Dil Seçiniz

THY Venedik Seferleri ile Gündemde

THY ile doğrudan Venedik'e uçabilirsiniz artık! www.ucakbileti.com.tr 'den hızlıca THY uçak bileti satın alabilir ve Venedik'e gidebilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

    THY Venedik Seferleri ile Gündemde

    Türk Hava Yolları, ülkemizdeki liderliğini, son 5 yıldır Avrupa’da da sürdürerek büyük bir başarıya imza atıyor ve şirketin başarıları bununla da son bulmuyor. Aynı zamanda dünya sıralamalarında ilk 5’te yer alarak konuşuluyor. Ayrıca sefer yaptığı nokta sayısının çokluğu ile de dünya genelinde ilk sırada yer alıyor. Tüm bu başarılara, tamamen kalite ve konforu ile ulaşan şirket, aldığı ödüller ile de bunu kanıtlamakta. Diğer taraftan başarılara imza atan Türk Hava Yolları, bunun rehavetine kapılmadan daha büyük bir hız ile faaliyetlerini sürdürüyor. Bu bağlamda sefer yaptığı nokta sayısını da gün geçtikçe artırmaktadır. Asya, Afrika, Avrupa ve Amerika gibi farklı coğrafyalara uçan şirket, bu bölgelerde daha fazla kente ve daha fazla havalimanına, oldukça iyi doluluk oranları ile varış yapıyor. Bu stratejisi ile son günlerde yeni bir rotası ile gündeme geldi.

    Türk Hava Yolları, İtalya’nın Venedik kentine doğrudan düzenlediği seferlerine bugün itibariyle başlamış bulunuyor. Haftanın 7 günü karşılıklı olarak gerçekleştirilmesi planlanan İstanbul – Venedik arası seferler, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘ndan hareketle gerçekleştirilecek. Heyecanla beklenen bu girişim, bugün İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘nda pasta kesimi ile kutlandı ve ilk sefer gerçekleştirildi. Genel olarak Venedik – İstanbul tarifesi hakkında belirtilen detaylarda, gün yüzüne çıktı. Buna göre İstanbul’dan gerçekleştirilecek olan Venedik seferleri, 24 Ağustos ve 23 Ekim 2015 tarihleri arasında Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere, 09.55 yerel hareket saati ile gerçekleşecek. Tamamı Sabiha Gökçen Havalimanı ‘ndan hareketle gerçekleştirilecek olan seferlerden 29 Ağustos 2015 Cumartesi günü gerçekleştirilecek olanı ise 11.35 yerel saati ile başlayacak ve Venedik saati ile 13.10’da uçuş tamamlanacak. Ayrıca 5 Eylül 2015 ve 24 Ekim 2015 tarihleri arasında Cumartesi günleri yapılacak olan İstanbul – Venedik seferleri, 10.35’te İstanbul’dan hareket edilmesi ve 12.10 Venedik yerel saati ile son bulacak. Venedik üzerinden hareketle gerçekleştirilecek olan Türk Hava Yolları seferlerine bakacak olursak, TK 1840 sefer sayısı ile gerçekleştirilecek olan seferler 24 Ağustos 2015 ve 23 Ekim 2015 tarihleri arasında Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Pazar, yani Cumartesi hariç tüm günler olmak üzere, 12.30 Venedik hareket saati ile yapılacak. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na varış ise 16.00’da mümkün olacak. Yine farklılık içeren 29 Ağustos 2015 Cumartesi günü ise Venedik’ten THY uçağının hareketi saat 14.10 ‘da olacak. İstanbul ‘a varış saatinin, yerel saat ile yaklaşık olarak 17.40 olması bekleniyor. Son olarak Venedik – İstanbul seferleri ile ilgili olarak 5 Eylül 2015 ve 24 Ekim 2015 tarihleri arasında Cumartesi günleri gerçekleştirilecek olan seferlere değinmek gerek. Venedik ile İstanbul arasında TK 1840 sefer sayısı ile yapılacak olan bu seferler de Venedik’ten yerel saat ile 13.10 ‘da başlayacak ve THY uçakları yerel saat ile 16.40 ‘ta İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na iniş yapacak.

    İtalya’yı ülkemize yakınlaştırmanın yanında, bu hamlesi ile özellikle Venedik ‘i de artık yakın bir ulaşım noktası haline getiren şirket, zaman zaman sunduğu kampanyaları ile uygun fiyatlı ve konforlu bir yolculuk imkânı sunuyor. Şirketin prestiji ve niteliği düşünülecek olursa, fiyatlarının çok da düşük olması beklenemez ancak, www.ucakbileti.com.tr gibi adresler üzerinden mümkün olan en düşük fiyatı yakalamanız mümkündür. Erken rezervasyon imkânı da, uçakların doluluk oranına göre fiyat verildiği için bir fırsat gibi düşünülebilir elbette, ancak bu iki püf noktayı birlikte değerlendirdiğinizde, son derece cazip fiyatlara THY kalitesi ile seyahat etmiş olursunuz. Adresin sunduğu kolaylık, size önemli boyutta bir zaman tasarrufu sağlayacak. Diğer seyahat hazırlıklarınıza rahat rahat odaklanabileceğiniz gibi, varış noktanızda yapacaklarınız ile ilgili önemli tüyolara da aynı adresten ulaşabilir ve daha nitelikli bir gezi gerçekleştirebilirsiniz. İş seyahatlerinizi de daha konforlu bir yolculuk ile gerçekleştirmek içi bu adres üzerinden THY uçak bileti almayı tercih edebilirsiniz. Sadece akıllı telefonunuzu kullanarak ya da bilgisayarınız üzerinden, internet bağlantınızın olduğu her yerde bu imkâna ulaşabiliyor olmanız, işlerinizi hızlandıracak önemli bir fırsat olarak değerlendirilebilir. Önümüzdeki süreçte, ilk seyahatinizi planlamaya başlamak için erken değil.

    Yorum Gönder