Dil Seçiniz

THY Esenboğa Havalimanı Hakkında Uyardı

Esenboğa havalimanındaki bakım çalışması hakkında THY uyarıda bulundu. www.ucakbileti.com.tr 'den en düşük fiyatlı Türk Hava Yolları uçak bileti satın alınabilir.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

    THY Esenboğa Havalimanı Hakkında Uyardı

    Türk Hava Yolları, yolcularını önemseyen, insan sevgisi ve samimiyet sahibi olan, bu özellikleri ile de başarıya ulaşan bir hava yolu şirketidir. Köklerinin 1930’lu yıllara kadar uzanıyor olması engin bir tecrübe kazandırırken, şirketin bilinirliği ve kalitesi konusunda da yüksek bir seviyeyi sağlamaktadır. Türk Hava Yolları, ülkemizin en iyi hava yolu şirketi olmanın yanında, küresel manada da başarılı şirketlerden biri olarak görülmektedir. Son 5 yıldır Avrupa ‘nın da en iyisi olarak seçilmesi, şirketin başarılarını artırmakla kalmıyor etkinliğini ve büyüme hızını da artırıyor. Elde edilen bu ölçütler, başarı ve ödüller, daha iyi seviyeler ile sürdürülmek istenmektedir. Bunun için ise müşteri memnuniyetinin her zaman üst düzeyde tutulması şarttır. Bu sebeple şirketin müşteri memnuniyetini temelli faaliyetleri ön plandadır.

    Ankara Esenboğa Havalimanı ‘nda bakım çalışmalarının başlaması ile birlikte, yolcu hassasiyetine sahip olan Türk Hava Yolları bir duyuru yayınlayarak yolcularının bu durum sebebi ile aksaklık yaşamasının önüne geçmek istemiştir. Türk Hava Yolları ‘nın duyurusunda yer alan bilgilere göre Check-in bankoları 31 Ağustos 2015 ile 10 Eylül 2015 tarihleri arasında hizmet veremeyecek. Bankoların kapalı olduğu bu süreçte, yolcuların aksaklık yaşamamak için bu durumu göz önünde bulundurarak hareket etmesi gerekmektedir. Altı çizilen 31 Ağustos ve 10 Eylül tarihleri arasında Esenboğa Havalimanı ‘nın C ve D kapı girişleri kapalı olacak. Bu süre aralığında dış hat yolcuları A kapısından giriş yaparken, iç hat yolcuları ise B kapısından giriş yapacaktır. Check-in işlemlerine gelince, hem Türk Hava Yolları hem de alt şirketi olan AnadoluJet yolcuları, iç hat ya da dış hat fark etmeksizin dış hatlardaki B bankolarından check-in işlemlerini yapabileceklerdir. Bagajsız bir şekilde seyahat edecek olan Türk Hava Yolları ya da AnadoluJet Hava Yolları yolcuları, E bankolarını kullanarak hizmet alabilir. Hizmette her hangi bir aksaklı söz konusu olmayacak ancak, bu bilgiler ışığında hareket edilmesi çok önemlidir. Havalimanı koşulları ve güvenlik taramalarını göz önünde bulunduracak olan yolcular, söz konuşu olan bakım çalışmalarını da dikkate alarak erkenden Ankara Esenboğa Havalimanı ‘nda hazır bulunmalıdırlar. Anormal olarak nitelenebilecek olan bu süreç sadece 31 Ağustos tarihi itibariyle başlayacak ve 10 Eylül ‘de son bulacak. Dolayısıyla çok uzun sürmeden bakım çalışması sonlandırılacak. Ankara’dan hareket edecek olan ve Türk Hava Yolları ya da AnadoluJet Hava Yolları ‘nı kullanacak olan yolcuların, bu konuyu bilerek hareket etmesi, karmaşa, aksaklık ve gecikmelerin de önüne geçecektir. THY her zaman yolcusunu düşünen ve memnuniyetini temel alan bir hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu sebeple, sorunsuz seyahatler için THY güvencesini tercih edebilirsiniz.

    THY bugün 300’e yaklaşan uçak sayısı ile dikkatleri çekmektedir ve ülkemizde hava yolu taşımacılığı anlamında en büyük kapasiteye sahiptir. Bu durum da seyahatlerinizde yurt içi de olsa yurt dışı da olsa mutlaka THY kalitesini tecrübe edeceksiniz. Bunun için sadece uçak bileti alıp tatil hazırlıklarınızı tamamlamanız gerekiyor. Ayrıca konforu sebebi ile iş seyahatlerinin de en iyi seçeneği olduğunu belirtmek gerek. THY uçak bileti satın almak için pek çok noktayı tercih edebilirsiniz. Yetkili bayi ve acenteler kadar online anlamda da seçeneğiniz çok fazla. En uygun fiyatlar ise www.ucakbileti.com.tr adresinde görülmekte. Bu adres üzerinde sunulan kullanım kolaylığı ve arama filtresi gibi özel nitelikler, mümkün olan en düşük fiyat avantajına ek olarak sunulan diğer avantajlardır. Ödeme seçeneklerinin geniş tutulması ve güvenlik önlemlerinde üst düzeyin benimsenmiş olması ise işleminize hız ve güven kazandırıyor. Güvenlik önlemleri, bugün en yüksek özellikle sistem olan 3D Secure güvenlik sistemi ile sağlanmaktadır. Gideceğiniz nokta yurt içi ya da yurt dışı da olsa, gezi önerileri kısmında, varış noktanız ile ilgili önemli önerilere rastlayabilirsiniz. Bu durum ulaşım ve benzeri konularda can alıcı bilgilerin size kolay bir ulaşım şekli ile sunulduğunu göstermektedir. Keyifli yolculuklara çıkmak, unutulmaz tatillere adım atmak için yolunuz bu siteden geçmeli ve seyahatleriniz THY ile gerçekleşmelidir. Gerisi sizin zevk ve tercihlerinize kalıyor.

    Yorum Gönder