Dil Seçiniz

THY Danimarka – İstanbul Uçağı Kalkamadı

THY'nin Danimarka'dan hareket eden uçağı Billund'da tekik arıza yaşadı. Türk Hava Yolları uçak bileti satın almak için www.ucakbileti.com.tr 'yi seçebilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  THY Danimarka – İstanbul Uçağı Kalkamadı

  Türk Hava Yolları, filosu ile dikkatleri üzerine çeken bir şirkettir. Bu özelliği ile dünya çapında ilk sırada olmasının yanı sıra, filo genişletme çalışmalarını halen sürdürüyor. Şirketin 2015 hedefleri doğrultusunda gerçekleştirdiği faaliyetleri de filo ve rota çeşitliliğine dayanmaktadır. Bu doğrultuda yılsonunda şirketin sahip olacağı uçak sayısı 293’e ulaşacak. Bununla birlikte sürekli rota genişletme faaliyetleri sürüyor ve sefer sayılarında da artış yaşanıyor. Daha geniş bir coğrafyada daha fazla sefer ile yolculuk etme fırsatı sunan Türk Hava Yolları, hem kalitesi hem de büyüme hedefleri ile yolculara kusursuz bir hizmet sunuyor. Başarılarından sıkça konuşturan THY, uçak sayısının çokluğu sebebi ile sık sık çeşitli aksaklıkları ile de gündeme geliyor. Uçak sayısına oranla düşündüğümüzde oranı fazla olmayan bu durum, şirketin geniş filosu sebebi ile dikkatleri çekmektedir. Bu tip bir aksaklıklardan biri de bugün yaşandı.

  Alınan bilgilere göre Danimarka’dan hareket ederek İstanbul’a iniş yapacak olan THY uçağı, bir aksilik ile karşılaştı. Başlangıçta ne olduğu anlaşılamayan bir teknik arıza seferin gecikmesine sebep oldu. Aalborg – Billund – İstanbul seferini gerçekleştirecek olan THY uçağı, Aalborg’tan hareket ettiğinde her hangi bir sıkıntı söz konusu değildi. Billund’a geçerek buradaki yolcularını alan uçak kalkış için hazırlandığı sırada teknik bir sıkıntı yaşadı. TC – JGA kuyruk tescili ile yolculuk eden Boeing B737 – 800 tipi THY uçağının yolcuları, beklemeye alındığında, sorunun kısa sürede çözülemeyeceği anlaşıldı ve yolcular otele yerleştirildi. Billund – İstanbul seferini gerçekleştiremeyecek olan uçak hangara çekilirken, sefer de iptal edildi ve yolcular şirketin anlaşmalı olduğu otele yerleştirildi. Uçağın hareket saati olarak da 11.10 açıklaması yapıldı. Böylece Billund’dan 11.10 ‘da hareket eden Türk Hava Yolları uçağı, İstanbul’a ulaşacak.

  Türk Hava Yolları, Boeing B737 – 800 tipi uçağında meydana gelen sorun sebebi ile seferinde gecikme yaşasa da, yolcularının en az zarar ile bu durumu atlatması için çalışmaktadır. Mümkün olduğunca kısa sürede teknik sorunun giderilmesi çalışması ile uçağın en yakın hareket zamanı olan 11.10 hareket saati ile hareket etmesine karar verildi ve bununla birlikte yolcuların minimum zararla yolculuklarını gerçekleştirmesi bekleniyor. Türk Hava Yolları ile bu olayda görüldüğü gibi ulaşımı zor görünen pek çok noktaya ulaşabilirsiniz. Ulaşım ağı son derece geniş olan şirket, pek çok ulaşım noktasında en hızlı ulaşım seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca bu özelliğinin yanında şirket son 5 yıldır Avrupa’nın en iyi hava yolu şirketi unvanını elde etmektedir. Dünya genelinde ise son yıllarda sürekli ilk 5’te yer almaktadır. Bu özellikleri ile dikkat çeken şirket, düzenli büyüme oranı ile önümüzdeki süreçte, sıralamalardaki konumunu da ilk sıralara doğru çekecek gibi görünüyor. Aldığı ödüller ve nitelikli ikramları gibi konular ile basında da sürekli yer alıyor ve dünya genelindeki pek çok prestijli dergi, şirkete övgüler yağdırıyor. Dünyanın en çok okunana seyahat bloğu yazarlarını bir araya getirerek ülkemizi ve de Türk Hava Yolları ‘nın özelliklerini tanıtan şirket, bu tip güzel etkinlikler ile prestijini konuşturmakta ve gezginlere daha kolay ulaşmaktadır.

  Siz de çok seyahat edenlerdenseniz ya da seyahatlerinizde yolculuğunuza büyük özen gösteriyorsanız, Türk Hava Yolları ‘ndan vazgeçmemelisiniz. Bu deneyimi hiç yaşamamış olanlar da sıradaki ilk uçuşları için THY uçak bileti satın alarak, bu keyfi birebir yaşayabilirler. Şirketin güler yüzlü personeli, kusursuz işleyişi ve özenle hazırlanan ikramları, yolculuğunuzu keyifli hale getirdiği gibi tatiliniz için de harika bir başlangıç olacaktır. Uçak bileti alımı aşamasına geldiğinizde, daha uygun fiyatları yakalayarak önemli bir tasarruf elde edebilirsiniz. www.ucakbileti.com.tr gibi internet siteleri üzerinden bilet alarak elde ettiğiniz para tasarrufunu, bir üst sınıfta yolculuk etmek ya da seyahatinizi uzatmak için değerlendirebilir ve akıllıca bir tatil gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik güvenlik ile ilgili bir endişe yaşamanıza da gerek yok. Sitenin güvenlik önlemleri tam ve üst düzey olduğundan, bütün bilgileriniz güvence altındadır. Güvenli ve kusursuz seyahatler için siz de Türk Hava Yolları uçak biletini buradan satın alabilirsiniz. 

  Yorum Gönder