Dil Seçiniz

Türk Hava Yolları’ndan Ankara Duyurusu

Türk Hava Yolları, Esenboğa Havalimanı Tadilatı ile ilgili duyuruda bulundu. www.ucakbileti.com.tr üzerinden uygun fiyatlar ile THY uçak bileti almaya ne dersiniz?

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Türk Hava Yolları’ndan Ankara Duyurusu

  Türkiye’de son yıllarda havacılık anlamında önemli çalışmalar gerçekleştiriliyor. Dünya genelinde dikkat çeken çalışmalardan en önemlisi şüphesiz ki, büyük bir merak ile beklenen 3. Havalimanı projesidir. Bugüne kadar havalimanına sahip olmamış ya da mevcut havalimanını kullanamamış olan şehirlerin de hava trafiğine dâhil olmasına ek olarak, hem mevcut havalimanlarının tümü hem de ülkemizde faaliyet gösteren hava yolu şirketler, önemli çalışmalar içerisine girmiştir. Bugün hava yolu şirketleri hedeflerinde büyümeye giderken ve hızla filo genişletme çalışmaları içerisine girerken, havalimanları da tadilatları ile gündeme geliyor ve sık sık çeşitli duyurular ile bakım ve tadilat sebebi ile aksama yaşanabileceği duyuruluyor. Ankara Esenboğa Havalimanı da son günlerde bakım çalışmaları sebebi ile aksamalar yaşayacak olan noktalar arasında yer alıyor ve bu durumdan yolcularının etkilenmemesini isteyen Türk Hava Yolları da yolcularına duyuru yapma ihtiyacı hissetti. THY ‘nin yolcularına duyurusu pek çok aksaklığında önüne geçilmesini sağladı.

  Şirketin açıklamalarına göre Ankara Esenboğa Havalimanı İşletmesi ‘nin iş ve dış hatlar terminalinde yapılacak olan tadilat sebebi ile dış hat bankoları belli bir süre kullanılamayacak. 10.8.2015 ile 21.8.2015 tarihleri arası dönemde kullanılamayacak olan dış hatlar terminali bankoları sebebi ile THY de A ve B giriş kapılarını kullanamayacak. Havalimanının tüm girişleri C ve D kapılarından gerçekleştirilecek. Bu süreçte, hem Türk Hava Yolları hem de AnadoluJet Hava Yolları, dış hat yolcularının bagaj ve uçak bileti işlemlerini D adası bankolarından gerçekleştirebilecek. Bu durum özellikle Ankara’dan hareket edecek olan dış hat yolcuları için çok önem taşıyor ve bilgilendirilmeleri de son derece önemlidir. Bu önemin farklında olan şirket, yaptığı bir duyuru ile yolcularını durumdan haberdar ediyor. Yaklaşık olarak önümüzdeki 10 gün boyunca, sürecek olan bu durum, dış hatlar yolcularının büyük bir zarara uğramaması için daha sorunsuz hale getirilmiştir. Türk Hava Yolları da alt şirketi olan Anadolu Jet ile birlikte, duyurularını gerçekleştirerek, yolcularının zarar görmesine engel olmuştur. Bu tip tadilat gibi kısıtlayıcı durumlar, daha kaliteli hizmet verilebilmesi için bir gerekliliktir. Havalimanlarının da zaman zaman tadilata ihtiyaç duymasına ek olarak, daha gelişmiş bir hizmet için bakıma alınması gerekmektedir.

  THY yolcuları için her zaman daha güvenli ve konforlu bir yolculuk planlamaktadır. Bu doğrultuda hedeflerini doğru belirleyip, kalitesini maksimuma çıkarıyor. Yılsonuna kadar 293’e ulaşacak olan uçak sayısı ile daha fazla sefer düzenleyip daha fazla noktaya ulaşacak olan şirket, aynı zamanda daha fazla yolcu taşımış olacak. Buna ek olarak THY ‘nin reklam faaliyetleri de yine şirketin kapasitesinin bir göstergesidir. Türk Hava Yolları Super Bowl, Superman ve Batman ‘ın dâhil edildiği reklam faaliyetleri ile dünya genelinde dikkatleri üzerine çekmiş durumda. 2016 yılında bu etkinlikleri ile adından sıkça bahsettirecek olan THY, ülkemizi dünya genelinde en iyi tanıtan şirketlerden biridir. Siz de bizim gurur olarak görülen böyle bir şirket ile birlikte seyahat etmek isterseniz, uçak bileti alımı için hemen araştırmalara başlayabilirsiniz. Seyahatlerinizden önce uçak biletlerinizi önceden olduğu gibi seyahat acentelerinden alabilirsiniz. Ancak çağın ve teknolojinin en önemli getirilerinden olan internet üzerinden alışveriş imkânı, uçak biletlerini de internet üzerinde satın alma kolaylığını sunuyor. www.ucakbileti.com.tr gibi adresler üzerinden ya da çeşitli mobil uygulamalar ile kısa sürede uçak biletinizi satın alıp tatile hazır hale gelebilirsiniz. Artık uçak bileti satın almak için sadece bir bilgisayar ya da akıllı telefona ihtiyacınız var. İnternet bağlantısına her an her yerde ulaşabildiğimiz günümüz şartlarında, uçak bileti almak sadece 1 – 2 dakikanızı alacak önemli fakat basit bir işlemdir.

  İnternet işlemlerinde en önemli arayışımız güvenlik anlamında oluyor. Güvenlik konusunda sıkıntı yaşamamak için 3D Secure güvenlik sistemi ile korunan adresleri tercih etmeniz önerilmektedir. Böylece kimlik bilgileriniz ya da kredi kartı bilgileriniz gibi özel verilerin, başkalarının eline geçmesine, üçüncü kişiler ile paylaşılmasına engel olmuş olursunuz. Söz konusu olan www.ucakbileti.com.tr tam bu özelliklere sahip bir adres olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca, kullanışlı bir ara yüze sahip olan site, size pratiklik ve zaman da kazandıracaktır.

   

  Yorum Gönder