Dil Seçiniz

AnadoluJet’in Almanya Girişimi

AnadoluJet 2016'da Almanya'ya uçuyor! AnadoluJet uçak bileti almak için www.ucakbileti.com.tr her zaman en doğru adres!

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  AnadoluJet’in Almanya Girişimi

  AnadoluJet, Türk Hava Yolları ‘nın başarılarını temsil eden, uygun fiyatları ile her kesime ulaşmayı başaran bir hava yolu şirketi olarak anılmaktadır. Anadolu’nun pek çok kentine ulaşması ile adını duyuran şirket, Türk Hava Yolları güvencesi altında hizmet vermesi sebebi ile de ayrıca güvenilir bir isimdir. Hem Türk Hava Yolları hem de AnadoluJet, özellikle Almanya’dan ülkemize seyahat edenlerin şikâyetleri ile karşılaşıyorlardır. Bu rotada seyahat eden yolcular, fiyatların yüksek olması sebebi ile şirketlere şikâyetlerini iletiyorlardı. Bununla ilgili olarak yaşanan gelişme ise pek çok insanda umuda sebep oldu. Yıllardır şikâyetçi olunan bu konu ile ilgili olarak alınan haberler ise THY Genel Müdürü Temel Kotil’e dayanıyor. Handelsblatt Gazetesine konuşan Temel Kotil, THY kanatları altında hizmet veren AnadoluJet Hava Yolları ‘nın 2016 yılı itibariyle Almanya’ya seferler düzenlemesinin planlandığını dile getirdi. Bu açıklama ile birlikte fiyatlarında yüzde 30 – 40 oranında düşük olacağını belirtti.

  Avrupa havacılık sektörüne büyük bir etkisi olacak olan bu durum, adeta bir şok etkisi yarattı. Çünkü şuanda zaten THY Avrupa’da ilk sırada yer alıyor. Önümüzdeki yıl itibariyle ise aynı kaliteyi AnadoluJet ismi ile üstelik daha düşük fiyatlar ile sunacak olan şirket, rakiplerini zor durumda bırakıyor. Şirketin Almanya’daki en büyük rakibi olan Lufthansa ve alt kuruluşu olan Germanwings ise bu hamle ile en çok darbeyi alacak olan isimler gibi görünüyor. Yolcu kaybetmeye başlayan şirket, uygun fiyatlar sunduğu alt şirketi ile yolcu kazanmayı umuyordu ancak AnadoluJet Hava Yolları’nın seferleri ile birlikte bunun da mümkün olmayacağı düşünülüyor. Adeta AnadoluJet, Lufthansa ve Germanwings ‘in planlarını suya düşürüyor. Bu önemli açıklamaları yapan Temel Kotil, tarih ile ilgili olarak net bir bilgi vermese de 2016 yılının yaz sezonunu işaret etti. Önümüzdeki yaz, Almanya ile Türkiye arasında uygun fiyatlı ve mutlu seyahatler sağlayan AnadoluJet rüzgârı esecek gibi görünüyor. Böylece Almanya’da yaşayan Türkler için de önemli bir hizmet sunulmuş olacak.

  AnadoluJet, hedefi düşük maliyetli hava yolu ulaşımı sunmak olan bir şirket olarak biliniyor ama arkasında büyük bir gücün varlığı, şirketi değerli kılıyor. Böylece güvenle düşük fiyatlı hava yolu seyahatleri mümkün oluyor. Buna karşın hizmet kalitesi de, fiyata göre üst düzeyde tutulmaya çalışılıyor. Şirketin bu hedefi ise ülkemizde havacılık sektöründe önemli gelişmeler yaşanmasına vesile oluyor. Anadolu’da pek çok kentin inşa edilen havalimanları ile sektöre dâhil olması mümkün olurken, AnadoluJet gibi firmalar ile de herkes bu imkândan faydalanabiliyor. Dolayısıyla AnadoluJet Hava Yolları, sektör için önemli bir isimdir. Hem bugün ülkemizdeki havacılık varlığı hem de bundan sonrası için önem taşıyor. Gelecek hedeflerinin de aynı rotada olması, pek çok insanda sevince sebep oldu. Özellikle Almanya’dan her yaz ülkemize akın eden gurbetçiler, kendilerine sunulacak olan bu hizmet karşısında son derece mutlu oldular. AnadoluJet Hava Yolları ’nı tercih etmek, daha uygun fiyatlar ile tatile çıkmak anlamına geleceği için, yol giderlerinizden bu şekilde tasarruf sağlayıp siz de daha fazla gezebilirsiniz. Ülkemizin keşfedilmemiş güzelliklerini görmek aslında sadece bir uçak bileti uzağınızda. Bu yüzden böyle bir fırsata sahipken bunu değerlendirip daha fazla seyahate çıkmak gerek.

  AnadoluJet Hava Yolları ile seyahat etmeye karar verdiğinizde, uçak biletinizi alabileceğiniz pek çok seçenek mevcut. İnternet seçeneklerinin arttığı günümüzde, seyahat acenteleri çok fazla tercih edilmemekle birlikte bu alandaki varlığını koruyor. Diğer taraftan internet üzerinden uçak bileti alımını mümkün kılan seçenek sayısı da çok fazladır. Burada önemli olan güvenilir ve gerçek isimleri tercih etmektir. www.ucakbileti.com.tr bu konuda gözü kapalı işlem yapabileceğiniz bir seçenek olarak karşınıza çıkıyor. Çünkü üst düzey güvenlik önlemleri ile sizin için en iyisi düşünülmüştür. Kullanımı kolay hale getiren ara yüzü ile de aradığınızı bulmanızı kolaylaştırıp size hız kazandırıyor. Böylede bir iki dakikanızı harcayarak uçak bileti satın alabilir ve seyahate hazır hale gelebilirsiniz. Uçak bileti alımını hızla gerçekleştirerek tasarruf sağladığınız zamanı ise diğer hazırlıklarınız için kullanabilirsiniz. Daha keyifli bir tatile çıkmak için belki de buna ihtiyacınız vardır. Genellikle kısa zaman içerisinde yapılan hazırlıkları rahatlatan bu imkan ile seyahat etmek daha eğlenceli.

   

  Yorum Gönder