Dil Seçiniz

AnadoluJet’in Haziran Fırsatları Erzincan’da!

Haziran AnadoluJet ile Erzincan'a gitmenin tam zamanı! Uygun fiyatlar ile AnadoluJet uçak bileti almak için www.ucakbileti.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  AnadoluJet’in Haziran Fırsatları Erzincan’da!

  AnadoluJet, Türkiye’yi cazip fiyatlar ile uçurmaya devam ediyor. Son yılların hem yurt içi hem de yurt dışı havayolu ulaşımında en uygun fiyatları sunan firması olarak, gönülleri fetheden AnadoluJet, harika kampanyalar ile gündeme geliyor. Süreklilik arz eden ve aya göre şekillenen kampanyaları, seyahat severlerin özellikle rağbet gösterdiği kampanyalardır. AnadoluJet ile uçmanın avantajlarını bir kez deneyimleyenlerin, bunu tekrar tekrar yaşamak istediği düşünülürse, firmanın başarısı ve kalitesi de gözler önüne serilmektedir. Siz de hala AnadoluJet avantajları ile tanışmayanlardan iseniz, mutlaka geç kalmadan bu deneyimi yaşamalısınız. Eğer AnadoluJet kalitesinin farkında iseniz de her ay değişiklik gösteren kampanyaları ile yeni seyahat programları yapabilir ve son derece cazip gezilere çıkabilirsiniz.

  AnadoluJet ‘in Haziran ayı için kararlaştırdığı kampanyası ise yine son derece ilgi çekici görünüyor. Avantaj Rotası olarak isimlendirilen kampanyaya göre, her ay farklı bir rota ile ilgili avantajlar ve indirimler sunuluyor. 2015 Haziran ayı için seçilen il ise Erzincan oldu. 1 Haziran itibariyle geçerliliği olan kampanyanın detayları da gayet açık bir şekilde duyuruldu. AnadoluJet, öncelikle her ay seçtiği söz konusu ile uçuşlarını indirimli olarak gerçekleştirmektedir. Yazın başlangıcı olan Haziran ayında Erzincan’a kampanyalı fiyatlar ile uçulacak olması gibi. Bunun dışında da pek çok marka işbirliği kurularak, şehirdeki geziniz daha keyifli hale getirilmeye çalışılmaktadır. Konaklama ve restoran gibi fırsatları kapsayan marka işbirlikleri, seyahatinizi normal şartlara göre çok daha ucuza gerçekleştirmenizi sağlıyor. Tabi ki bu aya özel olarak. Marka işbirliklerinin detaylarına değinmek gerekirse, konaklama seçenekleri ile başlayabilirsiniz. Erzincan’da bulunan Simay Otel ‘de yüzde 40’a varan indirim ile konaklayabileceğiniz gibi, Meva Hotel’de de yüzde 35’e varan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Yemek seçimlerinizi ise Evin döner ya da Erzincan Tadın ‘dan yana yaparak AnadoluJet sayesinde yüzde 25 indirim elde edebilirsiniz. Erzincan’da yapılacak en güzel aktivitelerden olan rafting ve yamaç paraşütü için ise Ergan Turizm ile iletişime geçerek, yüzde 50 ‘ye varan indirimler kazanabilirsiniz. Son olarak yüzde 25 indirim sunan Leblebici Rahmi ve Truva Bakır ‘a da uğramanızı önermekteyiz. Ayrıca şehir genelinde Erzincan Belediyesi’nin sunduğu ücretsiz şehir turu fırsatından faydalanabilirsiniz. Böylece AnadoluJet avantajları ile son derece uygun fiyatlara Erzincan’ın güzelliklerini görmüş ve harika bir gezi gerçekleştirmiş olursunuz.

  Tüm bu Haziran ayı için sayılan fırsatlardan faydalanmak için ise yapmanız gereken tek hareket, AnadoluJet uçuş kartınızı göstermek olacak. Sizi yormadan, zamanınızdan çalmadan ya da zor durumda kalmadan, kolaylıkla tüm bu indirimlerden faydalanmanız sağlanıyor. Erzincan’ı görmek için belli bir zaman ya da kampanya beklemenize gerek yok. Çünkü AnadoluJet zaten akla gelemeyecek kadar cazip bir uygulama ile seyahatinizi planlıyor. Erzincan’ın güzelliklerini Haziran ayında görmek de son derece doğru bir hareket olacaktır üstelik. Havaların güzelleştiği ve yazın başlangıcı niteliği taşıyan bu ay içerisinde, Erzincan’ın da en güzel manzaraları oluşmaktadır. Kentin tarihi ve doğal güzellikleri içerisinde kaybolmak için AnadoluJet ‘in kampanyası ideal olacaktır. Doğanın canlandığı bu zamanlarda, rafting ve yamaç paraşütünün keyfini indirim avantajı ile yaşamak harika bir gezi anısı olarak kalacaktır size. Sadece Haziran ayı için geçerli olan tüm bu avantajlar, seyahat severler için kaçırılmaması gereken bir fırsattır. Siz de geç kalmadan AnadoluJet ‘in büyülü dünyasına dâhil olmalısınız.

  AnadoluJet uçak bileti alarak, seyahatinizin tüm organizasyonunu yapmış oluyorsunuz aslında. www.ucakbileti.com.tr gibi son derece güvenilir siteleri tercih ederek kolayca AnadoluJet uçak bileti alabilir ve ardından otel rezervasyonunuzu da indirimli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Uçak bileti alım sürecinde aslında en çok zaman harcayacağınız konu, tarih seçimi olacaktır. Haziran ayı içerisinde sizin için en uygun olan seferi tercih ederken de, www.ucakbileti.com.tr adresinde sunulan filtreleme özelliğinin kolaylığından faydalanabilirsiniz. İnternet üzerinden alışveriş yapmanın verdiği tüm tedirginlikleri geride bırakarak, 3D Secure güvencesi ile işlem yapmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Günümüzdeki en üst düzeydeki güvenlik sistemi olması sebebi ile gözünüz arkada kalmadan internet üzerinden uçak bileti alabilirsiniz. İşleminiz son derece kısa süreceği için de zamandan tasarruf sağlarsınız ve artan zamanınızı valiz hazırlama gibi diğer işlemleriniz için değerlendirebilirsiniz. 

  Yorum Gönder