Dil Seçiniz

Pegasus Hostesi Uçaktan Düştü

Pegasus hostesi kıl payı can kaybından kurtuldu! Pegasus uçak bileti almak için en doğru adres olan www.ucakbileti.com.tr 'yi tercih etmelisiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Pegasus Hostesi Uçaktan Düştü

  Türkiye’de havacılık sektörünün özellikle 2000’li yıllar ile birlikte gelişimi, bugün bize hava ulaşımında çeşitlilik kazandırdı. Hem fiyat hem de firma çeşitliliğine sahip olmamız ayrıca şirketlerin de hızlı yükselişini getirdi. Bugün Pegasus gibi daha pek çok hava yolu şirketi ülkemizde faaliyet gösteriyor. Pegasu Hava Yolları, 1990’lı yıllardan bu yana etkin bir şekilde havacılık hizmetinde bulunuyor. Düşük fiyatlar ile sunduğu kaliteli hizmeti, firmanın en temel özelliğidir. Özellikle Avrupa ile ulaşımımızda etkin olan şirket, Almanya ile Türkiye arasındaki önemli ulaşım araçlarından biridir. Uçak sayısı ve seferleri oranında yaşadığı aksaklıklar ise zaman zaman gündemde yerini alıyor. Bugün ise yine maalesef ki bir aksaklık meydana geldi. Pegasus Hava Yolları hostesi, önemli kazadan kıl payı canından olmadan kurtuldu.

  İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na iniş yapmakta olan Pegasus uçağı, iniş gerçekleştirdikten sonra, yolcu tahliyesi yapılacağı için merdiven yanaştırıldı ve uçağın arka kapısı açıldı. Ancak son anda merdiven ile yolcu indirilmesinden vazgeçildi. Uçağın arka kısmında bulunan bir Pegasus Hava Yolları hostesi bu durumdan haberdar değildi ve kapıyı açarak dışarıya adım attı. Merdiven ile yolcu tahliyesinden vazgeçilmiş olması sebebi ile merdiven kapıda bulunmuyordu ve adımını atan hostes, 3 metre yükseklikten aşağıya düştü. Şans eseri hayati tehlikesi bulunmayan hostes derhal ambulans ile hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Son olarak uçağın arka kapısından, 3 metre yükseklikten aşağıya düşen kabin memurunun sağlık durumunun iyi olduğu bilgisi ulaştı. Hostesin kapıya tutunması sebebi ile sert bir düşüş yaşamaması belki de hayatını kurtaran detay oldu. Ayrıca, sorunların çözümünün büyük önem taşıdığı Pegasus Hava Yolları, yaşanan olay ile ilgili olarak soruşturma başlattı. Yaşanan iletişimsizliğin sebebi ve sorumlusunun bulunmaya çalışıldığı bilgisi geldi. Bugün İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda yaşanan olay, pek çok şirket için de önemli bir örnek teşkil etmektedir. Çünkü yaşanan talihsiz olay, bir işleyiş aksaklığı ve iletişim problemidir. Bu tip durumlar ile karşılaşmamak için, Pegasus Hava Yolları ve diğer tüm hava yolu şirketlerinin çalışanlarının tutumlarını hal ve hareketlerini kontrol altına alması gerekmektedir. Gerekli eğitimlerin ve tecrübenin kazandırılması ile sorunsuz uçuşlar mümkün olabilir.

  Pegasus Hava Yolları, mümkün olan en düşük maliyetler ile hizmet sunarak, mümkün olan en düşük uçak bileti fiyatlarını da tesis etmektedir. Bu özelliği ile hem yurt içi hem de yurt dışı çok sayışa seyahat noktasına ucuz ve kaliteli bir ulaşım sağlamaktadır. Geçtiğimiz aylarda uzun rötarları ile gündeme gelen ve eleştirilen şirket, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamalar ile durumun şirket kontrolü dışında sebepler ile gerçekleştirdiğini de belirtmiştir. Yani üzerinde bulunan karalayıcı ithamlardan da sıyrılmış bulunuyor. Yaşanan sefer gecikmeleri, hava koşullarının uygunsuzluğuna ek olarak, havalimanlarının bakım altında olması gibi zorunluluklar sebebi ile gerçekleşmiştir. Dolayısıyla, şirketin üzerine atılan suçlamaların da asılsızlığı ortaya çıkmıştır. Pegasus bugün seyahat etmek için tercih edebileceğiniz en cazip şirketlerden biridir ve kaliteli hizmeti ile de gönülleri fethetmektedir. Seyahat edeceğiniz noktaya Pegasus seferleri varsa, siz de bu fırsatı değerlendirerek Pegasus ile uçmalısınız. Uçak bileti alımında tercih edebileceğiniz pek çok seçenek mevcutken, en cazip olanı şüphesiz ki internet siteleridir. Size mümkün olan en düşük fiyatlar ile uçak bileti sunan www.ucakbileti.com.tr, daha uygun bütçeler ile seyahat etmenizi sağlıyor. Böylece daha fazla seyahat edebilirsiniz ya da uygun fiyatlar sebebi ile bir üst sınıfta yolculuk etme avantajını yakalayabilirsiniz.

  İnternet dünyasının insan üzerinde bıraktığı en önemli endişe olan güvenlik önlemleri, bu adres üzeirnde tam anlamı ile alındığı için işlemleriniz de güven ile gerçekleşmektedir. 3D Secure ile kredi kartı bilgileriniz ve diğer tüm özel bilgileriniz koruma altına alınır ve başka birinin ulaşımına engellenir. Dolayısıyla hem güvenli hem de ucuz uçak bileti almanız mümkün olur. İnternet üzerinden bu işlem sadece birkaç dakikanızı alacağı için zamanınızdan ve emeğinizden de tasarruf etmiş olacaksınız. Keyifle yapılan seyahat hazırlığı işte tam da bu şekilde mümkün oluyor. Çünkü zorlanmadan hazırlıklarınızı yapıp, sizin için en doğru sonuçları alabilirsiniz. Geç kalmadan siz de seyahatlerinizi planlamaya başlamalısınız. 

  Yorum Gönder