Dil Seçiniz

THY Dubai Yolcuları Abu Dabi’ye İndi

THY yolcuları Abu Dabi'den Dubai'ye otobüsle taşınacak. THY uçak bileti satın almak için en düşük fiyatlı seçeneğiniz www.ucakbileti.com.tr 'dir.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  THY Dubai Yolcuları Abu Dabi’ye İndi

  Türk Hava Yolları, dünya genelinde oldukça geniş bir coğrafyada seferler düzenliyor. Tarifeli olarak düzenlenen seferler ile dünya genelinde yerli ve de yabancı çok sayıda turist varış noktalarına ulaştırılmaktadır. Şirketin bu kadar yüksek kapasite ve yüksek doluluk oranı ile hizmet vermesinin sebebi filo genişliğinin yanında hizmet kalitesidir de. Müşteri memnuniyetini temel alan Türk Hava Yolları, faaliyetlerinde misafirlerinin güvenliğini de temel alıyor. Zaman zaman yaşanan çeşitli aksaklıklarda bu özelliği ile dikkatleri çeken şirket, yolcu güvenini temel alması sebebi ile tercih ediliyor.

  Türk Hava Yolları, önceki gün de yine bir aksaklık ile karşı karşıya kaldı. Elde olmayan sebepler ile Abu Dabi seferi Dubai ‘ye iniş ile sonlandı. Edinilen son bilgilere göre İstanbul ‘dan hareketle kalkan Türk Hava Yolları uçağı, Abu Dabi ‘ye iniş gerçekleştiremedi. TK – 868 sefer sayısı ile uçak Türk Hava Yolları uçağı, saat 20.20 ‘de İstanbul ‘dan harekete geçti. Airbus A 330 tipi Türk Hava Yolları uçağı, İstanbul ‘dan saat 20.20 itibari ile hareket edince, yerel saat ile 01.45 ‘te Abu Dabi ‘ye iniş yapması bekleniyordu. Ancak elde olmayan aksilikler meydana gelince maalesef beklendiği gibi olmadı. Hava şartlarının elverişsizliği, Abu Dabi ‘ye inmesi planlanan uçağın erken ve farklı bir noktaya iniş yapmasını gerektirdi. Abu Dabi ‘ye inemeyen Türk Hava Yolları uçağı Dubai Havalimanı ‘na iniş yapmak zorunda kaldı. Yaşanan kum fırtınası uzun süre geçmeyince, Türk Hava Yolları uçağı Dubai Havalimanı ‘ndan kalkış yapamadı. Yolcular ise bu durumda daha fazla uçakta bekletilemedi ve uçaktan tahliye edildi. Kum fırtınasının uzun süre devam edeceği bilgisini alan Türk Hava Yolları, yolcularını ancak kara yolu ile varış noktasına ulaştırabileceğini anlayınca, uçaktan tahliye edilen yolcuları otobüslere almaya başladı. Her zaman yolcuları için en iyi olanı sunan THY, yaşanan aksaklıklar sebebi ile yolcularını kara yolu ile devam ettirmek zorunda kaldı.

  THY, bugün Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika ‘da çok sayıda noktaya ulaşım sağlıyor. Bu sebeple de çok farklı coğrafyalarda bilinirliğe sahiptir ve yapılan anketler ve şirketin aldığı şikâyetler, genel anlamda şirket için olumluluk arz ediyor. Bu doğrultuda, havacılık anlamında en geçerli otoritelerden biri olan Skytrax nezdinde, THY ‘nin başarıları ödüllendiriliyor. Bu ödüller farklı farklı pek çok alanı kapsıyor. Özellikle son 5 yıldır hem Avrupa ‘nın en iyisi hem de dünyanın en iyi 4. Hava yolu şirketi seçilmektedir. Dünya standartlarında konfor ve güven sunması, bunu fiyatları ile orantılaması başarı denkleminin de göstergesidir. Genellikle çok sık seyahat edenlerin tercih ettiği THY, konforu ile bu özelliği kazanıyor. Çünkü hiçbir endişe barındırmadan konfor ve güvenle yolculuk ettiğinizde, üzerinizde yol yorgunluğu hissetmezsiniz ve varış noktanızda zaman kaybetmeden gezip görmeye ve eğlenmeye başlayabilirsiniz. Aksi takdirde, özellikle de uzun yolculuklarda, seyahat gününüzü gezi planınıza dâhil etmeniz mümkün olmamaktadır. Yorgunluk sebebi ile tatilinizin bir gününü heba edersiniz.

  Siz de seyahatlerinizi keyifle ve konforla geçirmek isterseniz, kesinlikle THY ‘nı tercih etmelisiniz. Zamanınızdan tasarruf sağlamak, yolculukları keyif haline getirmek için seyahatiniz öncesinde zaman kaybetmeden uçak biletinizi alabilirsiniz. Uçak bileti satın almak için seyahat acenteleri ve yetkili satış noktaları gibi çeşitli seçenekler arasında tercihinizi yapabilirsiniz. Özellikle çok seyahat edenler için uçak bileti fiyatı çok önemlidir ve buradan yapılacak tasarruf ile yeni seyahatler planlamak mümkündür. İnternet siteleri ise son zamanlarda en çok kullanılan yöntemdir. Çünkü en uygun fiyatlar sunulabiliyor. www.ucakbileti.com.tr gibi adresler, size mümkün olan en düşük fiyatı sunma imkânına sahiptir. Masraflarının az olması, komisyonun da az tutulması anlamına gelir ve bu şekilde uçak bileti fiyatları da düşmüş olur. Sitenin sunduğu en önemli kolaylıklardan biri ise size zaman tasarrufu sağlamasıdır. Çünkü oturduğunuz yerden, çok fazla zaman harcamadan sadece birkaç dakika içerisinde uçak bileti satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yani bu durum hem zaman hem de para tasarrufu anlamına geliyor. Ödeme seçeneklerinin çeşitliliği ve güvenlik sisteminin tam olması ise cabası. Gözünüz arkada kalmadan bu adres üzerinden THY uçak bileti satın alabilirsiniz. 

  Yorum Gönder