Dil Seçiniz

Pegasus’un Yeni Uçuş Güvenliği Videosu

Marvel Kahramanları bile Pegasus ile Uçuyor! Pegasus uçak bileti almak için www.ucakbileti.com.tr adresini tercih ederek en uygun fiyatlar ile seyahat edebilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Pegasus’un Yeni Uçuş Güvenliği Videosu

  Pegasus Hava Yolları, ülkemize havacılık alanında kattıkları ile zihinlerde yer ediyor. Uygun fiyatlar ile herkesin uçak kullanarak seyahat edebileceğini kanıtlayan firma, geniş uçuş ağı ile halen en çok tercih edilen hava yolları şirketlerinden biridir. Sürekli kendini yenileyen bakış açısı ile bunu koruyan firma, uçuş güvenliği videosu ile bu kez dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Her yaştan misafirin ilgisini çekecek olan Marvel kahramanlarından Thor, Black Widow, Captain America, Iron Man, Loki, Hawkeye ve Odin ‘in yer aldığı yeni reklam filmi oldukça hoş görünüyor. Sıkıcı bulunup izlenmeyen, dikkate alınmayan videoların aksine, bu kez her yaştan yolcunun büyük bir ilgi ile izleyeceği bir uçuş güvenliği videosu hazırlamış Pegasus. Videoda verilen mesaj ise “Süper kahraman dahi olsanız, güvenliğiniz için uçuş kuralları gereklidir.”

  Ülkemizde havacılık alanındaki farklılıkları ile dikkatleri üzerine çeken Pegasus Hava Yolları, yine bir yeniliği ve farklılığı ile dikkatleri üzerine çemiş oldu. Böylece küçük büyük herkes, Pegasus‘un eğlenceli ve esprili uçuş güvenliği videosunu izleyecek ve sempatik olması sebebi ile kurallara da daha sıcak bakacak. Dolayısıyla, oldukça başarılı bir çalışma olduğunu söylemek yanlış olmaz. Pegasus Hava Yolları, öncelikle Disney Türkiye ile bir araya gelerek, bir görüşme gerçekleştirdi. Ardından ise hazırlanan reklam filminin tanıtımı gerçekleştirildi. 9 Haziranda yapılan tanıtımda ünlü mizahçı Alpay Erdem’in beğeni toplayan, keyifli sahne performansı da gerçekleştirildi. Bu etkinliğe katılım da oldukça iyiydi. Pegasus Hava Yolları Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Güliz Öztürk ve Disney Türkiye temsilcilerinin katılımı gözlendi. Yapılan açıklamaya göre Haziran ayı itibariyle yayınlanacak olan yeni uçuş emniyeti videoları, yurt içi ve yurt dışı uçuşlarında seyredilebilecek.

  Pegasus ‘un başarılı çalışmasında, sinemaseverlerin büyük bir ilgi gösterdiği, Marvel karakterlerinin olması, son derece doğru bir seçimdir. Thor, Black Widow, Captain America, Iron Man, Loki, Hawkeye ve Odin, herkesin beğendiği ve ilgi gösterdiği karakterlerdir. Pegasus uçuş güvenliği videosunda bu karakterler, küçük bir çocuğundan gözünde hayat bularak Pegasus ile seyahat ediyor. Eğlenceli görüntülere sahip olan video, şimdiden beğeni kazanmaya başladı. Aslında Marvel karakterlerinin tercih edilmesinde etkili olan unsur, her yaştan yolcu ile birlikte, her coğrafya insanının ilgisini çekecek bir video olması isteğiydi. Marvel karakterleri, efsaneleşmiş ve herkesin en az bir iki tane karaktere ilgi duyduğu bir yapımdır. Dolayısıyla, büyük bir kitlenin dikkatini çekmek mümkün olacaktır. Pegasus Hava Yolları Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Güliz Öztürk’ün yaptığı açıklamada firmanın uçuş ağı ve videonun ulaşacağı kişilere değinildi. Şuanda 37 ülkeye ve 91 farklı noktaya uçuş gerçekleştiren firma, Marvel karakterleri ile etkisi altındaki bu geniş coğrafyada dikkatleri üzerine çekecek. Markanın global boyutta hedeflerine ulaşması ve başarılara imza atması için oldukça doğru bir hareket olan video, Disney yetkilileri tarafından da bir ilk olarak niteleniyor.

  Firmanın eğlenceli videosunu izleyeceğiniz, geniş ulaşım ağı ile seyahat edeceğiniz ve yenilikleri ile kaliteli hizmet alacağını bir seyahat için seyahat tarihinizden en geç 1 ay öncesinden uçak biletinizi almış olmalısınız. Uçak bileti alımında, eski usul uçak bileti satış noktalarına giderek, tek fiyata tabi olmanıza ise hiç gerek yok. Size sunulan fiyata razı olmak zorunda olmadığınız için uçak bileti almak için kapı kapı dolaşmanız da gerekmiyor. Teknolojinin en büyük getirilerinden biri olan internet sayesinde, oturduğunuz yerden uçak bileti alabilirsiniz. Üstelik check-in işlemlerini de internet üzerinden halledebiliyorsunuz. Size sadece gidip uçağa binmek kalıyor. Hem zamanınızı boşuna harcamadan, hem en uygun fiyatları yakalayarak, hem de karşılaştırma fırsatı bularak uçak bileti almak için www.ucakbileti.com.tr gibi alanında başarılı adresleri tercih etmelisiniz. 3D Secure güvenlik sistemini tercih eden bir adres seçtiğiniz sürece, güvenlik konusunda da endişelenmenize gerek kalmıyor. Çünkü internet güvenliği konusunda en üst düzeyde olan sistem 3D Secure güvenlik sistemidir. Endişelenmeden kredi kartı bilgisini girebilirsiniz ve sorunsuzca biletinize kavuşabilirsiniz. Sıkıntı yaşamadan uçak bileti almış olmanın keyfini, valiz hazırlama ya da hediye alışverişi yapma gibi işlerinize ekstra zamanınız kaldığında daha da iyi hissedersiniz. Bu şekilde hazırlıklarınızı da rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

  Yorum Gönder