Dil Seçiniz

Türk Hava Yolları’ndan Atlanta Seferleri

Artık Türk Hava Yolları ile doğrudan Atlanta'ya uçabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti www.ucakbileti.com.tr adresinden alınarak hemen seyahat hazırlıklarına başlanabilir.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Türk Hava Yolları’ndan Atlanta Seferleri

  Ülkemizin en iyisi olduğu gibi Avrupa’nın da en iyisi olan ve dünyada 4. Sıraya yerleşmiş olan Türk Hava Yolları, 2016 yılı itibariyle yeni uçuş noktalarını da ağına ekleyeceğinin sinyalini veriyor. Yine 2016 yılı itibariyle dünyanın en yoğun yolu trafiğine sahip olan havalimanı Atlanta Hartsfield Jackson Uluslararası Havalimanı, önümüzdeki yıl Türk Hava Yolları ’nın da uçuş ağında bulunacak. Bu noktanın eklenmesi ile birlikte, Türk Hava Yolları ‘nın Birleşik Devletlerdeki 9. Noktası devreye girerken, kıta genelinde de 13. Uçuş noktası olmuş olacak. Bu sebeple hem hava yolu şirketi için önemli bir girişim hem de ülkemizden doğrudan ulaşılabilen noktalar açısından oldukça önemli bir gelişmedir. Türk Hava Yolları, dünya çapında incelendiğinde, en fazla ülkeye ve en fazla enternasyonel destinasyona sefer düzenleyen firma olarak dikkat çekiyor. Amerika Birleşik Devletleri hatlarında sergilediği belirgin bir başarı ivmesi olması ile birlikte, Atlanta hattı da bu ivmeye değer katacaktır. Ayrıca transfer merkezi olan İstanbul üzerinden 100’den fazla ülkeye ve 300’den fazla destinasyona bağlantı sağlanacak.

  Büyük heyecan uyandıran Atlanta hattı ile ilgili olarak açıklamada bulunan ve görüşlerini bildiren Türk Hava Yolları Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, belli noktalara dikkat çekmiştir. Atlanta gibi bir noktaya, hele de dünyanın en yoğun yolcu trafiğine sahip olan bir havalimanına sefer düzenleyecek olmalarından dolayı yaşadıkları heyecanı dile getiren Ahmet Olmuştur, şirket misyonlarından bahsetti.  Atlanta seferleri ile birlikte Türk Hava Yolları, benzersiz olarak niteledikleri yolcu memnuniyetini, kıtanın bu köşesine de ulaştırmanın gayesine sahip olmaktadır. Aslında şirketin duyduğu heyecanın temel sebebi de bu kaliteyi ulaştırma memnuniyetinden kaynaklanmaktadır. Türk Hava Yolları Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur ’un belirttiği bu detaylar ile anlaşılıyor ki şirket genelinde Atlanta seferlerinin heyecanı şimdiden yoğun bir şekilde yaşanıyor. Hava yolu şirketinin sıkça ödüllendirilen hizmet kalitesi ve yenilikçilik anlayışının, daha geniş bir coğrafyaya, dünyanın en yoğun havalimanına ulaştırılacak olması, şüphesiz ki bu heyecanın çok yerinde olduğunu göstermektedir.

  2016 yılında başlayacak olan THY Atlanta uçuşlarının detayları ise şimdiden netleşmiş gibi görünüyor. Yapılan açıklamaya göre uçuş detayları şöyle şekillenmiş; Atlanta ve İstanbul arasında düzenlenmesi planlanan seferlerin günlük düzenlenmesi planlanıyor. Direkt olarak gerçekleştirilecek olan uçuşlar, 16 Mayıs 2016 tarihi ile birlikte yapılmaya başlanacak. Neredeyse 1 yıl sonra başlayacak olan seferlerin bilgilerinin şimdiden netleşiyor olması, seyahat planı yapanlar için büyük bir kolaylık sağlıyor. Türk Hava Yolları ’nın Atlanta seferlerinin şirket filosunda yer alan Boeing 777 – 300ER tipi uçaklar ile gerçekleştirilmesi planlanıyor. Diğer uçuş detaylarına göre ise Türk Hava Yolları ‘nın Boeing 777 – 300ER tipi uçakları 16 Mayıs 2016 tarihi itibariyle her gün İstanbul’dan saat 13.30’da hareket edecek ve TR 31 uçuş numarası ile Atlanta’ya ulaşacak. 13.30’da yapılan kalkış ile saat 19.10’da Atlanta’ya ulaşılmış olması planlanmaktadır. Bu tarih itibariyle yine haftanın her günü saat 22.00 itibariyle ise Atlanta’dan İstanbul’a TR 32 uçuş numarası ile uçuş gerçekleştirilecektir. Bu yönde seyahat gerçekleştirecek olanlar için harika bir fırsat anlamına gelen girişim, 2016 yılı itibariyle THY tarafından gerçekleştirilmeye başlanacak.

  THY ile seyahat etmenin keyfini artık Atlanta’da da yaşayabilirsiniz. Buna karşın oldukça geniş bir ulaşım ağı olan şirketi tüm seyahatlerinizde tercih edebilirsiniz. THY uçak bileti almak için uçak bileti satış noktalarına gidip zaman harcamanıza hiç gerek yok. İnternet ile pek çok işimizin kolaylaşması gibi uçak bileti alma işi de sadece birkaç dakikada halledilebilir hale gelmiştir. www.ucakbileti.com.tr adresi üzerinden kısa sürede ve oturduğunuz yerden Türk Hava Yolları uçak bileti alabilirsiniz. Sitede sunulan kolay kullanım ve filtreleme özellikleri, bu sürenin daha da kısalmasını sağlamaktadır. Çünkü aradığınıza hemen ulaşabilirsiniz. Zaman zaman düzenlenen şirket kampanyalarına ek olarak en uygun fiyata ulaşabileceğiniz bir adres olması, en cazip yanıdır. Siz de THY kalitesi ile seyahat etmeden önce uçak biletinizi güvenilir bir adresten almak isterseniz www.ucakbileti.com.tr ‘yi tercih edebilirsiniz. Böylece zamanınızdan tasarruf sağlayarak, seyahatleriniz için daha rahat hazırlık yapabilirsiniz. 

  Yorum Gönder