Dil Seçiniz

AnadoluJet’e Askeri Uçak Engeli

AnadoluJet, askeri uçak sebebi ile gecikme yaşadı. www.ucakbileti.com.tr üzerinden cazip seçenekler ile AnadoluJet uçak bileti satın alabilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  AnadoluJet’e Askeri Uçak Engeli

  Toplamda 33 uçak ile hizmet veren Anadolu Jet, Embraer 190, Embraer 195, Boeing B737 – 800 ve Boeing B737 – 700 tipi olmak üzere dört çeşit uçağa sahiptir. Türk Hava Yolları 2nın teknik imkânlarından faydalanan ve bir dünya devi olarak kabul edilen Türk Hava Yolları garantisi ile hizmet veren Anadolu Jet, zaman zaman yeni rotaları ile gündeme gelirken, zaman zaman da yaşanan aksaklıkları ile gündeme geliyor. Yolcu kapasitesini günden güne artırmakta olduğunu da belirtmek gerek. Bu durumu ile ülkemizin başarılı hava yolu şirketleri arasındaki konumunu gittikçe yükseltmektedir. Önümüzdeki süreçte tamamlanması planlanan 3. Havalimanı projesi ile birlikte, şirketin daha da aktif bir şekilde havacılık yapmak istediği, bugünden gerçekleştirdiği faaliyetleri ile hissediliyor. Şirket, kendisini maksimum seviyede yenileyip yükselterek, 3. Havalimanı pastasından büyük bir pay almayı umut ediyor. Anadolu Jet farkı diye bir kavram yaratan firmanın, önümüzdeki dönemde daha fazla uçağı ve daha fazla seferi ile hizmet vermesi bekleniyor.

  Üzücü bir şekilde şirketin son günlerde gündeme gelişi bir gecikme ile oldu. AnadoluJet ‘e ait olan ve TK 7144 sefer sayısı ile seyahat eden uçak, istenmeyen bir şekilde gecikme yaşadı. TC – SAK kuyruk tesciline sahip olan Anadolu Jet uçağı, Ankara – Diyarbakır seferini gerçekleştirmek üzere havalanacaktı. Şirketin Boeing B 737 – 800 tipi uçağı olan söz konusu uçak, havalanmış olmasına karşın geri dönmek zorunda kaldı. Çünkü bu sırada Diyarbakır Havalimanı ‘nda bir uçağın pistte kalması, pistin notamlanmasına sebep oldu. Bu bilgi doğrultusunda Anadolu Jet Hava Yolları ‘nın uçağının geri dönmesine karar verildi. Merak uyandıran askeri uçağın, pistte kalma sebebi ile ilgili olarak ise her hangi bir bilgi paylaşılmadı. Bir süre bu konumda beklendikten sonra, uçağın pisti terk etmesi ile birlikte notam kalktı ve Anadolu Jet Hava Yolları ‘na ait olan TC – SAK kuyru tescilli Boeing B 737 – 800 tipi uçak Diyarbakır’a gitmek üzere tekrar havalandı. Bekleme süresinin sonunda hava trafiğinin normale dönmesi, söz konusu olan uçağın da varış yerine ulaşmasını sağladı.

  AnadoluJet Hava Yolları, Türk Hava Yolları güvencesini her uçuşunda hissettirmenin yanında, onun bir küçük versiyonu imajına sahiptir. Bu imaj ile kaliteli bir yolculuk daha uygun fiyatlar ile tesis edilmektedir. Bu da özellikle hava yolu ulaşımını tercih etmek isteyenlerin sayısını artırmaktadır. Çünkü düşük fiyatlı hava yolu ulaşımı imkânı, bu imkânı lüks olmaktan çıkarıyor ve ülke gelişimi için de önemli bir durum teşkil ediyor. Bu hizmet anlayışı, Anadolu Jet Hava Yolları ‘nı kısa sürede ülkemizin en başarılı ikinci ismi haline getirebilecek bir özelliktir. Bugün Türkiye’de çok sayıda şirket bu hizmeti sunarken, Anadolu Jet Hava Yolları gelişim grafiği ile dikkatleri çekmektedir. Türk Hava Yolları ‘ndan alınan bu güç, hem ülke, hem de halk için önemli bir hizmet anlamını taşıyor. AnadoluJet Hava Yolları ‘nı tercih edereken, bugün hem yurt içinde çok sayıda noktaya ulaşabilirsiniz, hem de yurt dışında özellikle Avrupa ‘da pek çok kente uçabilirsiniz. Seyahat organizasyonunuzu yaptıktan sonra, şirketin seferlerini incelemeniz, seyahat hazırlıklarınızın en önemli kısmını halletmeniz için yeterlidir.

  Anadolu Jet Uçak bileti satın almak için www.ucakbileti.com.tr adresini tercih etmeniz durumunda, şirketin bütün sefer seçeneklerini bir arada görebilirsiniz. Kolayca ulaşabilecek olmanız da bir kullanım kolaylığı olarak değerlendirilebilir. Adresin en iyi internet seçeneklerinden olmasının sebebi ise güvenlik önlemelerinin tam olması ve de fiyatlarının mümkün olan en alt seviyede olmasıdır. Bu özelliği ile size aynı seyahati daha düşük fiyatlar ile sunmaktadır. Seyahat hazırlıklarının en önemli aşaması olarak nitelenen uçak bileti satın alma kısmını, böyle pratik bir şekilde halledecek olmanız ise başka bir avantajdır. Sadece bir iki dakika içerisinde uçak bileti satın almanın mümkün olduğu sistem, çağın teknolojisinin getirdiği en önemli imkânlardan biridir. Teknolojinin geldiği noktada, hala seyahat acentelerinin peşinde koşmak ve uçak bileti satın almak için birilerinin ayağına gitmek, son derece yorucu ve mantıksız bir durumdur. Bu sebeple genç ya da yaşlı herkes, artık daha çok interneti tercih ediyor. 

  Yorum Gönder