Dil Seçiniz

Pegasus ‘ta Görev Değişiklikleri Yaşanıyor

Pegasus yeni atamalar ile gündemde! Pegasus uçak bileti almak için en iyi adres www.ucakbileti.com.tr 'dir!

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Pegasus ‘ta Görev Değişiklikleri Yaşanıyor

  Havacılık sektörünün değişen ve çağa uyum sağlayan yüzünü, Türk halkına yansıtan Pegasus Hava Yolları, 1990 yılı itibariyle ülkemizde hava yolu ulaşımı gerçekleştirmeye başlamıştır. 1990 yılının Mayıs ayında ilk uçuşunu gerçekleştiren şirket 2005 yılı itibariyle el değiştirmiş ve ESAS Holding himayesi altına girmiştir ve özellikle bu süreç itibariyle düşük maliyetli hava yolu şirketi kavramı ülkemizde anılmaya başlanmıştır. Düşük maliyetli hava yolu kavramını bizimle tanıştıran ESAS Holding, Pegasus hava yolları ile ucuz seyahati mümkün kılmıştır. Bu tarihe kadar ülkemizde örneği olmayan bu sistem ile uygun fiyatlara hava yolu ulaşımı yapılmaya başlanmıştır. Ali Sabancı ‘nın yönetim kurulu başkanı olduğu şirket, ülkemizde tek olan özelliğini geliştirerek, geçen yıllar içerisinde daha geniş bir filoya sahip olmuş ve daha geniş bir uçuş ağı tesis etmiştir. Pegasus Hava Yolları bugün istikrarlı bir büyüme göstermektedir ve ülkemizin en başarılı hava yolu şirketlerinden biridir.

  Nitelikli personeli ile seyahatleri keyifli hale getiren, samimi ve sıcak bir hava oluşturan şirket, bu özelliği ile müşteri memnuniyetini mümkün kılıp, kaliteli bir hizmet sağlamaktadır. Pegasus Cargo bölümünde de aynı özellikler söz konusu olduğundan bugün en çok tercih edilenlerden biridir. “Göndermenin kolay yolu” sloganı ile adını duyuran ve 37 ülkede 91 noktaya gönderileri ulaştıran Pegasus Cargo, son zamanlarda yeni atamalar ile gündeme gelmiştir. Yeni atamalar ile birlikte yerleri değişen önemli isimler ise şöyledir. Tansu Bölükbaşı – Kargo Satış, Pazarlama ve Rezervasyon Müdürü, Nilsu Çetin – Kargo Kalite, SMS ve Anlaşmalar Müdürü, Necmi Özkürkçüler – İç Hatlar ve Anadolu Kargo Satış Müdürü, Ata Tokoğlu – Vekâleten Kargo Operasyon Müdür Yardımcısı ve son olarak Atılım Engin ise Yer İşletme Kargo Ramp Hizmetleri Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır.

  Pegasus Hava Taşımacılığı A. Ş. ‘nin her geçen gün büyüyen ve gelişen bir şirket olması, bu tip atamaları ve değişiklikleri de gerkeli kılmaktadır. Daha kaliteli bir hizmet ve hizmet geliştirme çalışmaları için gereklilik olan atamalar, şuan için sadece Pegasus Cargo ‘da gerçekleştirilmiştir. Söz konusu olan pozisyonlara atananlar ise görevlerinin başına geçmiş bulunuyor. Pegasus Kargo Direktörü olan Aydın Alpa, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamalarda, Pegasus Hava Yolları ‘nın gelişim tablosuna dikkat çekmiştir. Uçuş ağı ve filosunu genişleten şirketin başarılarına değinen Aydın Alpa, atamaların da duyurusunu gerçekleştirmiştir. Yeni atamaların gerçekleştirilmesi, şirketin artan hacmi ile ilgili bir durumdur ve bu atamalar yeni insan ihtiyacını da doğurmaktadır. Ortaya çıkan açıklar için de yeni alımlar söz konusu olabilir. Havacılık haberleri arasında yerini alan bu atamaları, şirketin büyüme ve gelişme belirtisi olarak kabul etmek en doğrusudur. Bu sürecin ardından gelen yeni insan ihtiyacı ve yeni alımlar da bu durumun bir göstergesi olacaktır. Açıklama yapan Pegasus Kargo Direktörü Aydın Alpa, atamalardaki temel amaçlarının da bu olduğunu ve şirket kapasitesindeki artış sebebi ile yaşandığını belirtmiştir.

  Pegasus Hava Yolları, 1990 yılından bu yana verdiği uçuş hizmetini 2005 yılı itibari ile farklı bir raya oturtmuş ve ülkemizde bir yeniliği gündeme getirmiştir. Bununla birlikte her geçen yıl büyüyen bir şirket olmayı başarmıştır. Filosunu genişlettiği gibi, yolcu kapasitesini de artırmıştır. Buna ek olarak düşük maliyetli bir hava yolu şirketi olarak hizmet kalitesini de üst düzeyde tutmayı başarmıştır. Bugün Türkiye genelinde çok sayıda noktaya Pegasus ile güvenli ve konforlu bir uçuş gerçekleştirilebilir. Yurt dışında ise pek çok ülke ve pek çok havalimanı, şirketin uçuş ağı içerisinde yer alıyor. Dolayısıyla bu noktalara seyahat ederken de Pegasus kalitesine ulaşabilirsiniz. Uçak biletinizi alırken ise www.ucakbileti.com.tr adresinde sunulan uygun fiyatları yakalayarak, en uygun uçak biletini satın alabilirsiniz. Böylece saniyeler içerisinde, oturduğunuz yerden aldığınız uçak bileti, size cazip bir seyahat imkânı sağlayacaktır. Zamandan tasarruf sağlamanız, internet üzerinden uçak bileti almanın en güzel yanıdır. Artan zamanınızı daha güzel bir tatil planlamak için değerlendirebilirsiniz mesela. Bu da seyahat seven ve sürekli seyahat eden insanlar için son derece önemli bir fırsattır. Dolayısıyla internet üzerinden uçak bileti alarak, siz de kısa sürede seyahate hazır hale gelebilirsiniz. 

  Yorum Gönder