Dil Seçiniz

THY ve Hayata El Ver Kampanyası

THY önemli bir kampanyanın destekçilerinden oldu. www.ucakbileti.com.tr aracılığıyla THY uçak bileti son derece cazip fiyatlar ile satın alınabilmekte!

Bazı İllerimizde Hava Durumu

    THY ve Hayata El Ver Kampanyası

    Türk Hava Yolları, spora olan destekleri kadar sosyal projelere de destek vermesi ile biliniyor. Ülkemizin en başarılı ve en büyük hava yolu şirketlerinden biri olan Türk Hava Yolları, dün bir kampanyada yer alması ile gündeme geldi. Sağlık Bakanlığı himayesinde gerçekleşen Hayata El Ver kampanyası, Ankara Üniversitesi ve Resusitasyon Derneği ‘nin katkıları ile hayata geçirildi. Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği tarafından başlatılan söz konusu Hayata El Ver kampanyası dün İstanbul Atatürk Havalimanı ‘nda gerçekleştirilen bir canlandırma ile dikkat çekti. Havayolu seyahatlerinin yaygınlaştığı çağımızda, havada gerçekleşen ani sağlık problemleri, kabin ekibinin daha donanımlı olmasını gerektirmektedir. Türk Hava Yolları, Ankara Üniversitesi, Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği ve Sağlık Bakanlığı ‘nın katkıları ile İstanbul Atatürk Havalimanı ‘nda gerçekleştirilen canlandırmada, uçakla seyahat edildiği sırada ani kalp durması durumunda kabin ekibinin yapacakları ve yapması gerekenler gözler önüne serildi. İzlenmesi gereken yol, hızlı ve doğru müdahalenin önemi gibi konuların üzerinde durulduğu canlandırma, Hayata El Ver kampanyası ile büyük bir kitleye sunuldu.

    Geçen yıl ilki gerçekleştirilen canlandırma, simülasyon uçakta yapılmıştı. Bu yılki de yine simülasyon uçakta, İstanbul Atatürk Havalimanı Giriş katında gerçekleştirildi. Canlandırmaya katılan yetkili isimler ise Türk Hava Yolları Kabin Eğitim Müdürü Yonca Ceylan, Avrupa Resusitasyon Türkiye temsilcisi olan Prof. Dr. Oktay Demirkıran ve Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği Başkanı Prof. Dr. Neslihan Alkış oldu. Canlandırma sırasında, herhangi bir uçuş sırasında ani kalp durması yaşayan hastaya nasıl müdahale edilmesi gerektiği hakkında bilgi verildi. Sağlık Bakanlığı himayesinde gerçekleştirilen bu kampanya kapsamında kalp masajı ve suni teneffüs yapılan temsili yolcuya, daha sonra da şok cihazı ile müdahale edildi. Canlandırma sırasında izleyici olarak bulunan halk da kabin ekibi ile birlikte uygulamalarda yer aldı. Katılımın yoğun olduğu kampanya, hem kabin ekibi hem de yolcular ile interaktif bir hal aldı. Son derece önemli ve de özellikle kabin ekibi için gerekli olan bu eğitim, günden günde daha da yaygınlaşan hava yolu ulaşımı için çok büyük bir önem arz etmektedir. THY gibi büyük bir şirketin desteği ile gerçekleşen Hayata El Ver kampanyası, bu yıl ikincisi ile birlikte daha da büyük bir kitlenin dikkatini çekti ve yüksek katılım ile gerçekleşti.

    Bu tip gerekli uygulamaların, havacılık anlamında en iyi isim olarak bilinen THYkatkısı ile gerçekleşmesi de son derece önemli bir konudur. Şirketin 2000’li yıllar ile birlikte elde ettiği prestij bu tip etkinlikle ve sponsorluklar ile destekleniyor. Her yıl daha büyük PR kampanyaları içerisinde yer alınması ve sponsorluk faaliyetlerinde daha büyük bütçelerin kullanılması, THY için dünya genelinde başarılı bir imaj anlamına geliyor. Bu şekilde bilinirliği artan şirket, daha geniş bir coğrafyada aktif konumda bulunuyor. Asya’dan Avrupa’ya, Amerika’dan Afrika’ya kadar hemen hemen her coğrafya da seferlerini hızla artırması da yine başarılarının artmasında etkili olan bir unsurdur. Siz de başarılı şirket THY ile yurt içi ya da yurt dışı uçmak isterseniz, öncelikle erken bir tarihte uçak bileti satın almalısınız. Çünkü doluluk oranı yüksek olan THY uçaklarında yer bulmak son anlarda zor olabilir. Eğer THY seyahatleri ya da diğer uçuşlarınızda daha düşük fiyatları yakalamak isterseniz, www.ucakbileti.com.tr adresini tercih edebilirsiniz. Buradan satın alacağınız uçak biletleri, düşük maliyetli hizmet verildiğinden, çok daha uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Mümkün olan en düşük fiyatları yakalamanız ile birlikte, yeni seyahatler için bütçe ayırabilir ya da daha uzun ve daha nitelikli bir seyahat planlayabilirsiniz. Buradan elde edeceğiniz gezi önerileri, yine sizin tatilinizi daha eğlenceli hale getirmeniz için sunulmuş özelliklerden biridir. Hızla işlem yapabileceğiniz adres, kolay bir kullanımı olması sebebi ile uçak biletinizi sunmaktadır. Aradığınıza kolay ulaşacağınız gibi, satın alma işlemini de hızla halledebilirsiniz. Yılın belli zamanlarda eğlenceli ve keyifli zaman geçirmek için planladığınız tatilleriniz ya da iş gezileriniz, bu avantaj ile size büyük bir kazanç olarak geri dönebilir. Bu sebeple güvenlik endişesi dahi yaşamayacağınız siteyi tercih ederek uçak bileti satın alabilirsiniz. 

    Yorum Gönder