Dil Seçiniz

Pegasus Ekip Krizi

Pegasus'un ekip krizi halen sürüyor! www.ucakbileti.com.tr adresinden en düşük fiyatlar ile Pegasus uçak bileti satın alabilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Pegasus Ekip Krizi

  Filo genişliği, ulaşım ağı ve rota sayısı ile ülkemizin başarılı hava yolu şirketlerinden biri olan Pegasus Hava Yolları, son zamanlarda hedeflerine ulaşmak için çalışmalarına hız verirken, diğer yandan da can sıkıcı bir sorun ile uğraşıyor. Şirket daha önce ekip problemleri ile gündeme gelmişti. Son zamanlarda yaşanan ekip krizi, bugün farklı bir boyuta taşındı. Alınan bilgilere göre şirket seferleri gerçekleştirmekte ciddi bir problem yaşıyor. Bugün şirketin kabin ekibinin pek çok üyesi rapor alarak görevinin başına gelmeyince, ciddi bir boşluk yaşandı. Zaten bir süredir ekip bulma konusunda sıkıntı çene Pegasus Hava Yolları, bugün rapor alarak işe gelmeyen kabin memurları ile farklı bir boyut ile karşılaştı. Yaşanan sıkıntı seferlerde ciddi bir boşluk yaratıyor.

  Bir süredir Pegasus Hava Yolları ‘nın kabin memurları, ağır çalışma şartları sebebi ile isyan halindeydi. Ağır çalışma yükü ve çalışma saatleri, şirket çalışanlarını zor durumda bırakmaktaydı ve uzun bir süredir buna çözüm bulunmaması bugün alınan raporlar ile şirketi zor duruma soktu. İsyan bayrağını çeken Pegasus çalışanları, bugün gerçekleştirilen seferlerde yer almayınca uçaklar görev yapılacak ekip bulunamaması sebebi ile gecikmeli hareket etti. Hatta hazır bulunan kokpit ekibi, görev yapacak kabin ekibi bulunmaması sebebi ile boarding yapamadığı yönünde duyurularda bulundu. Nöbetçi ve izinli ekiplerin göreve çağırılmaları dahi durumu toparlama da yeterli olmadı. Temin edilen kabin memurları dahi yetersiz kaldı. Son alınan bilgilere göre, Pegasus Hava Yolları yöneticileri, görev yapacak ekip temin etmek için büyük bir çaba sarf ediyor. Yaşanan sıkıntılara karşın seferler gecikmeli de olsa gerçekleştirilmekte.

  Pegasus, bugüne dek başarıları ile konuşuldu. Çünkü şirket, düşük maliyetli hava yolu şirketi statüsü ile ülkemizde büyük bir kesimin hava yolu ulaşımını tecrübe etmesini sağladı. Nispeten uygun fiyatlar sunması, şirketi tercih edilir kılmaktaydı. Bugün rakipleri çıkmış olsa da, bu alanda bir ilk olan şirket, çok daha geniş bir filo ile hizmet vermekte. Yurt içi seferlerinin yanı sıra, yurt dışı seferleri ile de konuşulan Pegasus, uygun fiyatla bu noktalara hızlı ulaşım temin ediyor. Siz de yurt içi ya da yurt dışı bir noktaya seyahat etme durumundaysanız, diğer şirketlere nispeten daha uygun fiyatlar ödeyerek ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Uzun yıllardır bu alanda hizmet ediyor oluşu sebebi ile sahip olduğu tecrübe ise şirketi tercih etmenizi sağlayacak en önemli özelliklerdendir. Çünkü güvenlik, hava yolu yolculuklarında en çok dikkat edilmesi gerekenlerden biridir. Güvenlik önlemlerine yeterince önem vermeyen ve özen göstermeyen bir şirket ile seyahat etmek, sizi zor duruma sokabilir ve huzursuz bir yolculuk geçirmenize sebep olabilir. Pegasus, her zaman önem verdiği güvenlik önlemlerini yine elden bırakmamak için, kabin ekibi teminine büyük özen gösteriyor. Yeterli sayıda nitelikli kabin ekibi olmadan uçuşları gerçekleştirmiyor. Bu durum kısa süreli gecikmelere yol açsa da, sorunsuz yolculuklar için buna katlanmak gerekiyor.

  Pegasus ile seyahat etmeniz, daha konforlu ve daha ucuz bir yolculuk anlamına gelmekte. Erkenden alınan uçak biletleri ile ödeyeceğiniz tutarı daha da aşağılara çekebilirsiniz. Erken rezervasyonun yanında uçak bileti satın alma noktanızı doğru seçmeniz de çok önemlidir.  www.ucakbileti.com.tr gibi pratik bir seçeneği tercih etmek, öncelikle size hız kazandıracaktır. Çünkü bu sistem üzerinden aradığınıza ulaşmanız sadece bir iki dakikanızı alırken, ödeme işlemini gerçekleştirmeniz de yine sadece bir iki dakikanızı alacaktır. Ödeme seçeneklerinin çeşitliliği ve ödemenin kolaylığı, buna eklenince oldukça cazip bir imkân haline gelmektedir. Diğer taraftan güvenlik önlemlerinin tam oluşu ve 3D Secure güvenlik sisteminin tercih edilmiş olması, içiniz rahat bir şekilde uçak bileti satın almanızı sağlar. Pegasus uçak biletini, mümkün olan en uygun fiyatla satın almak ve unutulmaz bir seyahate konforla adım atmak, www.ucakbileti.com.tr ile daha keyifli bir hal alır. Çünkü paranızdan tasarruf sağladığınız gibi zamanınızdan da tasarruf sağlarsınız. Seyahat hazırlıklarınız çok daha kısa sürede tamamlanır ve böylece gezi programınızın kusursuzluğu için uğraşabilirsiniz. Uçak bileti satın almak, çağın en büyük hizmetlerinden biri olan internet dünyası ile tahmininizden çok daha büyük bir kolaylık ve daha büyük bir imkândır. 

  Yorum Gönder