Dil Seçiniz

THY Batman ve Superman ile Geliyor

THY'nin yeni yüzleri Superman ve Batman yıldızları! Türk Hava Yolları uçak bileti www.ucakbileti.com.tr adresinden en uygun fiyatlar ile satın alınabilir.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  THY Batman ve Superman ile Geliyor

  Türk Hava Yolları, büyük bir şirket olarak anılmakla birlikte, zaten elde ettiği başarılar, ödüller ve sıralamalar ile de bunu kanıtlıyor. Diğer taraftan Türk Hava Yolları ‘nın özellikle reklam ve sponsorluk faaliyetleri ve bu alandaki yatırımlarının tutarı, dudak uçuklatıyor. Reklam faaliyetlerine geniş yer veren şirket, bunun karşılığını fazlasıyla aldığını belirtiyor. 1930’lu senelerden bu yana bu sektörde yer alan şirketin şuandaki genel müdür Temel Kotil, bu faaliyetlerin karşılığını alırken, temel prensip edindikleri samimiyet ve insan sevgisinin de bunu destekleyen temel unsur olduğunu belirtiyor. THY ile yolculuk etmek, bugün her kesimden yerli ya da yabancı için bir ayrıcalık olma özelliğine sahiptir. 250’den fazla uçağı kapsayan THY filosu, kusursuz bir hizmet ile çok sayıda sefer düzenleyerek, ülkemize gelen ya da ülkemizden farklı noktalara giden yolcuları taşıyor.

  Başarılı şirket, son günlerde yine devasa sponsorluk faaliyetleri ile konuşulmakta. Aldığımız bilgilere göre son derece olumlu bir şekilde süren reklam faaliyetleri görüşmeleri, henüz tamamlanmadı. Dün dünyanın en çok ilgi gören organizasyonu olarak tanınan Super Bowl sponsorluğunu paylaşmıştık. Bugün ise bir süreden duyumlar alınan ama resmi bir bilgi bulunmayan sponsorluk çalışmaları gündeme geldi. Türk Hava Yolları, reklamlarında Kevin Costner, Lionel Messi ve Kobe Bryant gibi pek çok ünlü ismi konut etmişti ve Barcelona ve Manchester United gibi sponsorlukları ile büyük ün kazanmıştı. Şimdi ise farklı ünlü isimlerin peşinde olduğu gözleniyor. Batman ve Superman film serilerine sponsor olmak isteyen şirket, aynı zamanda da 2016 yılı için özel bir projelendirme yapıyor. Fantastik film tutkunlarının büyük bir merak ile beklediği ve takip ettiği Batman ve Superman serilerinin THY sponsorluğu ile yayınlanması son derece önemli bir girişimdir. Yetkililer ile temasa geçen THY, haberleri yalanamadığı gibi görüşmelere dair önemli bir sorundan da söz etmiyor. Alınan haberlere göre süreç son derece olumlu bir şekilde ilerliyor. Anlaşmaya varılması durumunda ise Türk Hava Yolları ‘nın 2016 yılında yayınlanacak olan reklam filminde, Batman ve Superman filmlerinin yıldızları yer alacak. Görüşmeler henüz netleşmezken, sürecin olumlu ilerlemesi, filmlerin takipçilerini de heyecanlandırıyor.

  Türk Hava Yolları, her zaman farklı olması ve tecrübesi ile yolcuların isteklerine en iyi şekilde cevap verebiliyor ve reklam faaliyetlerinde önemli bir başarı gösteriyor. THY Avrupa ve Amerika’daki başarılı reklamlarına ek olarak, Asya’da da aynı potansiyeli gösteriyor. Hava yolu firması Japonya’da da çeşitli takım ve liglere sponsor olup özel reklam filmleri yayınlayarak bir dönem gündeme oturmuştu. Basketbol ligi sponsorluğu ve bazı futbol takımlarında da isim sponsorluğu ile çokça konuşulmuştu. Böylece ülkemizin bayrak taşıyıcı hava yolu şirketi olarak bilinen THY Avrupa, Asya, Amerika ve de Afrika’da adından çokça söz ettirerek gerçek anlamda küresel bir güç haline gelmektedir. Her bölgeye özel yürütülen faaliyetleri başarı ile sonuçlandığından, şirketin yükselişi de hızlı olmaktadır. Son olarak Batman ve Superman projeleri ile gündeme gelmesi ise dünya genelinde dikkat çekecek olan bir girişimdir. Bölge ayrımı olmaksızın küresel anlamda etkinlik ve çekicilik kazandıracak olan film sponsorluğu, şirkete özel reklam filmleri de kazandıracak. Böylece dünya genelinde tercih edilen bir hava yolu şirketi ile uçmak, gerçek anlamda bir ayrıcalık haline gelecektir.

  Bugün THY uçak bileti alarak, pek çok noktaya olan uçuşlarda özel bir uçuş deneyimi yaşayabilir ve şirketin özel konforunu hissedebilirsiniz. Türk Hava Yolları ‘nın dünyanın en çok noktasına uçan hava yolu şirketi olduğu düşünülürse, mutlaka bir seyahatinizde en iyi seçeneğini Türk Hava Yolları olacaktır. Bunun için uçak bileti alım sürecinde bazı püf noktalara dikkat etmenizi önermekteyiz. Böylece daha akıllıca bir satın alma gerçekleştirebilirsiniz. www.ucakbileti.com.tr size özel uygun fiyatlar sunuyor ve kolay bir ara yüze sahip olması ile de zaman kazandırıyor. Dolayısıyla seyahat edecek olanlar için önemli bir avantaj teşkil ediyor. Güvenilir olması ise en can alıcı noktalarından bir diğeri. 3D Secure ile korunan sistem, sizin paylaştığınız tüm bilgilerinizi güvence altına alıyor ve üçüncü bir kişi ile paylaşılmasına müsaade etmiyor. 

  Yorum Gönder