Dil Seçiniz

İzmir’den Cenevre’ye THY

İzmir doğrudan uçuşlar ile canlanıyor! www.ucakbileti.com.tr adresi ile en ucuz THY uçak bileti burada!

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  İzmir’den Cenevre’ye THY

  Türk Hava Yolları, sahip olduğu Türkiye ve dünya sıralamaları ile yetinmeyerek, kendisini geliştirmeyi ve yeni yeni noktalara ulaşmayı ya da mevcut rotalarda daha kaliteli bir hizmet sunmaya devam ediyor. Büyüme hedefleri çok büyük oranlarda gerçekleşirken, bu durum ile yetinmeyen THY, sponsorlukları ile gündemden düşmüyor. Diğer taraftan yenilikleri de şirketin adından söz ettirmeyi başarıyor. Bugün Türk Hava Yolları, dünya genelinde ilk sıralarda yer alan konumunu, Avrupa’da ve ülkemizde 1. sıraya taşımıştır. Başarılı olarak tanınan şirketin yeni seferler ve rotalar ile gündeme gelişi de sürmekte. Son olarak dikkatleri çeken rotası ise Cenevre oldu. Üstelik bu sefer Cenevre seferi İzmir ‘den hareketle gerçekleşecek. Dolayısıyla, önemli bir gelişme olarak değerlendiriliyor.

  Geçtiğimiz günlerde Uluslararası Balkan ve Türk İş Dünyası Derneği (BATÜDER), Türk Hava Yolları Bölge Satış Müdürü olan Hakan Nalbantlı’yı ağırlamıştı. Hakan Nalbantlı burada yaptığı sunumun öncesinde ise yine önemli bir isim olan BATÜDER Yönetim Kurulu Başkanı Akın Kazançoğlu, İzmir ‘in iş dünyası ve hava yolu ulaşımı taleplerini dile getirdi. Türk Hava Yolları ‘nın ülkemizin gurur sebebi olan bir şirket olduğunu ve ulaşım anlamında tüm ihtiyaçlara yetiştiğini dile getiren Kazançoğlu, şirketin İstanbul gibi büyük bir kavşak noktasına ek olarak İzmir ‘i de önemli bir statüye kazandırdığını ama bunun daha çok sefer düzenlenmesi ile harekete geçirilmesi gerektiğini belirtti. İzmir iş hayatının canlanması için özellikle İzmir üzerinden gerçekleştirilen doğrudan seferlerin artırılmasını talep ettiklerini dile getirdi.

  Türk Hava Yolları Bölge Satış Müdürü Hakan Nalbantlı ise bu konuda durum değerlendirmesi yaptığı konuşmasında, İzmir ‘in yurt dışı aktarma merkezi olması konusunu değerlendirdiklerini dile getirdi. Şirket yaz aylarında İzmir ‘den Almanya ‘nın çeşitli noktalarına doğrudan uçuş gerçekleştirmeye başlamıştı. Bununla birlikte konuşma yapan Hakan Nalbantoğlu, yakın zamanda İzmir ‘den Cenevre ‘ye doğrudan uçuşların gerçekleştirileceğini de belirtti. Bir yolcu gözü ile elbette İzmir ‘den yurt dışına doğrudan seferler düzenlenmesini isteyeceğini belirten Nalbantoğlu, bir dünya markası olarak rakiplerine göre strateji belirlediğini ve İstanbul pazarını biraz daha doyurmaları gerektiğini söyledi. Ayrıca THY ‘nin orta vadedeki hedefi İstanbul ‘u biraz daha desteklemek. Şuan mevcut olan 280 uçak sayısının 2023 yılına kadar 436’ya çıkarılması hedefleniyor. İzmir’den düzenlenecek doğrudan yurt dışı uçuşları için ise belli bir alt yapının oluşturulması gerekiyor. İstanbul ‘da yolcuların büyük bir bölümü yabancıyken, İzmir ‘de bu doluluğun yaşanması pek mümkün görünmüyor. Ayrıca kar marjı düşünen bir şirket olması sebebi ile THY ‘nin buradan havalanan uçaklar ve personel tesis etmesi mantıklı görünmüyor. Bu isteğe şirket yetkilileri olumsuz bakmamakla birlikte, yakın bir zamanda maalesef mümkün olmadığını dile getiriyorlar. Bunun için gerekli olan alt yapının hazırlanması, oldukça uzun zaman alabilir ve büyük maliyetlere sebep olabilir. Öncelikle uçak tesis edilmesi gerekmektedir. Ardından ise uçak ekibi ve yer personelinin de bu seferlere göre tesis edilmesi gerekiyor. Tüm bu sürecin tesis edilmesi ile birlikte, İzmir ‘den doğrudan Avrupa kentleri gibi yurt dışı noktalarına uçmak mümkün olacak.

  THY kalite ve konforu ile tanınan büyük bir şirket olduğu gibi ülkemizde de bu alandaki en iyi isim olduğundan, kentin ileri gelen iş adamlarının talebi de şirkete olmuştur. Ancak başarılı şirket, şimdilik İstanbul merkezli faaliyetlerini sürdürürken, İzmir ‘i de unutmuyor. Doğrudan düzenlenen Cenevre seferleri kent sakinlerini sevindiren bir gelişme oluyor. İster Cenevre yolculuğu, ister yurt içi tatili isterseniz de yurt dışı gezilerine çıkıyor olun, THY kalitesini deneyimlemek için uçak bileti satın almanız yeterlidir. www.ucakbileti.com.tr üzerinden satın alacağınız THY uçak biletleri, size mümkün olan en uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Güvenlik önlemleri de tam olan sistem üzerinden, pratik bir şekilde aradığınıza ulaşabilirsiniz ve en uygun fiyatla uçak bileti satın alabilirsiniz. Zamandan ve paranızdan tasarruf edebileceğiniz bu adres, seyahatlerinizin vazgeçilmezi haline gelecek. Çünkü uçak bileti satın almak için sadece birkaç dakikaya ve bilgisayar ya da akıllı telefona ihtiyacınız olacak. Size arta kalan zamanınızı ise daha güzel bir tatil gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz. 

  Yorum Gönder