Dil Seçiniz

Pegasus’un Yeni Airbus Uçağı Seferde

Pegasus'un 9. Airbus uçağı sefere başladı. Pegasus uçak bileti alarak keyifle uçmak için siz de www.ucakbileti.com.tr 'yi tercih edin!

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Pegasus’un Yeni Airbus Uçağı Seferde

  Pegasus Hava Yolları, 1990’lı yıllarda temelleri atılmış bir kuruluş olarak, çeşitli evrelerden geçerek bugünkü kapasitesine ulaşmış bir şirkettir. Bugün sayısı neredeyse 60’ı bulan uçakları ile daha geniş bir kitleye hizmet etme potansiyeline sahiptir ve bunu daha da artırmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Pegasus Hava Yolları yurt içi noktaları kadar yurt dışı noktaları ile de bilinmektedir. Özellikle Avrupa ülkeleri ve daha çok Almanya çevresinde yoğunlaşan uçuşları ile iki bölge arasında yoğun bir ulaşım ağı yaratmıştır. Avrupa ülkelerini Türkiye’ye bağlayan şirket, sefer sayılarını da artırarak yoluna devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bununla ilgili olarak bir haber gündeme gelmişti. Şirketin sahip olduğu yeni uçağı Airbus tarafından teslim edilmişti. Ancak henüz seferlerine başlamamıştır. Haziran ayında ilk test uçuşları gerçekleşen Airbus A320 tipi uçak, Pegasus Hava Yolları ‘nın sahip olduğu 9. Airbus tipi uçak oldu. Bu durum şirketin kapasite ve kalite artırma hedefinin de bir göstergesi olarak nitelenebilmektedir.

  Söz konusu olan 9. Pegasus Airbus uçağının ilk test uçuşlarının Haziran ayında tamamlanması ile Temmuz başında uçak Pegasus ‘un filosuna dâhil edilmişti. Şirketin yeni uçağı TC – DCI kuyruk tescili ile tescillenirken, Pegasus ‘ta bir gelenek olduğu özere uçağa yine özel bir isim verildi. Pegasus ’un uçaklarına kız çocuklarının isimlerini verme geleneği doğrultusunda, yeni Airbus A320 tipi uçağına da kız ismi verildi ve uçağın isminin “Derya” olduğu açıklandı. Temmuz başında teslim alınan uçağın ilk seferi ise henüz gerçekleştirildi. TC – DCI kuyruk tesciline sahip olan Pegasus uçağı, geçtiğimiz Cumartesi günü ilk seferini gerçekleştirerek filonun resmen bir üyesi haline geldi. Uçağın ilk seferi ise İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Adana Şakirpaşa Havalimanı’na gerçekleşti. PC 128 sefer sayısı ile gerçekleştirilen uçuş sorunsuz bir şekilde tamamlandı ve ekip, yolcuları ile birlikte Adana Şakirpaşa Havalimanı’na iniş yaptı.

  Yeni Pegasus Hava Yolları, son olarak filosuna dâhil ettiği bu Airbus uçak ile birlikte toplam 9 adet Airbus uçak ile ulaşım hizmeti vermeye başladı. Bu hava yolu şirketleri için yapılacak bir değerlendirmeye göre son derece başarı göstergesi olan bir durumdur. Şirketin gelişim grafiğini etkileyen alım, daha benzerleri ile önümüzdeki günlerde de sürecek gibi görünüyor. Şirketin gerçekleştirdiği başarılı kampanyalar ve sponsorluklar, Pegasus Hava Yolları ‘na olan ilgiyi artırıyor. Böylece şirketin emeklerinin karşılığı da alınmış oluyor. Ayrıca havacılık alanının başarılı isimlerinden biri olarak sayılmasının bir sebebi de çalışanlarının başarısı ve özverisidir. Birbirinden kaliteli pilotları, kabin ekibi ve yer ekipleri ile yolcuların memnuniyetini temel alan bir hizmet verilmekte. Özel ikramlar ile renklenen uçuşlar, güven ile birlikte daha fazla tercih edilir hale geliyor. Mümkün olan en uygun fiyatlar ile gerçekleştirilen uçuşlarda siz de yer almak ve daha cazip fiyatlar ile seyahat etmenin avantajlarını yaşamak istiyorsanız, hemen önünüzdeki ilk seyahatiniz için Pegasus uçak bileti almalısınız.

  Pegasus Hava Yolları uçak bileti genellikle seyahat acentelerinden satın alınmaktayken, çağın sunduklarının değişmesi ile birlikte, internet bu alanda da bir vazgeçilmez oldu. İnternetin sağladığı rahatlık ile artık genç ya da yaşlı pek çok insan uçak biletini internet üzerinden almayı tercih ediyor. Bunun sebebi sunulan fiyatların uygunluğu gibi aynı zamanda büyük bir kolaylık olmasıdır. İnternet siteleri üzerinden oturduğunuz yerden ya da akıllı telefonunuz ile sadece bir iki dakikada uçak bileti alabiliyorsunuz artık. Size özel indirimler sunulması, çeşitli kampanyalar ile düşen fiyatlar, check-in işlemlerinin dahi saniyeler içerisinde halledilmesi, yine internet üzerinden uçak bileti alımını cazip hale getiren sebeplerdir. Pegasus’un sayısı artan Airbus uçakları ile sunduğu kaliteli ve konforlu seyahatlerde yer almak için uçak biletinizi www.ucakbileti.com.tr ‘den alarak siz de zaman ve para tasarrufu sağlayabilirsiniz. İnternet dünyasındaki en iyi uçak bileti alım seçeneğiniz olan bu adres, kullanışlılığı ile de dikkat çekmektedir. Aradığınız her şeye kolayca ulaşabilmenizi sağlaması ile bilinmektedir. Güvenlik önlemlerinin de tam olması sebebi ile artık seyahat etmek daha keyifli. Kısacası, hazırlıklarınızı daha geniş zamana yayarak rahat rahat yapabileceğiniz bir gezi için uçak biletinizi internet üzerinden almanız önemli bir püf noktadır. 

  Yorum Gönder