Dil Seçiniz

AnadoluJet Esenboğa Havalimanı’ndan Yurt Dışına Uçuyor

Artık Esenboğa Havalimanı'ndan yurt dışına doğrudan uçuş gerçekleştirilebilecek. www.ucakbileti.com.tr 'den AndoluJet uçak bileti en uygun fiyatlar ile alınabilir.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  AnadoluJet Esenboğa Havalimanı’ndan Yurt Dışına Uçuyor

  AnadoluJet, her zaman Türk Hava Yolları kalitesini yansıtan bir firma olarak dikkat çekmektedir. AnadoluJet, marka yönetimi, uçuş bakımı ve uçuş güvenliği, taşıma yükümlülükleri gibi önem arz eden konuları Türk Hava Yolları’nın sorumluluğu ve de güvencesi altında olduğundan, yolcular için güven veren bir hava yolu şirketi olarak bilinmektedir. Ayrıca bu güvenceye karşın, maliyetlerin azaltılması ile daha uygun fiyatlar ile seyahat etme hizmeti sunan şirket, Türk Hava Yolları güvencesini daha uygun fiyatlara satın alma imkânı sunmuştur. Bununla birlikte, çok sayıda noktaya doğrudan ve aktarmalı ulaşım sağlayarak, sürekli bunlara yenilerini eklemektedir. Hem AnadoluJet Hava Yolları için hem de ülkemiz için önemli bir imkân olarak değerlendirilebilecek olan yeni rotaları ile AnadoluJet dikkatleri üzerine çekiyor. Şirketin yeni sunulan rotaları olan Amsterdam, Brüksel ve Londra, Ankara’dan hareketle doğrudan ulaşılacak olan noktalar olması ile önem kazanıyor. Son günlerde yapılan şirket duyurusuna göre, bir süredir sinyalleri verilen Esenboğa Havalimanı’ndan hareketle gerçekleştirilecek olan yurt dışı uçuş noktaları netleşerek, Amsterdam, Brüksel ve Londra olarak açıklandı.

  Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) ‘nün internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile Esenboğa Havalimanı üzerinden gerçekleştirilecek olan yurt dışı seferleri teşviki kapsamındaki başvuru ve talepler ile ilgili açıklamalarda bulunuldu. Ankara Esenboğa Havalimanı üzerinden yurt dışı seferlerinin arttırılması amacıyla yürütülen çalışma kapsamında pek çok hava yolu şirketinin başvurusu onaylanırken AnadoluJet ‘in Amsterdam, Brüksel ve Londra uçuş talebi onaylandı. Başvurusu onaylanan hava yolu şirketleri ve uçuş noktaları ise şu şekilde açıklandı; BoraJet Hava Yolları – Münih, Pegasus Hava Yolları – Bakü ve Amman, Türk Hava Yolları ise Avrupa’da üç farklı noktaya uçuş gerçekleştirmek istiyor. Teşvikli hatlardan yararlanmak isteyen bu hava yolu şirketlerinin taleplerini değerlendiren ve başvurularını kabul eden Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM), Türk Hava Yolları ‘nın AnadoluJet Hava Yolları adı ile gerçekleştirmek istediği Ankara Esenboğa Havalimanı hareketli seferlerini de onayladı. Buna göre söz konusu olan Ankara – Amsterdam, Ankara – Brüksel ve Ankara – Londra seferlerinin yaz döneminde en az 3, kış döneminde ise en az 2 frekanslı olarak gerçekleştirilmesi ve bu seferlerin önümüzdeki 3 aylık dönem içerisinde hayata geçirilmesi planlanıyor.

  Bugüne kadar Ankara Esenboğa Havalimanı üzerinden 6 farklı ülkede, 11 farklı noktaya gerçekleştirilen yurt dışı seferleri, genelge kapsamında tesis edilen ve yeni eklenen 6 hat ile birlikte 11 farklı ülkeye ve 17 farklı noktaya ulaştı. Böylece, Ankara üzerinden yurt dışı ulaşımında AnadoluJet ile önemli bir gelişme yaşanmış oldu. AnadoluJet Hava Yolları, Türk Hava Yolları güvencesi ile hizmet vermesinin bir avantajı olarak, Ankara üzerinden gerçekleştirilecek yeni hatlarda öncü hava yolu şirketlerinden biri olmuştur. AnadoluJet kalitesini hissedeceğiniz Ankara seferleri için takipte kalarak, önümüzdeki 3 aylık dönemde duyurulacak olan ilk seferlerin biletlerine ulaşabilirsiniz. Ankara üzerinden Avrupa şehirlerine gerçekleştirilecek olan bu seferlerin, mümkün olduğunca kısa sürede tesis edilmesi ve uygulamaya konulması istenmektedir. Dolayısıyla, takipte kalarak, siz de Amsterdam, Brüksel ya da Londra’ya aktarmasız olarak doğrudan Ankara üzerinden düzenlenecek olan ilk seferlerde yer alabilirsiniz.

  AnadoluJet, bu imkânının yanında, sunduğu kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyeti ile de dikkatleri her zaman üzerine çekmektedir. Dolayısıyla hem yurt içi hem de yurt dışı uçuşlarında en çok tercih edilen firmalardan biri olması şaşırtıcı değildir. AnadoluJet Hava Yolları ‘nı tercih ederek daha uygun fiyatlara seyahat etmek için ise seyahat tarihinizden en az bir hafta önce uçak bileti almanız önerilir. Ayrıca www.ucakbileti.com.tr adresini tercih ederek, internet üzerinden uçak bileti alma keyfini yaşayabilirsiniz. Yetkili uçak bileti satış noktalarına oranla daha fazla seçenek sunmaları ve aynı çeşitliliği uçak bileti fiyatlarında da sunuyor olmaları, uçak bileti yapan güvenilir internet sitelerini cazip hale getirmektedir. Güvenlik konusunda sizi endişeye düşürmeyecek olan adres, en üst seviye güvenlik sistemini kullanmaktadır. Dolayısıyla çekinmeden kredi kartı bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. İnternetten uçak bileti almanın sağladığı zaman ve emek tasarrufu ile diğer seyahat hazırlıklarınıza ağırlık verebilirsiniz ve bu kolaylığı denemekte geç kaldığınız için pişmanlık hissedebilirsiniz.  Bu pişmanlığı hissetmemek için siz de ilk seyahatiniz için internet üzerinden uçak bileti almalısınız.

  Yorum Gönder