Dil Seçiniz

AnadoluJet Uşak Seferlerine Yeniden Başlıyor

AnadoluJet ile Uşak'a gitmek için hemen www.ucakbileti.com.tr adresi üzerinden en uygun fiyatlarla AnadoluJet uçak bileti alabilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  AnadoluJet Uşak Seferlerine Yeniden Başlıyor

  Türk Hava Yolları, güvencesi altında hizmet veren ve ülkemizde havayolu ulaşımı anlamında çeşitlilik yaratan AnadoluJet, adeta Türk Hava Yolları kalitesinin daha ucuz hali gibidir. Uygun fiyatlar ile havayolu ulaşımı sağlamayı hedefleyen firma, havayolu ulaşımının yaygınlaşması konusunda da oldukça etkili olmuştur. Koltuk aralarının dar olması ya da ikramların kısıtlı olması gibi durumlar ile ilgili soru alan firma, bunları maliyet düşürmek, dolayısıyla fiyat düşürmek için gerekli olan birer zorunluluk olarak açıklıyor. Çünkü firmanın amacı güvenilir seyahat fırsatını uygun fiyatlar ile halka ulaştırmaktır. Geniş bir ulaşım ağına sahip olmasına karşın, yeni yeni hatların dâhil olması süreklilik arz eden bir durumdur. Geçtiğimiz günlerde yaşanan bir gelişme, AnadoluJet uçuş ağında da bir değişikliğe sebep oldu. Uzun süredir hava ulaşımına kapalı ve kentin hızlı seyahat imkânını elinden alan Uşak Havalimanı, nihayet açılarak İstanbul üzerinden doğrudan uçuşlara imkân tanıdı. Bu gelişme ile birlikte İstanbul ve uşak arasında karşılıklı olarak düzenli seferler gerçekleştirilmeye başladı. İlk uçuşunu 26 Mayıs günü İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan havalanarak saat 11.55’te Uşak’a inerek tamamlayan AnadoluJet uçağı, büyük bir sevinç ile karşılandı.

  AnadoluJet ’in ilk Uşak seferini gerçekleştiren uçakta yaklaşık olarak 90 yolcunun bulunduğu bilgisi ulaştı ve bu yolcular arasında çok sayıda önemli isim de bulunuyordu. Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, AK Parti Uşak İl Başkanı Basri Yıldırım, AK Parti Uşak Milletvekili adayları olan Eyüp Gökhan Özekin ve Hüseyin Keskin’in karşıladığı yolcular da aynı mutluluğu paylaşıyordu. Uşak ilinin hava ulaşımına yeniden başlaması ile ilgili açıklamalarda bulunan Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, AK Parti Milletvekili adayı olan Eyüp Gökhan Özekin’in yürüttüğü yoğun lobi faaliyetlerinden bahsetti. Kentin mevcut hava yolu ulaşım ihtiyacına dikkat çekilmesini sağlayan bu faaliyetlerin, nihayet sonuç vermesi ile bugün bu mutlu olayın yaşanmasının sağlandığına dikkat çekti. Uşak halkının da bu olaya destek sağlayarak havayolu ulaşımını daha fazla tercih etmeleri gerektiğini söyledi. Çünkü eskiye nazaran daha uygun fiyatların sunuluyor olması, havayolu ulaşımını büyük bir avantaj haline getiriyor.

  Sözü alan AK Parti Uşak İl Başkanı Basri Yıldırım, kentin üniversite öğrencisi nüfusuna dikkat çekti. Gelişip büyüyen şehrin tek üniversitesi, kolay ulaşım imkânları ile artık öğrenciler tarafından daha fazla tercih edilebilecek ve öğrencilerin ailelerini daha sık ziyaret etmesi sağlanmış olacak. AnadoluJet ’in kente ulaşımında büyük emeği geçen AK Parti Milletvekili adayı Eyüp Gökhan Özekin ise kentin ekonomik ve sosyal anlamda daha üst düzeye taşınmasında büyük bir önem arz eden ulaşım ağının sağlanmış olmasından dolayı yaşadığı mutluluğu dile getirdi. AnadoluJet ile yapılan görüşmelerinin nihayetinde, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden seferlerin başlamasına karar verdiklerini, aslında başlangıçta Atatürk Havalimanı üzerinden AnadoluJet seferi taleplerinin olduğunu ancak doluluk oranı sebebi ile Sabiha Gökçen Havalimanı’nda karar kıldıklarını anlattı. Uşak halkının Atatürk Havalimanı talebinin de ilerleyen zamanda gerçekleştirilmesi için çalışmaların süreceğini belirtti. Böylece AnadoluJet tarafından gerçekleştirilen İstanbul – Uşak seferlerinin karşılıklı olarak Pazartesi, Cuma ve Pazar olmak üzere, haftanın üç günü yapılacağı kararı verildi.

  Ülkemizin dört bir yanında uygun fiyatlara havayolu ulaşımı imkânı tanıyan AnadoluJet, tüm kolaylıkları ile seyahatlerin vazgeçilmezidir. Anacak AnadoluJet uçak bileti alırken, özellikle internet üzerinden bilet almanın avantajları hakkında yeterli bilgi olmadığı dikkat çekmektedir. İnternet üzerinden AnadoluJet uçak bileti almak, sanılanın aksine son derece güvenli bir sistemdir. www.ucakbileti.com.tr gibi güvenilir adresler, 3D Secure güvenlik sistemi kullanarak, en üst seviyede güvenlik sağlamaktadır. Yani bu hem AnadoluJet uçak bileti işleminizin güvence altına alınması anlamına geliyor, hem de kredi kartı bilgisi ve diğer kişisel bilgilerinizin güvende olduğu anlamına geliyor. www.ucakbileti.com.tr adresini tercih etmeniz için ise en önemli sebebiniz, en uygun fiyatlar ile AnadoluJet uçak bileti sunuyor olmasıdır. Diğer taraftan sitede bulunan filtreleme sistemi, aradığınıza doğrudan ulaşmanızı sağlıyor. Zaman kaybetmeden internet üzerinden uçak biletinizi alabilir ve zamandan büyük oranda tasarruf sağlayabilirsiniz. Böylece diğer seyahat işlemlerinizi rahat rahat yapabilirsiniz. AnadoluJet ile keyifli bir tatil için önümüzdeki sezon Uşak’ı tercih ederek, kentin tarihi ve doğal güzelliklerine ulaşabilirsiniz.

  Yorum Gönder