Dil Seçiniz

Pegasus Uçağının Lastiği Patladı

Lastiği patlayan Pegasus uçağı güvenli inişi başardı. www.ucakbileti.com.tr üzerinden en düşük fiyatlar ile Pegasus uçak bileti alabilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Pegasus Uçağının Lastiği Patladı

  Türkiye’de hava yolu ulaşımının bir lüks kabul edildiği zamanların çok eskilerde kalmasını sağlayan başarılı hava yolu şirketleri, bugün havacılık alanındaki konumları ile de bu girişimin karşılığını alıyor. Bunlardan biri olarak kabul edilen Pegasus Hava Yolları, çok sayıdaki uçağı ile maliyeti düşürme çalışmaları sonucunda, genele göre daha düşük fiyatlar ile seyahat ettirme hizmetini sunmaktadır. Bu sebeple ki havacılık alanında önemli bir rol üstlenmiştir. Bugün Pegasus Hava Yolları ‘nın uçakları ile daha cazip fiyatlar ödeyerek hem yurt içi hem de yurt dışı pek çok noktaya hızlıca ulaşabiliyoruz. Çağın gerektirdiği bu hizmetin geç kalmadan ülkemize de Pegasus tarafından getirilmiş olması, son derece önemli bir niteliğin göstergesidir. Şirketin duyarlı politikaları, bu noktaya gelinmesinin en önemli sebebidir ve elde edilen başarıların da katlanarak sürmesi, şirketin hedeflerinin bir yansımasıdır.

  Pegasus Hava Yolları, çok sayıda uçağı ile hem yurt içi hem de yurt dışı seferlerini sürdürürken, zaman zaman bazı aksaklıklar ile karşılaşıyor. Uçak sayısı düşünüldüğünde bu aksaklıklar da normal karşılanabilir. Geçtiğimiz günlerde yaşanan aksaklıklardan biri ise uçağın lastiğinin patlaması şeklinde gerçekleşti. İstanbul’dan havalanan Pegasus Hava Yolları uçağı, Nevşehir’e doğru harekete geçmişti. Saat 19.40 itibariyle İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan havalanan Pegasus uçağı, saat 21.40 itibariyle Nevşehir ‘in Gülşehir ilçesinde yer alan Kapadokya Havalimanı’na iniş gerçekleştirmeye çalıştı. Ancak PC – 267 sefer sayısı ile uçan uçağın inişe geçtiği sırada, tekerinin Patladığı öğrenildi. Dolayısıyla, havalimanı ile iletişime geçen kaptan pilot, durumu haber verdi ve Kapadokya Havalimanı’nda uçağın iniş yapacağı pist çevresinde geniş güvenlik önlemleri alındı. Alınan önlemlerin ardından Pegasus uçağı iniş gerçekleştirdi ve korkulan olmadı. Her hangi bir sorun ile karşılaşılmamış olması, sevindirirken, tekerin hangi sebeple ve ne zaman patladığı ile ilgili olarak her hangi bir bilgi söz konusu değil. İstanbul’dan Nevşehir’e gerçekleştirilen seferin, yaşanan aksaklığa rağmen Pegasus pilotlarının başarısı ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmiş olması ise son derece sevindirici.

  Pegasus Hava Yolları, 1990’lı yıllardan başlayarak günümüze kadar katlanan bir başarı ile ulaşmıştır. Dolayısıyla büyüyen potansiyeli ve artan hizmet kalitesi ile ülkemizin en başarılı hava yolu şirketlerinden biridir. Bugün 50’den fazla uçağa sahip olan filosu ile artan bir hizmet sunmaktadır. Şirketin hedefleri doğrultusunda gerçekleştirdiği girişimler, hem filonun daha da genişletilmesi hem de uçulan nokta sayısını artırmayı kapsamaktadır. Ülkemizde beklenen havacılık sektörünün yükselişi, Türkiye’de faaliyet gösteren tüm hava yolu şirketlerini harekete geçirirken, yabancı yatırımcıların dikkatini de Türkiye’ye çekmiştir. Dolayısıyla Pegasus da bu beklenti doğrultusunda hızla daha fazla büyüme çabası içerisine girmiştir. Son günlerde hem bu durum hem de sezon sebebi ile artan uçuşlar ise havalimanlarının sürekli yeni rekorlara imza atmasına sebep olmaktadır. Hava yolu şirketinin yaşadığı bu sıkıntı ise hem şirketin diğer seferlerinde hem de havalimanına gerçekleştirilen diğer seferlerde herhangi bir aksaklığa sebep olmamıştır.

  Bugün şirketin başarılı ve uygun fiyatlı hizmetini kullanmak için çeşitli noktalardan uçak bileti alma imkânına sahipsiniz. Seyahat acenteleri uçak bileti konusunda destek sağlasa da artık internet dünyasının gelişimi ile birlikte daha pek çok seçenek de ortaya çıktı. Hem internet siteleri hem de mobil uygulamalar, daha uygun fiyatlar ile uçak bileti sunmaları sebebi ile cazip hale geldi. Bugün bu tip uçak bileti satış merkezlerinin masraflarının az olmadı, daha az komisyon almaları ve dolayısıyla daha ucuza uçak bileti satmalarına sebep olmaktadır. Uçak bileti almak için tercih edilebilecek en iyi sitelerden biri ise www.ucakbileti.com.tr ‘dir. Çünkü mevcut teknolojinin el verdiği en iyi güvenlik sistemi olan 3D Secure güvenlik sistemi ile korunmaktadır ve dolayısıyla müşterilerin güvenlik endişesi yaşamadan güvenle kredi kartı bilgilerini paylaşabilmeleri mümkün olmaktadır. İnternet üzerinden yapılan alım satımlarda en önemli konu bu olduğu için çok dikkat edilmesi gereken bir detaydır. Ayrıca internet üzerinden yapılan uçak bileti alımları, size önemli ölçüde zaman da kazandıracaktır. Seyahatlerinizi daha keyifli hale getirmek için ya da sıkıntı ve acele ile gerçekleştirdiğiniz seyahat hazırlıklarınızı rahatlıkla yapmak için yeterli zamana bu şekilde kavuşabilirsiniz.

  Yorum Gönder