Dil Seçiniz

AnadoluJet’le Tarihe Yolculuk Sürüyor

AnadoluJet ile Türkiye'nin güzelliklerine yolculuk sürüyor. www.ucakbileti.com.tr adresinden cazip fiyatlı AndoluJet uçak bileti satın almanız mümkündür.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

    AnadoluJet’le Tarihe Yolculuk Sürüyor

    AnadoluJet, yaşadığımız kıymetli coğrafyanın ve ülkemizin kıymetini bilen ve buna dikkat çeken projesi ile yeni sezonda da konuşulmaya devam edecek. Türk Hava Yolları desteği ve güvencesi ile hizmet veren AnadoluJet, projelerinde de şirket ile benzer nitelik gösteriyor. Bu doğrultuda düzenlediği AnadoluJet ile Tarihe Yolculuk serüveni tüm hızı ile sürüyor. Anadolu şehirlerinin gizli kalmış hikâyelerini, kentlerin gün yüzüne çıkmamış eşsiz yüzünü ortaya çıkaran bu turlar ile bugüne kadar 1000 kişi özel tur imkânı ile gezdirilmiştir. Sezona kaldığı yerden devam eden proje, yeni yolcuları ile seyahatlerine devam ediyor. Geçen yıl ünlü ve sevilen tarihçi, yazar Talha Uğurluel eşliğinde pek çok kentin sırlarına kapı aralayarak, kültürel birikimini artırmak isteyenler ve tarih bilgisini pekiştirmek isteyenler için harika bir fırsat oluşturmuştu. AnadoluJet, 5 Eylül itibariyle Gaziantep ile başlayarak, bu kültür ve tarih turlarını sürdürecek. Geçen yıl olduğu gibi yine geniş bir kitle bu imkânlardan faydalanacak.

    AnadoluJet ‘le Tarihe Yolculuk projesi kapsamında düzenlenen turlar 2014 – 2015 sezonunda 1000 ‘e yakın kişiyi İznik, Topkapı Sarayı, Edirne, Konya, Bursa, Sultanahmet, İstanbul Osmanlı Vakıf Eserleri, Gaziantep, Adana – Tarsus, Üsküdar, İstanbul Mimar Sinan Eserleri, Bilecik – Söğüt, Edirne, Trabzon ve İstanbul Boğazı gibi önemli merkezlere kavuşturdu. Sevilen tarihçi ve yazar Talha Uğurluel ile gerçekleştirilen geziler, eşsiz bir fırsat anlamına gelmekteydi. Bu sezonun projesi ise 5 Eylül Gazientep ile birlikte başlıyor ve 6 Eylül Kayseri ile devam ediyor. Sonrasında ise 6 Aralık 2015 tarihine kadar pek çok nokta ile devam edecek. Bunlar; Erzurum, Trabzon, İstanbul Tarihi Yarımada ve Eyüp – Boğaz Turları, Diyarbakır, Konya, Ankara ve Adana – Tarsus olacak. Son olarak 6 Aralık tarihinde Şanlıurfa turu ile proje son bulacak.

    Son derece kapsamlı ve de ilgi çekici olan bu kültür ve tarih turları hakkında bilgi edinmek isterseniz, AnadoluJet ‘in internet sitesini kullanabilirsiniz. Yeni sezonda neden siz de böyle muhteşem bir fırsatı değerlendirmeyesiniz. Çünkü böyle güzel bir organizasyon ile harika bir tarihçinin sesi ve yorumu ile seyahat etmek, her zaman elde edebileceğiniz bir fırsat değildir. Bu imkân halen mevcutken, seyahate uygun olan zamanlarınızdaki gezi rotalarını öğrenerek, AnadoluJet Hava Yolları projesine siz de dâhil olabilirsiniz. AnadoluJet Hava Yolları, Türk Hava Yolları ‘nın teknik desteği ve sağladığı güvence ile hizmet vermesinin yanında, daha uygun fiyatlar sunması ile zaten ülkemizde faaliyet gösteren hava yolu şirketleri arasında özel bir niteliğe sahiptir ve en cazip seçeneklerden biridir. Buna ek olarak tesis edilen bu imkân, AnadoluJet Hava Yolları ‘nı daha da tercih edilir hale getirmektedir. Sadece bu tur kapsamında değil, diğer yolculuklarınızda da AnadoluJet Hava Yolları ‘nı tercih ederek konforu uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Üstelik hem yurt içi uçuşlarınızda hem pek çok yurt dışı uçuşunuzda şirketi tercih ederek bu kaliteye sahip olabilirsiniz. Bunun için size en cazip gelen noktadan AnadoluJet Hava Yolları uçak bileti satın almanız yeterli. Mümkün olduğunca seyahat tarihinizden erken bir tarihte bu işi hallederseniz, maddi anlamda tasarruf elde edebilirsiniz. Eskiden daha çok seyahat acentesi gibi sabit noktalardan uçak bileti alımı yaygındı ancak günümüzde internetin günlük yaşamımızın içine girmiş olması, bu işlemi de internete taşıdı. Çok daha fazla avantaj sunulan internet siteleri üzerinden uçak bileti satın almak mümkün. Bu sebeple, size mümkün olan en düşük fiyatı tesis edecek olan www.ucakbileti.com.tr, seyahatlerinizin vazgeçilmezi haline gelebilecek bir seçenektir. Size güvenlik endişesi yaratmayan site, 3D Secure güvenlik sistemi ile korunmaktadır ve kesinlikle bilgilerinizin başkaları ile paylaşılması söz konusu değildir. Bu avantaja ek olarak site pratik bir görünüme sahiptir. Çok zaman harcamadan aradığınıza doğrudan ulaşabilirsiniz ve hızlı bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunu internet bağlantınız olduğu sürece isterseniz bilgisayar isterseniz de akıllı telefon ile gerçekleştirebilirsiniz. Her hâlükârda ihtiyacınız olan birkaç dakikadan fazla zaman değildir. Tasarruflu ve de mantıklı bir seyahat için yolculuğunuzu da mantık çerçevesinde gerçekleştirmeli ve AnadoluJet Hava Yolları ‘ndan vazgeçmemelisiniz. 

    Yorum Gönder