Dil Seçiniz

AnadoluJet Enterprise ile İş Birliği Yapıyor

AndoluJet kara yolunda da avantajlı! AnadoluJet uçak bileti alarak seyahat etmek için www.ucakbileti.com.tr 'den vazgeçmeyin.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  AnadoluJet Enterprise ile İş Birliği Yapıyor

  Türk Hava Yolları garantisi ve kalitesi ile havacılık hizmeti sunan AnadoluJet, ülkemizde en iyi hava yolu şirketleri arasında anılmaktadır. Çok sayıdaki yurt içi ve yurt dışı seferi ile geniş bir coğrafyada uçuş imkânı sunması, AnadoluJet ‘i farklı kılan özelliklerden biridir. Üstelik AnadoluJet pek çok firmaya göre daha uygun fiyatlar sunarak, herkese hava yolu ile seyahat fırsatı sağlamaktadır. Ülkemizde hava yolu ile seyahat etmenin büyük bedellere mal olduğu ve lüks bir imkân olarak kabul edildiği dönemlere perde çeken şirket, uzun yıllardır uygun fiyatlar ile hava yolu ulaşımı sunmaktadır. Dolayısıyla AnadoluJet ülkemiz için de çok önemli şirketlerden biridir. Hizmet kalitesini artırma amacıyla uçuş ağını genişlettiği gibi çeşitli kalite ve hizmet imkânları sunarak yolcularının konforunu ve memnuniyetini tesis etmektedir.

  AnadoluJet, müşteri memnuniyetini temel alan bakış açısı ile her zaman işinin uzmanı olan büyük şirketler ile anlaşmaya gitmektedir. Hava yolunda yaptığı bu tip iş birliklerine ek olarak, kara yolunda da alanının en iyisi olan bir şirket ile anlaşmayı tercih etmiştir. En iyi araç kiralama hizmetini sunan şirketlerden biri olan Enterprise ile AnadoluJet arasında yapılan anlaşmaya ek olarak Ramazan ayı süresinde, özel bir kampanya düzenlenmesinde de anlaşmaya varılmıştır. Bununla birlikte AnadoluJet yolcuları hava yolu ulaşımında AnadoluJet Hava Yolları ile yakaladıkları fırsatları, kara yolunda da AnadoluJet ayrıcalıkları ile tamamlayacaklar. AnadoluJet için özel olarak tesis edilen Enterprise kampanyası ile AnadoluJet yolcularına özel fiyatlar sunuluyor. 10 Temmuz 2015 tarihine kadar geçerli olacak olan bu kampanya ile AnadoluJet yolcularına özel olarak, Ford Focus Dizel araçlar 85 TL, Toyota Corolla Dizel Otomotik araçlar 95 TL, Nissan Qashqai otomatik araçlar ise 130 TL ücret karşılığında günlük olarak kiralanabilecek. Kampanyada rezervasyon koşulu aranmamaktadır ancak sınırlı sayıda olan araçlardan birini kiralamak için de acele etmek gerekiyor. Ramazan yoğunluğunda araç sıkıntısı yaşamamak için erkenden harekete geçmenizde fayda var.

  AnadoluJet Hava Yolları ‘nın Enterprise ile birlikte sunduğu bu fırsattan yararlanabilmek için yetkili satış ofislerine gidebileceğiniz gibi internet üzerinden ya da telefon aracılığıyla da iletişime geçebilirsiniz. AnadoluJet misafirlerinin faydalandığı bu tür tüm kampanyalardan haberdar olmak ve de faydalanmak için ise hava yolu şirketinin internet adresini takip edebileceğiniz gibi, size uygun fiyatlar ile uçak bileti sunan www.ucakbileti.com.tr adresini de ziyaret edebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile uçak bileti alma imkânı sunması, seyahat önerilerine yer veriyor olması, üst düzey güvenlik sistemi ve filtreleme imkânı sunan kullanışlı ara yüzü ile seyahat severler için ideal bir noktadır. AnadoluJet Hava Yolları ‘nın geniş uçuş ağı, uçak içi hizmetleri ve güler yüzlü personelinin yanında, Türk Hava Yolları ‘nın sağladığı güvence şirketi tercih etmeniz için temel gerekçelerdir. Güvenlik ve hizmet alanında yaşayacağınız memnuniyet seyahatlerinizde artık AnadoluJet ‘ten vazgeçememenize sebep olacaktır. Bu sebeple seyahat öncesinde AnadoluJet seçeneğini düşünmeden kararınızı vermemelisiniz. Hem yurt içi hem de yurt dışı en iyi seçeneklerden biridir.

  AnadoluJet uçak bileti almak için ise www.ucakbileti.com.tr adresini tercih edebileceğiniz gibi, yetkili satış noktalarına da gidebilirsiniz. Ancak size fiyat seçeneği sunmayan bu merkezler, zaman kaybetmenize sebep oldukları gibi dar seçenekleri ile memnuniyetinizi sağlayamazlar. Aradığınız sefere ve firmaya ulaşmak için internet seçenekleri daha idealdir. Size geniş bir çeşitlilik sunarak, örneğin gideceğiniz şehirdeki sizin için en uygun havalimanını size önerebilirler. Oysa yetkili satış noktalarının kısıtlı çeşitlilik ve fiyatları sizi tatmin etmez. Tüm satış noktalarına göre en uygun fiyatları internet üzerinden bulabilirsiniz. Böylece de daha az masraflı seyahatlere çıkabilir, uçak bileti arama zamanı ve çabasından da tasarruf edebilirsiniz. Tasarruf sağladığınız zamanda ise seyahatlerinizin daha keyifli geçmesini sağlayacak hazırlıklarda bulunabilirsiniz. AnadoluJet kalitesi ile seyahat etmek, tatilinizin ya da gezinizin daha güzel bir başlangıca sahip olması anlamına gelmektedir. Ülkemizde işini en iyi yapan şirketlerden biri olması ve en iyi hava yolu şirketleri arasında sayılması, seyahatlerinizde tercih etmeniz için önemli bir gerekçedir. Bu sebeple ki yolculuğa çıkmadan önce en az iki kez düşünmeli ve AnadoluJet ‘te karar kılmalısınız.

  Yorum Gönder