriyor. Konforu ve kalitesini, büyük bir şirket olması ile de gösteren THY, yolculuklarınızı bir keyif haline getiriyor. Tam da bu sebeple dünyanın en iyilerinden biri olarak anılıyor. Siz de kısa ya da uzun mesafeli bir yolculuğunuzda, yorulmadan varış noktanıza ulaşmak isterseniz, THY uçak bileti alarak, bu keyfi yaşayabilirsiniz. Kalite ve konfor çerçevesinde belirlenen fiyatların biraz daha altında ödemeler yapmak için www.ucakbileti.com.tr adresini tercih edebileceğiniz gibi, seyahat tarihinizden ortalama 1 ay öncesinde yapacağınız rezervasyon ile de düşük fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu adres üzerinden yapılan işlemler, sizin için sunulan mümkün olan en düşük fiyatlar olmakla birlikte, ödeme kolaylıkları ile de cazip hale gelmektedir. Güvenlik önlemleri ise üst seviyede olduğundan, sadece birkaç dakika içerisinde rahatça ödemenizi gerçekleştirip seyahat hazırlıklarınıza odaklanabilirsiniz. Yani bu şekilde yapacağınız uçak bileti alışverişi, size aynı zamanda zaman tasarrufu da sağlamış oluyor. 

    Yorum Gönder