Dil Seçiniz

Pegasus’un Yeni PR Anlaşması

Yeni PR şirketi ile Pegasus daha güçlü! Pegasus uçak bileti alarak daha uygun fiyatlı seyahatlere çıkmak için www.ucakbileti.com.tr 'yi tercih etmelisiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Pegasus’un Yeni PR Anlaşması

  Ülkemizde 20 yıldır faaliyet gösteren, tecrübesi ve sunduğu imkânlar ile dikkatleri üzerine çeken Pegasus Hava Yolları, düşük maliyetli hava yolu şirketleri arasında da ilk sıralarda yer alıyor. Bu özelliği ile ülkemizde hava yolu ulaşımını yaygınlaştıran ve hava yolu ulaşımını lüks kategorisinden çıkaran bir firma olma özelliğine sahiptir. Bu özellikleri ile de Türkiye’nin en başarılı şirketleri arasında yer alması çok doğaldır. Deneyimli kadrosu ve teknik ekibi ile uçuş emniyeti ve diğer tüm güvenlik unsurlarını ön planda tutan şirket, uçuş ağını da son derece geniş tutmaktadır. Yaygın bir uçuş ağı mevcut olan Pegasus, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan hareketle tarifeli olarak iç ve dış hatlar seferleri düzenleyen ilk özel hava yolu şirketi olma özelliğine de sahiptir. Son zamanlarda elde olmayan sebepler ile yaşanan rötar ve sefer iptallerine karşın zamanında kalkma performansı ile dikkat çekicidir. Low cost uygulamasını Türkiye’de ilk ve en başarılı şekilde uygulayan şirket, kaliteli bir hava yolu ulaşımı sunmak için oldukça büyük bir çaba harcamaktadır. Hem faaliyetleri hem de performansı ile bunu gözler önüne seriyor.

  Diğer taraftan reklam çalışmalarına da ağırlık veren şirket, yeni bir anlaşma ile gündeme geldi. Bugün yapılan bir açıklamaya göre, düşük maliyetli bir hava yolu şirketi olan Pegasus Hava Yolları ‘nın stratejik iletişim danışmanlığı görevini, Ogilvy PR üstlendi. Türkiye’nin alanında öncü hava yolu şirketi olan Pegasus ’un başarılı bir isim olan Ogilvy PR ile çalışacak olması son derece doğru bir hamle olarak görünmektedir. Hava yolu ulaşımının herkesin hakkı olduğunu savunan şirket, düşük maliyetli hava yolu şirketi modeli ile misafirlerine uygun fiyatlı seyahat imkânı sunmaktadır. Yaygın ulaşım ağının da eklendiği bu durum, şirket başarısının da en önemli göstergesi kabul edilebilir. Pegasus Hava Yolları, yolcularını yurt dışında toplam 60 farklı nokta ve yurt içinde de toplam 31 farklı nokta olmak üzere, 37 ülkede 91 farklı noktaya ulaştırma kapasitesine sahiptir. Bu kabiliyeti ile geniş ulaşım ağını da gözler önüne sermektedir. Başarılı şirketin, kendini daha iyi ifade etmesi ve yolcularına daha iyi tanıtılması amacı ile bağlantılı olarak stratejik iletişim danışmanlığı kapsamında medya ilişkileri, pazarlama iletişimi, kurum içi iletişim ve kriz yönetimi hizmetini yeni anlaşılan Ogilvy PR verecektir.

  Şirket başarılarının sürdürülmesi ve stratejik iletişim alanında daha sağlam bir destek alınması amacıyla yapılan bu anlaşma, Pegasus ile Ogilvy PR arasında başarılı olması temenni edilen bir ortaklığı tesis etmiştir. Pegasus Hava Yolları, genç filosu, profesyonel personeli ve yılların getirdiği tecrübesi ile alanında düzenlenen listelerde ilk sıralarda olmayı da hak etmektedir. Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu başarılı seferleri ve aldığı başarı ödülleri, şirketin son günlerde yaşadığı talihsizlikleri önemsiz kılmaktadır ki söz konusu olan bu talihsizlikler, şirketin imkânları dışında olumsuz hava koşullarına bağlı olarak gerçekleşen rötar ve sefer iptallerinden ibarettir. Dolayısıyla şirket politikası gereği, yolcuların en kaliteli hizmet alması hedeflenmiş ancak elde olmayan sebepler ile istenmeyen durumlar yaşanmıştır.

  Pegasus Hava Yolları ile seyahat etmek, hava yolu ulaşımına ülkemizdeki herkesin ulaşabildiği kaliteli seyahat anlamına gelmektedir. Siz de uygun fiyatlar ile seyahat etmek isterseniz, Pegasus uçak bileti alarak bunu deneyimleyebilirsiniz. Uçak biletinizi alırken de önünüze çıkacak olan çeşitli imkânları değerlendirerek, çıkarlarınıza göre seçim yapmalısınız. Yetkili uçak bileti satış noktaları size yeterince çeşitlilik ve uygun fiyat sunamadığı için zamandan da tasarruf etmenizi sağlayan internet sitelerini tercih edebilirsiniz. İnternetin insan üzerinde bıraktığı temel endişe olan güvenlik ise www.ucakbileti.com.tr ‘de bir endişe unsuru olmaktan çıkıyor. Şuan kullanılan en üst düzey güvenlik sistemine sahip olan site, size aradığınızı kolay bulmanızı sağlayacak çeşitli ek imkânlar da sunmaktadır. Filtreleme ve arama özellikleri, size hem aradığınız firma ve seferi hızlıca bulur hem de en uygun fiyatları sunması ile fark yaratır. Daha uygun fiyatlar ile üstelik uçak bileti alma zahmetlerinden de feragat edeceğiniz bir işlem için siz de interneti tercih etmelisiniz. Pegasus ile sorunsuz bir seyahat ve sorunsuz bir seyahat hazırlığı süreci için sizin de tercihiniz bu yönde olmalıdır. 

  Yorum Gönder