Dil Seçiniz

AnadoluJet Ankara ve Sivas’ı Birbirine Bağlıyor

Artık www.ucakbileti.com.tr üzerinden Ankara - Sivas AnadoluJet uçak bileti alarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  AnadoluJet Ankara ve Sivas’ı Birbirine Bağlıyor

  Havayolu ulaşımı alanında başarıları ve hat çeşitliliği ile dikkat çene AnadoluJet, uygun fiyatlar sunarak herkesin havayolu ile seyahat etmesini amaçlamaktadır. Sevilen ve çokça tercih edilen firmaya her gün yeni hatlar ilave edilmektedir. Son günlerde, özellikle de yaz mevsiminin gelmesi ve seyahat sezonunun başlaması sebebiyle çok sayıda yeni hat faaliyete girmekte. Bunlardan biri de AnadoluJet ‘in yeni yurt içi hattır. Ankara ile Sivas arasında doğrudan ve hızlı bir ulaşım sağlayacak olan firma, karşılıklı olarak sürekli seferler ile hizmet verecek. Yani Ankara Esenboğa Havalimanı ile Sivas Nuri Demirağ Havalimanı arasında düzenli olarak uçuşlar gerçekleştirilerek, iki kent birbirine yakınlaştırılacak. Bu mutluluk verici olay sebebi ile Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’nda bir tören gerçekleştirildi. Ankara’dan hareket eden ve Sivas’a ulaşarak ilk seferini gerçekleştiren AnadoluJet uçağı, Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’na iniş yaptığında geleneksel olarak köpüklü su ile karşılandı. Kabin görevlileri ve yolcular, indiklerinde Sivas ağırlaması oyunu ve çiçekler ile karşılandı.

  Söz konusu karşılama töreninde hazır bulunan pek çok önemli isim, bu olayla ilgili duygu ve düşüncelerini iletti. Sivas Valisi Alim Barut, törendeki konuşmasında, Sivas’ın İstanbul, Antalya ve İzmir gibi pek çok kente havayolu ile bağlı olmasına karşın Ankara ile böyle bir imkanının olmamasının büyük bir eksiklik olduğunu ve nihayet AnadoluJet ile bu eksikliğin giderildiğini söyledi. Bugün gerçekleştirilen ilk AnadoluJet Ankara – Sivas seferi ile birlikte yeni bir döneme girilmiş oldu. Bugün itibari ile haftada 3 gün olmak üzere iki şehir arasındaki seferler sürecek. Sivas Valisi Alim Barut, kentin güzelliklerini sıraladığı konuşmasında, bu güzellikleri ziyaretçiler ile paylaşmaktan duydukları keyif ve mutluluğu belirterek, bu imkanı sağlayan AnadoluJet ’e teşekkürlerini iletti. Törende yer alan AnadoluJet Başkanı İbrahim Doğan da sözleri ile bu günün önemine dair vurguda bulundu. Tarih boyunca pek çok medeniyete beşiklik etmiş olan Sivas’ta bulunuyor olmaktan dolayı duyduğu mutluluğu belirten İbrahim Doğan, aslında haftada 3 günlük seferin az olduğunu, kentte talebin fazla olduğunu ancak kaynakların kısıtlı olması sebebi ile haftada 3 gün karşılıklı seferlerin düzenlenebildiğini dile getirdi. Buna karşın, Ankara’ya ulaşımın sağlanması ile Anadolu’nun en ücra köşelerine bile ulaşım gerçekleştirilebilecek. Ankara ulaşımı sayesinde Sivaslılar havayolu ulaşımı ile Ankara üzerinden ülkenin her köşesine ulaşabilecek. Bu sebeple AnadoluJet tarafından, Sivas için en cazip ulaşım modeli kurgulanmış bulunuyor. Sivas’ta yaşayan biri Ankara ulaşımı sayesinde Anadolu’nun tam 16 kentine havayolu ile ulaşmanın keyfini yaşayabilecek. AnadoluJet ile sağlanan bu imkânın mutluluğu, törene katılan herkeste hissedilebiliyordu.

  AnadoluJet ’in söz konusu Ankara – Sivas ve Sivas – Ankara seferleri, ekim ayı sonuna kadar sürecek olan yaz tarifesi kampanyası ile birlikte haftanın 3 günü Ankara Esenboğa Havalimanı ile Sivas Nuri Demirağ Havalimanı arasında gerçekleştirilecek. Ankara ‘dan hareket eden AnadoluJet uçağı, Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’na ulaşabilecekken, Sivas’tan hareketle düzenlenen seferler de Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri gerçekleştirilecek. Bu bilgileri törene katılanlar ile paylaşan AnadoluJet Başkanı İbrahim Doğan, protokol üyelerine de maket uçak hediye etti. Ayrıca, bu güzel olay sebebi ile pasta kesilerek tören taçlandırıldı.

  AnadoluJet, özellikle uygun fiyatları ve yurt içi ulaşım imkânları ile dikkat çekiyor. Bununla birlikte pek çok yurt dışı hattı da son derece cazip imkânlar sunuyor. AnadoluJet uçak bileti almak için interneti tercih etmek en doğru seçenek olmakla birlikte, bazıları için endişe verici bir yöntem olarak kabul edilebiliyor. Oysa internet üzerinden uçak bileti almak genellikle çok daha avantajlıdır. Çünkü kaliteli bir site tercih ettiğiniz takdirde hem en uygun fiyatları yakalarsınız hem de zamanınızı dışarda boşuna harcamazsınız. Bunun için en üst düzey güvenlik sistemi olan 3D Secure güvenlik sistemi kullanan www.ucakbileti.com.tr gibi siteleri tercih edebilir ve kısa sürede işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kolay kullanım sunan ara yüzü ve filtreleme özelliği ile www.ucakbileti.com.tr size pratik bir şekilde en cazip uçak biletini bulacaktır. Zaman kaybetmeyeceğiniz için de artan zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz. Diğer seyahat hazırlıklarınız ile ilgilenerek, özellikle keyifli bir Sivas gezisi yapabilirsiniz. 

  Yorum Gönder