Dil Seçiniz

THY Erbil ve Bağdat’a Gidiyor

Türk Hava Yolları ile artık Erbil ve Bağdat'a da uçabilirsiniz! Türk Hava Yolları uçak bileti almak için en iyi adres ise www.ucakbileti.com.tr 'dir.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  THY Erbil ve Bağdat’a Gidiyor

  Başarılı hava yolu şirketi THY, 1933 yılından bu yana resmen havacılık faaliyetlerinde bulunuyor. Şirketin özel bir hal alması ile birlikte geçirdiği evrim ve 2000’li yıllar ile birlikte de sahip olduğu küresel imaj, bugün ise dünyanın en iyi hava yolu şirketleri arasında gösterilen bir firma olması, köklü bir geçmişin ve tecrübenin göstergesidir. Bugün dünyanın neresine gitmek isterseniz isteyin, size en iyi ulaşım imkânını sunan şirket Türk Hava Yolları olacaktır. THY ile birlikte hem en hızlı ulaşım şekline sahip olursunuz hem de üst düzey bir kalite ve konfor ile seyahat edersiniz. Bu durum da Türk Hava Yolları ‘nı özel kılan sebeplerdendir. Ulaşım ağı çeşitliliği ile dikkatleri çeken ve başarılarına başarı ekleyen şirket, yeni rotaları ile de havacılık haberleri arasındaki yerini almıştır. Yapılan son açıklamalara göre, duyumu alınan iki yeni rotanın isimleri öğrenildi. Buna göre artık THY İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan iki farklı noktaya daha uçuş gerçekleştirecek. Yeni rotaların Erbil ve Bağdat olduğu açıklanırken tüm uçuş bilgileri de kamuoyu ile paylaşıldı. Önümüzdeki aylar içerisinde uçuşların başlayacağı müjdesi de verildi.

  Yeni rotalardan biri olan Erbil, haftada 7 frekans olarak planlanan seferler ile Türk Hava Yolları tarafından İstanbul’a bağlanacak. Erbil seferlerinin 20 Temmuz 2015 tarihinde yani kısa süre sonra uygulamaya konulması planlanırken, Bağdat seferlerinin de yine Erbil seferlerinde olduğu gibi haftada 7 frekans olarak gerçekleştirilmesi planlanıyor ve seferlerin başlangıç tarihi olarak 25 Ekim 2015 tarihi veriliyor. Kısa süre sonra şirketin ulaşım sağladığı noktaların ve ülkelerin sayısında artı 2 artışa sebep olacak olan seferler uygulamaya konulacak. Türk Hava Yolları kalitesinin ve de farkının ulaşacağı iki rota daha söz konusu oluyor böylece. Şirketin sağladığı güvence ile uçabileceğiniz kentler, artık farklı bir uçuş deneyimine sahne olacak. Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi hava yolu şirketi, dünyanın ise en iyi 4. Hava yolu şirketi olan THY için bunun geç kalmış bir girişim olduğu da söylenebilir. Pek çok hava yolu şirketinin giremediği kente, Türk Hava Yolları’nın ulaşım sağlıyor olması da bunun temel sebebidir.

  Türk Hava Yolları ‘nın 20 Temmuz 2015 tarihi itibariyle gerçekleştireceği Erbil seferleri 14 Eylül 2015 tarihine kadar haftanın dört günü Pazartesi, Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günleri gerçekleştirilecek.  16 Eylül itibariyle ise haftanın dört günü olan seferler 7 güne çıkarılacak yani her gün saat 22.45 itibariyle İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Erbil’e uçulabilecek. Saat 1.05’te ise Erbil’e iniş gerçekleşecek. Erbil’den İstanbul’a düzenlenen uçuşlar ise 21 Temmuz ve 15 Eylül tarihleri arasında haftanın dört günü yapılacak. Bu tarihler arasında Salı, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri gerçekleştirilen seferler, 17 Eylül itibariyle de haftanın 7 gününe çıkarılacak. Bağdat seferlerinin planlanan detayları ise şöyle; 25 Ekim 2015 tarihinden 26 Mart 2016 tarihine kadar Pazartesi, Salı, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri İstanbul’dan havalanan THY uçakları, Bağdat’a ulaşacak. Çarşamba günler hareket saati olarak 6.10 belirlenirken, haftanın diğer günlerinde saat 5.10 kabul edilmiştir. Bağdat’tan İstanbul’a hareketle gerçekleşecek olan seferlerde ise 10.30 ve 11.30 saatleri kabul edilmiştir. Çarşamba günleri 11.30 ‘da hareket eden THY uçağı, diğer günlerde 10.30 ‘da hareket edecektir. Şimdilik planlanan sefer süresi ise oldukça uzun görünüyor. Yani Erbil ve Bağdat’a bu süre zarfında kolay ve güvenli bir ulaşım gerçekleştirebilirsiniz.

  Türk Hava Yolları ile seyahat etmek için, özellikle de uygun fiyatlarla seyahat etmek için uçak biletinizi erkenden almalısınız ve bunun yanında www.ucakbileti.com.tr gibi en uygun fiyatları sunan adresleri ziyaret etmelisiniz. Böylece, size sunulan kampanya ve indirimler ile karşılaşacağınız fiyattan, daha cazip fiyatlar ile uçak bileti satın alabilirsiniz. Üstelik internet üzerinden uçak bileti satın almanın diğer avantajlarını da elde etmiş olursunuz. En önemlisi de zamandan tasarruf sağlamış olursunuz ve bu zamanı da yolculuk hazırlıklarınız için değerlendirebilirsiniz. Çağın bir gereği olarak her alanda fayda ve zararlarını gördüğümüz internetin, faydalı özellikleri arasında bulunan bu kolaylık ile siz de işlerinizi artık daha kısa sürede, oturduğunuz yerden halledebilirsiniz. 

  Yorum Gönder