Dil Seçiniz

Pegasus Bu Kez En Kötüler Listesinde

Pegasus bu kez hayal kırıklığına uğrattı. www.ucakbileti.com.tr 'den en düşük fiyatlar ile Pegasus uçak bileti satın almanız mümkündür.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Pegasus Bu Kez En Kötüler Listesinde

  Pegasus Hava Yolları yoğun uçuşları geniş uçuş ağı ile ülkemizin en çok tercih edilen şirketlerinden biridir. Ancak düşük maliyetli ir şirket olması ve hatta ülkemizde low cost olarak tabir edilen hava yolu şirketi şeklinin ilk örneği olması, şirketin zaman zaman eleştiri almasına da sebep oluyor. Düşük maliyetli hava yolu şirketi olan Pegasus, bu niteliği sebebi ile maliyetleri azaltarak uçak bileti fiyatlarını da mümkün olduğunca aşağılara çekmektedir. Zaman zaman kontrolden çıkan bu durum, uçuşlarda çeşitli aksaklıklara sebep olduğundan ve ülkemizde faaliyet gösteren diğer şirketlere nazaran daha fazla yolcuya sahip olması, şirketin daha fazla eleştiri almasına sebep olmaktadır. Bu tür eleştiri, yorum ve şikâyetlerin dikkate alındığı Skytrax değerlendirmesinde Pegasus ‘un sahip olduğu konum ise şaşırtırken, üzdü de.

  Yapılan kötü hava yolu şirketleri listesinin başındaki isime bakarsak, aslında çok da şaşırmıyoruz. Son 4 yılın en kötü hava yolu şirketi seçilen Kuzey Koreli Koryo Hava Yolu şirketi, bu konudaki başarısını sürdürüyor ve bu yıl yine en kötü hava yolu şirketi olmayı başarıyor. Air Koryo bu kötü iddiasında kararlılığını sürdürürken, toplamda 21 tane hava yolu şirketinin yer aldığı listede yer alan Pegasus Hava Yolları, şaşırttı. Pegasus Hava Yolları ‘nın bu listede yer almasının temel sebebi ise şirketin aldığı şikâyetler oldu. Yolcu şikayetlerinin baz alındığı Skytrax değerlendirmesi, Pegasus ‘ın rötarları sebebi ile aldığı şikayetleri değerlendirerek, dünyanın en kötü 21 hava yolu şirketinin yer aldığı listeye Pegasus Hava Yolları ‘nı da dahil etti. Listenin diğer şanssızları ise şöyle; Air Italy, Bahamas Air, Biman Bangladesh, Bulgaria Air, China United Airlines, Cubana Airlines, Lion Air, Mahan Air, Nepal Airlines, Onur Air, Pegasus Airlines, Rossiya Airlines, Rynair, SmartWings, Spirit Airlines, Sudan Airways, Syrianair, Tajik Air, Turkmenistan Airlines, Ukraine Int’l Airlines ve Yemenia. Türkiye ‘den bir hava yolu şirketinin daha bu listede yer alıyor olması, yine üzücü bir durum oluşturdu. Onur Hava Yolları ve Pegasus Hava Yolları ‘nın dünyanın en kötü hava yolu şirketleri listesinde yer alıyor olması, şirketler için can sıkıcı bir durum olurken, eksikliklerin giderilmesi adına da bir uyarı niteliğine sahip olmuştur. Şirketlerin bu sürecin ardından aldıkları şikâyetleri daha fazla dikkate alacağı tahmin ediliyor. Böylece, yine ülkemizin başarılı hava yolu şirketleri arasında yer alabilecekler.

  Pegasus aslında geniş filosu ile uzun yıllardır yurdumuzun pek çok kenti arasında ve de ülkemizden çok sayıda farklı ülkeye hızlı ulaşım sağlamaktadır. Özellikle Avrupa yönündeki uçuşlarda sıklıkla tercih edilen şirket, son aylarda yaşadığı aksaklıklar ve bunu toparlayamaması ile art arda rötar yaşamıştır. Bu da yolcuların şikâyetlerini beraberinde getirmiştir. Nihayetinde dünya genelinde alınan bu sonuç, böyle bir sürecin ürünüdür. Eski kalitesini ve güvenini tekrar bulacak olan şirket, böyle bir uyarı ile yeniden toparlanacaktır. Bugüne dek verdiği başarılı hava yolu ulaşımı hizmetini yeniden aynı kalitesi ile tesis edecektir. Şirketin sunduğu düşük maliyetli ulaşım imkanı ile lüks olmaktan çıkan hava yolu ulaşımını siz dek kullanmak isterseniz, seyahatlerinizin ulaşım masraflarını minimuma indirirken konfor da elde etmek isterseniz, Pegasus Hava Yolları ‘nı tercih edebilirsiniz. Bunun için internet bağlantısı ile birlikte bilgisayar ya da bir akıllı telefona ihtiyacınız var. Bu şekilde oturduğunuz yerden sadece 1 – 2 dakika içerisinde uçak bileti satın alabilirsiniz.

   Bu noktada dikkat etmeniz gereken ise uçak bileti satın alacağınız internet sitesidir. Size mümkün olan en cazip fiyatları sunarken, güvenlik de vaat eden www.ucakbileti.com.tr bugün en cazip uçak bileti satın alma imkanıdır. Seyahatlerinize rehber olabilecek yazıları inceleyerek, varış noktanızda ihtiyaç duyacağınız tüm önemli bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Ödeme seçenekleri ve güvenlik önlemleri uçak bileti satın almayı ve seyahat etmeyi daha eğlenceli hale getirmektedir. Genellikle uğraşılı olarak nitelenen bu tip hazırlıklar artık çok kolay ve de çok hızlı gerçekleşiyor. Oturduğunuz yerden uçak biletinizi alıp, tasarruf olarak görülebilecek artan zamanınızı ise daha güzel bir tatil planlamak için kullanabilirsiniz. Gerisi size kalmış.

  Yorum Gönder