Dil Seçiniz

AnadoluJet’in Yeni Bursa Seferleri

AnadoluJet doğrudan Muş ve Ankara seferleri ile Bursalıları konforlu seyahat ile tanıştırıyor. En cazip fiyatlı AnadoluJet uçak bileti www.ucakbileti.com.tr 'den alınabilir.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  AnadoluJet’in Yeni Bursa Seferleri

  Türkiye’de havayolu ulaşımını lüks olmaktan çıkaran AnadoluJet, düşük maliyetler ile daha fazla kişiyi daha hızlı bir şekilde taşımaktadır. Ülkemizin önemli bir havayolu şirketi olarak, çok sayıda yurt içi ve yurt dışı hattına sahiptir. Bir son dakika gelişmesi olarak ise AnadoluJet ’in Bursa – Muş ve Muş – Bursa şeklinde karşılıklı seferlere başlandığının haberi duyuruldu. İlk seferini gerçekleştiren AnadoluJet uçağı, 116 yolcusu ile Muş Havalimanı’na indiğinde bir sürpriz ile karşılaştı. Uçağın yolcuları ve kabin memurları çiçekler ve köpüklü su ile karşılandı. Böylece Muş ve Bursa arasında gerçekleştirilecek olan karşılıklı seferlerin açılışı da yapılmış oldu. Bu sırada konuşma yapan Hava Meydan Amiri ve Hasköy Kaymakamı Hüseyin Göktürk, bugün itibari ile başlayan Bursa yönlü üçüncü havayolu seferinin kendilerini ne kadar memnun ettiğini belirtti. Göktürk ayrıca, son yıllarda inşa edilmiş olan duble yollar ile birlikte düzenlenen ek havayolu seferlerinin, kent ve ülke entegresinde önemli olduğuna işaret etti. Özel ve devlet havayolu şirketlerinin düzenlediği yeni hat ve ek seferlerin karayolu imkânları ile desteklenmesi, kentin ülke ile olan bağlantısında büyük bir öneme sahiptir. Bu sayede Muş ‘un değeri anlaşılmaya başlamış ve tercih edilen bir il olma yolunda önemli bir gelişme kat etmiştir. Bugün başta kamu görevlileri olmak üzere, pek çok kişinin hem çalışmak hem de yaşamak için tercih ettiği bir il haline gelmektedir.

  Sözlerini sürdüren Hüseyin Göktürk, AnadoluJet seferlerinin Bursa ve Muş arasında Salı ve Pazar günleri karşılıklı bir şekilde gerçekleşeceğini duyurdu. Bursa’da yaşayan pek çok Muşlunun artık memleketlerine kolayca ulaşabileceğini, aynı şekilde İzmir’de yaşayanlar için de sefer talebinde bulunacaklarını ve havayolu şirketlerine bu isteklerini en kısa sürede ileteceklerini belirtti. Bu konu çalışmaların başladığını duyurdu. AnadoluJet ‘in ilk Bursa – Muş seferini yapan uçağının pilotu Abdullah Akgelen ise kendisinin de bu sevinci yaşadığını ve devam edecek olan seferlerin herkes için hayırlı olmasını temenni ettiğini belirtti. 116 yolcu ile Bursa’dan Muş’a ulaşan uçak tamamlanan törenin ardından 84 yolcusu ile birlikte Bursa’ya doğru havalandı.

  Bununla birlikte, AnadoluJet Bursa’daki ulaşım ağında yenilikler ve kampanyalarına birini daha ekliyor. AnadoluJet ‘in sunduğu yeni fırsat ile birlikte, 9 Temmuz 2015 tarihine kadar, Bursa – Ankara ve Ankara – Bursa arasındaki doğrudan uçuşlar, her şey dâhil 49.99TL fiyat ile gerçekleştirilecektir. Doğrudan Ankara uçuşlarına ek olarak, Bursa Yenişehir Havalimanı’ndan Ankara aktarmalı olarak Erzurum, Trabzon, Diyarbakır, Şanlıurfa, Antalya, İzmir ve Van gibi noktalara devam etmek isteyenler aktarma ücreti olarak sadece 25.99TL ödeyecek. AnadoluJet ‘in Bursa – Muş seferleri öncesinde Mayıs ayında başlattığı Bursa – Ankara seferleri, bu kampanya ile birlikte son derece cazip bir ulaşım imkânı haline gelmektedir. Bursa’dan hareket eden yolcular, Ankara aktarmalı olarak, Samsun, Adana, Antep, KKTC ve Ağrı gibi daha pek çok noktaya cazip bir ücret ile ulaşabilecekler. Ayrıca AnadoluJet ‘in Esenboğa Havalimanı ile Yenişehir Havalimanı arasında gerçekleştireceği seferleri, Ankara’dan 23.30, Bursa’dan ise 07.00 hareket saati ile haftanın yedi günü düzenlenecek. Bu da iki şehir arasında bir ulaşım devrimi olarak nitelenebilir. Böyle bir olaya imza atan AnadoluJet, kampanyalı fiyatları ile birlikte, yaz sezonuna girerken yoğun bir ilgi ile karşılanıyor.

  AnadoluJet ‘in kampanyalı fiyatlarına ulaşmak çeşitli imkânlar ile mümkündür. Ancak en kolay ulaşım şekli şüphesiz ki internet üzerinden olacaktır. İndirimli AnadoluJet uçak bileti almak için www.ucakbileti.com.tr adresini tercih edebilir ve kısa sürede işinizi hallederek seyahatinizin diğer hazırlıklarına odaklanabilirsiniz. İnternet üzerinden uçak bileti alma konusunda pek çok insan tereddüt yaşasa da ilk alışverişin ardından tüm endişe ortadan kalkmaktadır. Çünkü güvenlik önlemleri alınmış bir site üzerinden AnadoluJet uçak bileti aldığınızda hiçbir sıkıntı ile karşılaşmazsınız. www.ucakbileti.com.tr 3D Secure güvenlik sistemine sahip, hem güvenilir hem de avantajlı fiyatlar sunan bir site olarak ilk akla geçen seçeneklerdendir. Erkenden alacağınız uçak bileti ile seyahatinizin en önemli hazırlığını tamamlamış olursunuz. Muş, Ankara ya da Ankara aktarmalı olarak ulaşacağınız diğer kentlere uçak bileti almak için şimdiden harekete geçebilirsiniz. AnadoluJet ile uçmanın avantajlarını yaşamak için daha fazla beklemeyin.

  Yorum Gönder