Dil Seçiniz

İlker Aycı Karşıyaka’ya Jest Yaptı

THY uçağı sanal ortamda Karşıyaka renklerine büründü. Spora destek veren şirket Türk Hava Yolları uçak bileti ile www.ucakbileti.com.tr üzerinden daha ucuza uçabilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  İlker Aycı Karşıyaka’ya Jest Yaptı

  Türk Hava Yolları her zaman samimi ve sıcak tavırları ile dikkat çeken bir dünya devi olarak görülmüştür. Şirket genel müdür Temel Kotil ‘in de zaman zaman açıklamalarında yer verdiği şirket politikaları, tamamen şirketin insancıl yaklaşımı üzerine kuruludur. Türk Hava Yolları insan değer veren uygulamaları ve de hizmeti ile bugün söz konusu olan büyüklüğüne ulaşabilmiş bir şirkettir. 80 yılı aşkın tecrübesine ek olarak daima kaliteyi ön planda tutması, bugün dünya devleri arasında anılan bir hava yolu şirketi olmasını sağlamıştır. Üstelik kalite ve konforu, yerli ve yabancı turistlerin tek tercihi haline gelmesini de sağlamaktadır. Bunun kanıtı olan yolcu trafiği verileri ve son olarak gündeme gelen son 6 ayın kar verileri yeterlidir. Son olarak yaşanan bir olay da, yine şirketin başarıları ve samimiyetini gözler önüne sermiştir.

  Türkiye Basketbol Ligi ‘nde 28 yıl aradan sonra tekrar şampiyon olan Karşıyaka, genç taraftarı ile dikkatleri çekti. Karşıyaka ‘nın genç taraftarı Efe Dağhan, bilgisayar ortamında yaptığı bir çalışma ile Karşıyaka ve Türk Hava Yolları ‘nı bir araya getirdi. Sanal ortamda yapılan çalışma ile Türk Hava Yolları uçağı, Karşıyaka ‘nın renkleri ile donandı. Bu tasarımı ise şirketin Yönetim Kurulu Başkanı olan İlker Aycı ‘nın dikkatini çekti. Efe Dağhan ile iletişime geçilmesinin ardından, İlker Aycı özel olarak görüştü. Bugün gerçekleştirilen görüşmede samimi anlar yaşanırken, hoş bir sohbet gerçekleştirildi ve bu anlar basın mensupları tarafından da görüntülendi. İstanbul Atatürk Havalimanı ‘nda gerçekleştirilen görüşme sırasında, söz konusu olan dikkat çekici tasarımı yapan Efe Dağhan, hayalinin Türk Hava Yolları pilotu olmak olduğunu dile getirdi. Karşıyaka takımını canı gönülden desteklemesinin, şampiyonluk ile birlikte kendisini bu çalışmaya ittiğini belirtti. Türk Hava Yolları ‘nın zaman zaman bazı takımların renklerine uçaklarında yer vermesi ise Efe Dağhan ‘ı neden biri de Karşıyaka olmasın düşüncesine itmiş. Böylece, dikkat çeken uçak tasarımı sayesinde İlker Aycı ile güzel bir sohbet gerçekleştirilmesi mümkün olmuştur. Görüşme sırasında bulunan maket uçakta, tasarımının yer aldığını görünce gurur duyan tasarımcı, bu maketin genel merkezde duracağını da söyledi. Bu sebeple de büyük bir gurur yaşadığını belirtti. Pilot olma hayali ile Yazılım bölümünde okuyan Efe Dağhan, şuan 3. Sınıfta bulunduğunu, yaşanan bu güzel gelişme ile hayaline bir adım daha yaklaştığını söyledi.

  Türk Hava Yolları ‘nın ise bu tavrı herkes tarafından memnuniyet ile karşılandı. Gençleri ve sporu destekleyen şirket, sponsorluklarını da bu yönde değerlendirmekte. Türkiye ve dünya genelinde pek çok spor kulübüne çeşitli desteklerde bulunması, bunun en önemli göstergesidir. Ayrıca gelecek yıl için planlanan Super Bowl reklamı da bu anlamda değerlendirilebilir. 2016 yılında THY ‘nin spor desteklerinin Super Bowl ile birlikte süreceği görülmektedir. Efe Dağhan, şirketin spora ve gençlere desteğinin, son günlerdeki en güzel örneği olarak düşünülebilir. Şirketin sunduğu kalite ve konfor, başarıları beraberinde getirmekte ve bugün pek çok gencin hayallerini süsleyen iş imkânları anlamına gelmektedir. Özellikle şirket bünyesinde çeşitli pozisyonlarda yer almak isteyen gençler, kendilerini üniversite yıllarında bu yönde yetiştiriyor. Bunun yanında seyahat anlamında da şirketten vazgeçmek pek mümkün olmuyor. Bu sebeple özellikle çok seyahat edenler, THY kalitesinden şaşmamakta.

  Siz de THY ile özel ve konforlu bir ulaşım deneyimi yaşamak isterseniz, endişe etmeden şirketi tercih edebilirsiniz. Henüz bu deneyimi yaşamamış olmanız bir eksiklik olarak bile düşünülebilir. Çünkü ülkemizin en iyi hava yolu şirketi olan THY, Avrupa ‘nın da en iyisi olmak ile birlikte dünya genelinde de en iyilerden biridir. THY uçak biletinizi www.ucakbileti.com.tr üzerinden aldığınız takdirde ise mümkün olan en cazip fiyatlara ulaşacağınız için seyahatinizden tasarruf sağlayabilirsiniz. Güvenlik önlemleri konusunda endişeye mahal vermeyen sistem, pratikliği ile de genç yaşlı herkesin dikkatini çekiyor. Seyahatleriniz için önemli önerilere yer veriyor olması ise cabası. Uçak biletinizi satın aldıktan sonra, gideceğiniz rota ile ilgili olarak nereleri görmeli ve hangi ulaşım araçlarını tercih etmeli gibi pek çok önemli bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Böylece tatiliniz sırasında boş yere zaman harcamaktan da kurtulursunuz. 

  Yorum Gönder