Dil Seçiniz

Artık Pegasus ile Nice ve Kutaisi’ye Gitmek Mümkün

Nice ve Kutaisi'ye gitmek için en uygun fiyatlı Pegasus uçak bileti ucakbileti.com.tr 'den alınabilir ve harika bir tatilin tadına varılabilir.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Artık Pegasus ile Nice ve Kutaisi’ye Gitmek Mümkün

  Türkiye’ye havayolu ulaşımını lüks olmaktan çıkarak firmalardan biri olan Pegasus Hava Yolları, yeni hatları ile ulaşım ağını genişletiyor. Uygun fiyat ve kaliteli yolculuk deneyimi vaadi ile yolcu taşıyan Pegasus Hava Yolları, hem yurt içi hem de yurt dışı uçuşlarda çok sık tercih edilen bir firmadır. Yeni uçuş rotaları ile birlikte yaza girerken yeni tatil imkânlarına dikkat çeken firma, uygun fiyatları ve konforlu ulaşımı ile cazip bir tatil programı sunuyor. Pegasus Hava Yolları ‘nın son noktaları Fransa’nın Nice kenti ve Gürcistan’ın Kutaisi kenti oldu. Bu noktalar ile birlikte firmanın ulaşım ağı 37 ülke ve 91 noktaya genişlemiş oldu. Pegasus Hava Yolları ‘nın Fransa ağı, 5 yıldır Paris, St. Etienne ve Marsilya ile sınırlı iken 2015 ile birlikte Lyon ve Nice ‘in dâhil edilmesi ile 5 farklı noktaya ulaşmış oldu. 22 Mayıs 2015 ile birlikte Fransa ‘daki 5. Ulaşım noktası olan Nice seferleri hayata geçirildi ve ilk sefer saat 9.45’te İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan hareketle gerçekleştirildi. Sefer tarihleri ve sıklığı ise şöyle gerçekleştirilecek; Pazartesi, Salı, Cuma, Cumartesi ve Pazar olmak üzere haftanın 5 günü İstanbul üzerinden Nice’e ulaşılabilecek. Belirtilen ilk fiyatlara göre 59,99 Euro karşılığında Pegasus Hava Yolları ile Nice ‘e ulaşılabilecek. Fransa’nın göz alıcı Riviera bölgesinin tam da merkezi olan Nice, Pegasus uçuşları ile birlikte harika bir yurt dışı tatil seçeneği haline gelmektedir. Çünkü bölgeye doğrudan ulaşım gerçekleştirilebilmektedir.

  Pegasus Hava Yolları ’nın Gürcistan’daki yeni uçuş noktası olan Kutaisi ise firmanın Gürcistan’daki ikinci uçuş noktası olarak hayata geçirildi. 19 Mayıs 2015 tarihi itibari ile Pegasus Hava Yolları ‘nın Kutaisi seferlerine başlandı. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden gerçekleştirilen ilk Kutaisi seferinin mutluluğu yaşandı. Salı, Perşembe ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan hareketle kente ulaşım sağlanacak. Belirlenen uçak bileti fiyatları ise 39,99 Euro’dan başlayan fiyatlar olarak görünüyor şuan. Kutaisi turistik açıdan son derece kıymetli bir şehir olması sebebi ile doğrudan ulaşım ihtiyacının hissedildiği bir şehirdir. UNESCO Dünya Mirası listesine alınmış alan çok sayıda tarihi ve kültürel değere sahip olan kent, turistler için ilgi çekici bir gezi noktasıdır. Bu sebeple doğrudan ulaşım ihtiyacını gören Pegasus Hava Yolları, bu ihtiyacın giderilmesi amacı ile 19 Mayıs 2015 tarihi itibariyle doğrudan Kutaisi seferlerini gerçekleştirmeye başladı. Önümüzdeki sezonda nereye gideceğine karar veremeyenler için de harika iki yeni seçenek ortaya atmış bulunuyor. Doğrudan ulaşım avantajları ile kısa süren yolculuklar ile yapılabilecek tatiller için Pegasus rotalarını düşünebilirsiniz.

  Pegasus Hava Yolları ‘nın sağladığı ulaşım avantajları ile yeni açılan bu noktalara yurt içinde Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Denizli, Samsun, Trabzon, İzmir gibi daha pek çok kentten ulaşım sağlanabilmektedir. Bu da ülkemizin ulaşım imkânları açısından büyük bir gelişme olarak değerlendirilebilmektedir. Hem tatil cenneti olan Nice ‘e hem de tarih ve kültür merkezi olan Kutaisi ‘ye konforlu be hızlı bir yolculuk ile ulaşabilir, harika tatiliniz için Pegasus ‘a teşekkür edebilirsiniz.

  Seyahat öncesi hazırlıklarda en sıkıcı nokta olan uçak bileti alımı bazen hem zaman kaybı olabiliyor hem de bir kaos haline gelebiliyor. Oysaki bu duruma düşmemek için en cazip yol uçak biletini internet üzerinden satın almaktır. Sanıldığının aksine son derece güvenli bir şekilde uçak bileti alımı gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için dikkat etmeniz gereken tek nokta www.ucakbileti.com.tr gibi güvenilir siteleri tercih etmeniz olacaktır. 3D Secure güvenlik sistemini kullanan www.ucakbileti.com.tr ile sorunsuz bir şekilde Pegasus uçak bileti alabileceğiniz gibi en uygun fiyatları da yakalayabilirsiniz. Sizin için en uygun sefer ve rotayı bulmanızı sağlayan filtreleme sistemi, aynı zaman da en uygun fiyat ile uçak bileti almanızı sağlayacaktır. Böylece en cazip ulaşım şeklini seçmiş olursunuz. Üstelik kısa sürede uçak biletinizi alacağınız için zamandan tasarruf sağlarsınız. Kalan zamanınızı da diğer seyahat hazırlıklarında değerlendirebilir, keyifli bir tatilin tadına varabilirsiniz. Böylece Pegasus Hava Yolları ile uçmanın avantajlarını daha da üst noktaya taşımış olacaksınız. 

  Yorum Gönder