Dil Seçiniz

Pegasus ile Windsurf Heyecanı

Pegasus desteği ile 2015 Windsurf yarışları başlıyor! En uygun fiyatlar ile Pegasus uçak bileti almak için hemen www.ucakbileti.com.tr 'yi ziyaret edebilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Pegasus ile Windsurf Heyecanı

  Pegasus Hava Yolları, 1990 yılında Aer Lingus aracılığı ile kurulmuş bir şirkettir. 1990 yılından bu yana, ülkemize havacılık alanında büyük katkı sağlamış ve havayolu ulaşımı konusunda da büyük bir hizmet potansiyeline sahiptir. Türkiye’de uyguladığı “low cost” modeli ile havayolu ulaşımının lüks olmaktan çıkmasında büyük bir önemi mevcuttur. Bugün ise günden güne ulaşım ağını ve yolcu potansiyelini arttırmakta, genişleyen filosu ile birlikte ülkemizin en iyi havayolu şirketlerinden biri olarak varlığını korumaktadır. Pegasus Hava Yolları ‘nın sunduğu düşük maliyetli ulaşım hizmeti, ülkemiz için son derece önemli bir yere sahiptir.

  Pek çok alanda desteğini esirgemeyen Pegasus Hava Yolları, sosyal konularda olduğu gibi spor aktivitelerinde de destekte bulunuyor. Sponsorluk faaliyetleri ile birlikte hem Pegasus Hava Yolları destek topluyor, hem de sporseverlere destek sağlanmış oluyor. Son günlerde gündeme gelen sponsorluk duyumları ise Pegasus Hava Yolları ‘nın Windsurf desteğini haber veriyor. Bu yıl yine Türkiye’de Windsurf heyecanı, Pegasus Türkiye Windsurf Ligi ile sürüyor. Türkiye Yelken Federasyonu Ligi ile birlikte hareket eden Pegasus Hava Yolları, Pegasus Türkiye Windsurf Ligi ile birlikte Pegasus Türkiye Kiteboard Ligi yarışlarını düzenliyor. Alaçatı’da 9 yıldır, Pegasus Airlines Profesyonel Windsurf Birliği (PWA) Windsurf Dünya Kupası adı ile düzenlenen yarışlar, bu yıl yine büyük bir ilgi ve heyecanla karşılandı.

  Türkiye’de yeni sporcuların yetişmesini destekleme amacına sahip olan bu etkinlik, aynı zamanda Türkiye’de Windsurf sporuna ilginin artmasını da amaçlamaktadır. Türkiye Yelken Federasyonu’nun desteği ile düzenlenen yarışlar, bu yıl yine büyük bir heyecana sebep oluyor. Katılımın yüksek olacağı düşünülen yarışlar, 2015 yazını şenlendirecek. Önceki yıl, Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) ile ortaklaşa bir proje ile hayata geçirilen Pegasus Türkiye Kiteboard Ligi Yarışları, bu yıl ikincisi düzenlenmekle birlikte, büyük bir heyecan sebebi olarak görülüyor. 2015 yaz ayları, Alaçatı’da yine son derece hareketli geçecek gibi görünüyor. Pegasus Hava Yolları, 2015 yılında, dünyanın en önemli spor faaliyetlerinden biri olan Profesyonel Windsurf Birliği (PWA) Windsurf Dünya Kupası’nın dokuzuncu kez sponsorluğunu üstlenerek, büyük bir spor desteği sağlıyor. Bu destek ile birlikte Alaçatı, önümüzdeki yaz dünyanın en iyi sörfçülerlerini bir araya getirecek. Pegasus Hava Yolları ‘nın desteği ile 17 – 22 Ağustos tarihleri, Alaçatı ‘nın en hareketli zamanları olacak. Pegasus Türkiye Windsurf Ligi ile Pegasus Türkiye Kiteboard Ligi yarışları ise 15 Mayıs itibariyle başlamış oldu.

  Bu yıl Pegasus Hava Yolları ‘nın Türkiye Yelken Federasyonu ile işbirliği 5. Yılını dolduruyor. Bu işbirliği ile dünyanın en iyi sporcuları yıllardır Türkiye’de buluşuyor. En iddialı sporcuların yarışacağı ilk ayak yarışları 15 Mayıs’ta İzmir – Dikili’de gerçekleştirildi. Geçen yılın yarışlarına dikkat edecek olursak, toplamda 116 sporcunun yarıştığını görüyoruz. Windsurf Lig yarışlarında erkeklerde Bora Kozanoğlu, bayanlarda ise Lena Erdil’in şampiyonluğu dikkat çekmişti. Bu yıl yine en iyi sporcuların buluştuğu yarışlar, 4 ayaktan oluşacak ve her biri üç gün süreyle devam edecek. Her ayak sonunda, kadın, erkek, genç kadın, genç erkek ve master kategorilerinde bir derecelendirme yapılarak şampiyonlar belirlenecek. Kiteboard yarışları sonunda ise Türkiye’nin kadın ve erkek Kiteboard şampiyonları seçilecek. 2015 Pegasus Türkiye Windsurf Ligi ve Pegasus Türkiye Kiteboard Ligi takvimi ise ayaklara göre şöyle şekilleniyor; 1. Ayak yarışları 15 – 17 Mayıs tarihleri arasında İzmir – Dikili’de gerçekleştirildi. 2. Ayak yarışları, 19 – 21 Haziran tarihleri arasında Muğla – Datça’da yapılacak. 3. Ayak yarışları 10 – 12 Temmuz tarihleri arasında İzmir – Urla’da gerçekleştirilirken, 4. Ayak ve final yarışları ise 4 – 6 Eylül tarihleri arasında İzmir – Alaçatı’da yapılacak.

  Pegasus Hava Yolları ’nın sağladığı destekler ile siz de sportif faaliyetlere dâhil olabilir, Pegasus güvencesiyle seyahat ederek yarışların tadını çıkarabilirsiniz. Pegasus uçak bileti alırken, internet üzerinden alma kolaylığı için www.ucakbileti.com.tr adresini tercih ederseniz, aynı zamanda en uygun fiyatları da yakalamış olursunuz. Zamandan tasarruf sağlayacağınız online uçak bileti satın alma işlemi ile diğer seyahat hazırlıklarınıza daha fazla zaman ayırabilirsiniz. www.ucakbileti.com.tr 3D Secure güvenlik sistemini kullanarak, hem Pegasus uçak bileti alımınızı güvence altına almaktadır, hem de girdiğiniz kredi kartı bilgisi gibi tüm bilgilerinizi korumaktadır.

  Yorum Gönder