Dil Seçiniz

THY Yolcuları Artık Daha Fazla A330 ile Uçacak

THY yeni Airbus A330-200 ile hizmet potansiyelini artırıyor. THY uçak bileti alarak siz de konforla uçmak isterseniz www.ucakbileti.com.tr 'yi tercih edebilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  THY Yolcuları Artık Daha Fazla A330 ile Uçacak

  Ülkemizin milli hava yolu şirketi olarak bilinen ve dünya çapında elde ettiği başarı ve itibar ile sıkça adından söz ettiren Türk Hava Yolları, yılsonuna dek gerçekleştirmeyi planladığı hedefleri ile konuşuluyor. Zaten yılbaşında 260 civarı uçağa sahip olan şirket, yeni uçakları ile birlikte yaklaşık olarak 290 uçakla 2016 yılını karşılamayı planlıyor. Dünya genelinde yaptığı sponsorluklar, pek çok spor kulübüne sağladığı destekler ile bilinen THY, bu yıl için hedeflediği büyümeyi de bu şekilde sağlamış olacak. Buna istinaden şirketin gerçekleştirdiği hamleler zaman zaman gündeme geliyor. Bunlardan biri de Bayram öncesi yaşandı. Ramazan bayramı öncesinde, şirketin yeni kiraladığı uçağı teslim edildi. Türk Hava Yolları filosunu genişletme çalışmaları doğrultusunda filosundaki Airbus A330 – 200 tipi uçakların sayısını artırma kararı aldı. Üst düzey bir hava yolu yolculuğu sunan bu tip uçaklar, şirketin hizmet kalitesine de uygun araçlar olarak biliniyor.

  Türk Hava Yolları ‘nın üst düzey konforu ile seyahat etmek isteyenler artık daha fazla Airbus A330 – 200 kalitesini hissedecek. Çünkü yeni eklenen uçaklar ile daha fazla sefer ve rotada bunlar kullanılacak. Bu amaçla kiralanan yeni Airbus A330 – 200 tipi uçak, önceki gece 2.30 sularında İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na iniş gerçekleştirerek THY yetkililerine teslim edildi. Daha önce Brezilyalı hava yolu şirketi TAM Airlines ‘ta kullanılan uçak, ülkemize tescillenerek seferlere hazırlanıyor. Bu tarih itibariyle TC – JIZ kuyruk tescili ile hizmet verecek olan uçak öncelikle boyama yapılmak üzere hangara çekildi. Burada hem gerekli kontroller yapılacak hem de Türk Hava Yolları renklerinde boyanarak, sefere hazırlanacak. Ardından ise Türk Hava Yolları ‘nın yeni uçağı sefere çıkabilecek. Şirketin 24. Airbus A330 – 200 tipi uçağı olan TC – JIZ kuyruk tescilli uçak, daha nitelikli bir yolculuk için Türk Hava Yolları ‘nda yaygınlaştırılıyor. Türk Hava Yolları ‘nın söz konusu yeni uçağı bilindiği kadarı ile ilk uçuşunu 2010 yılının Nisan ayında gerçekleştirmiş. Yani kısa süredir hava trafiğinde olan uçak henüz yeni sayılabilecek bir kondisyona sahip.

  Türk Hava Yolları, milli hava yolu şirketimiz ve yurt dışındaki bayrak taşıyıcımız olarak geniş bir coğrafyada uçuyor. Ulaşımın zor olduğu, çoğu hava yolu şirketinin uçmadığı ya da uçamadığı noktalara bile ulaşım sağlayan şirket, bu sebeple özel bir potansiyele ve niteliğe sahiptir. Özel bir seyahat deneyimi için henüz denemediyseniz Türk Hava Yolları ‘nı tercih edebilirsiniz. Özellikle Airbus A330 – 200 tipi uçakları bu özel deneyimin en önemli parçalarıdır. Diğer taraftan özenli bir eleme sonucu seçilen THY personeli, size keyifli bir seyahat sunmak için çalışmaktadır. Hoşgörü temelli hizmet anlayışı ve samimiyeti, şirketin en önemli başarı sırrıdır. Zaman zaman öğrenciler ile bir araya gelen THY Genel Müdürü Temel Kotil, özellikle buna vurgu yapıyor. Kendisine yöneltilen başarı sırrı sorularına, samimiyetimiz ve insan sevgimiz şeklince kısaca cevap vermeyi tercih ediyor. İyi niyetin insana ulaşması çok da zor olmadığından, içten olan duygular THY ile seyahat etmeyi tercih edenlere de kolayca yansıyor. Bu sebeple de şirketin belli bir hız ile büyümesi ve gelişmesi söz konusu oluyor. Henüz THY ayrıcalığını denemediyseniz ve bu özel deneyimi yaşamak istiyorsanız, siz de hemen uçak bileti alarak harika bir tatile doğru yol alabilirsiniz. Uçak biletlerinizi erken alarak daha uygun fiyatlara seyahat edebilirsiniz.

  Uçak bileti alımı, seyahatlerin en önemli hazırlığı olduğu için özel bir önem gösteririz. Ancak eskiden olduğu gibi seyahat acenteleri peşinde koşacak olursanız, hem çok daha yüksek fiyatlara tabi olursunuz hem de daha fazla zaman harcarsınız. Bununla karşılaşmamak için siz de uçak biletinizi internetten alabilirsiniz. Çağın en güzel fırsatlarından olan bu imkânı www.ucakbileti.com.tr adresi üzerinden yaşamak ise size ekstra ayrıcalıklar sağlamaktadır. Hem sitenin kullanım kolaylığından faydalanabiliyorsunuz hem de daha düşük fiyatlar ile uçak bileti alabiliyorsunuz. Sitenin pratik bir ara yüze sahip olması size zaman tasarrufu sağlayan en önemli özelliklerdendir. Sadece saniyelerinizi harcayarak uçak bileti alabilirsiniz. Nihayetinde keyifli bir tatilin en önemli hazırlığını sadece saniyeler içerisinde halletmiş olacaksınız. 

  Yorum Gönder