Dil Seçiniz

Pegasus Uçak Bileti Ucuzluyor mu?

Petrol fiyatlarının düşüşü uçak bileti fiyatlarına yansıyacak mı? En uygun fiyatlar ile Pegasus uçak bileti almak için www.ucakbileti.com.tr en doğru adrestir.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Pegasus Uçak Bileti Ucuzluyor mu?

  Pegasus Hava Yolları uçmanın herkesin hakkı olduğu düşüncesi ile havacılık faaliyetlerini daha farklı bir yapıya büründürmüştür. Bugün hava yolu ulaşımının lüks kavramlar arasında yer almamasının en önemli sebebi olarak kabul edilebilecek olan şirket, bu doğrultuda hizmet vererek fiyatlarını a mümkün mertebe düşük tutmaktadır. Sefer çeşitliliği yaratarak, hem yurt içi hem de yurt dışı pek çok noktaya kolay ulaşım imkânı sunuyor. Dolayısıyla Pegasus Hava Yolları, ülkemiz için önemli hizmetleri olan başarılı bir şirkettir. 1990 yılında temelleri atılarak bugüne gelmiş olan marka, Türkiye’de faaliyet gösteren 4. Tarifeli hava yolu şirketi unvanına sahiptir. Şirketin en yetkili isimlerine bakarak da bugün başarılarına şaşırmamak mümkündür. Ali Sabancı, Pegasus ‘un yönetim kurulu başkanlığını yaparken, Sertaç Haybat da genel müdür olarak görev yapmaktadır.

  Geçtiğimiz günlerde petrol fiyatlarında yaşanan düşüş, Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Güliz Öztürk ‘ü açıklama yapmak zorunda bıraktı. Şirketin önemli isimlerinden biri olarak bilinen Güliz Öztürk, şirkete yöneltilen soruları cevaplandırdı. Petrol fiyatları ile uçak bileti fiyatları arasında kurulan ilişki ile bilet fiyatlarında düşüş beklendiği yöneltildi şirkete. Pegasus Genel Müdür Yardımcısı Güliz Öztürk ise bununla ilgili olarak, uçak bileti fiyatlarını zaten düşük tuttuklarını, bu sebeple de herhangi bir indirime gitme durumlarının söz konusu olmadığını dile getirdi. Akaryakıt fiyatlarının aslında uzun sayılabilecek bir süredir düşük olduğunu, akaryakıt payının bilet fiyatlarında etkili olan önemli bir kalem olmasına karşın, şuanda indirime girilmesini gerektirecek bir unsur olmadığını belirtti. Yani akaryakıt fiyatları şu kadar düşerse uçak bileti fiyatlarında da şu kadar indirime gidilebilir gibi bir durumun söz konusu olmadığı üzerinde durdu. Özellikle kış aylarında 19.90 TL ‘den uçak bileti bulmanın mümkün olduğunu, bu sebeple de zaten fiyatlarının son derece düşük olduğunu belirten Güliz Öztürk, bunun ardından da sektör bazında güvenlik endişeleri üzerinde durdu.

  Havalimanlarında alınan güvenlik önlemleri ile ilgili olarak fikri sorulan Pegasus Hava Yolları yetkilisi, havalimanlarının normal şartlarda dahi çok yoğun güvenlik önlemleri alınan yerler olduğunu ve bugün değişen çeşitli şartlar ile birlikte de aynı üst düzey güvenlik önlemlerinin alındığını belirtti. Dolayısıyla buna ek olarak başka önlemlerin alınmasına hiç de gerek yok. Şuanda havalimanlarında alınan güvenlik önlemleri zaten had safhada tutuluyor. Yolcuların bu konuda hiçbir endişe yaşamasına gerek yok. Güliz Öztürk’e şirket ile ilgili olarak yöneltilen sorulardan biri de her yıl sponsor olunan WindsurF Dünya Kupası oldu. 9 yıldır Pegasus Hava Yolları ‘nın sponsor olduğu, dolayısıyla Pegasus Airlines Profesyonel Windsurf Birliği (PWA) Windsurf Dünya Kupası adı ile anılan organizasyon, bu yıl yerli ve yabancı sponrcuların katılı mı ile 17 – 22 Ağustos 2015 tarihinde İzmir’de gerçekleşecek. Alaçatı’da yapılacak olan etkinlik, şimdiden geniş bir kitlenin ilgi ve merakı ile bekleniyor ve dünyanın çok farklı coğrafyalarından sporcuları ülkemize çağırıyor. Pegasus Hava Yolları iş birliği ile gerçekleşen etkinlik bu yıl da hazırlıkların tamamlanması ile sorunsuz bir şekilde İzmir ‘de gerçekleştirilecek.

  Pegasus Hava Yolları, hassasiyetle şekillenen projeleri ve hamleleri ile yolcularının konforu ve memnuniyetini hedeflerken, sportif faaliyetlere sağladığı destek ile de hassasiyetini gözler önüne sermektedir. Pegasus farklı ile seyahat etmek, size daha fazla seyahatin ve birbirinden güzel coğrafyaların kapısını açacaktır. Şirketin düşük fiyat avantajı ile daha pek çok gezinin bütçesini temin edebilirsiniz. Siz de böyle güzel bir avantajı daha da cazip hale getirmek isterseniz, uçak biletinizi de internet üzerinden satın almalısınız. Pegasus uçak bileti alırken şirketin sunduğu düşük fiyatları, www.ucakbileti.com.tr gibi adreslerde daha da indirimli olarak görebilirsiniz. Size mümkün olan en düşük fiyatı sunan adres, kullanım kolaylığı ve ödeme güvenliği ile sadece birkaç dakikalık bir işlem ile seyahatinizin en önemli hazırlığını halletmenizi sağlıyor. Üstüne bir de biletinizi en azından 1 ay gibi bir süre öncesinden satın alırsanız, muhteşem fiyatlar ile seyahat edebilirsiniz. Pegasus kalitesine ek olarak, daha fazla gezip görme ve dünyayı keşfetme şansını yakalamak işte bu kadar kolay.

  Yorum Gönder