Dil Seçiniz

Pegasus Sonunda İzin Aldı

Pegasus artık yer hizmetlerinde de yer alacak! www.ucakbileti.com.tr üzerinden satın alacağınız Pegasus uçak bileti ile büyük bir tasarruf elde edebilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Pegasus Sonunda İzin Aldı

  Pegasus Hava Yolları, ülke genelinde en çok tercih edilen hava yolu şirketlerinden biri olmasının yanında, en geniş filoya sahip olan şirketlerden de biridir. Düşük maliyetli hava yolu şirketlerinden biri olarak yer aldığı ülkemiz havacılık sektöründe, en paya sahip olması ile bilinmekte. Diğer taraftan geniş uçuş ağı, en önemli özelliklerinden biri diğeri olarak biliniyor. Ülkemizde mevcut olan ve sayısı günden güne artan havalimanlarının tamamını uçuş ağına ekleyen şirket, aynı zamanda Avrupa başta olmak üzere çok sayıda uluslararası noktaya da uçuş gerçekleştiriyor. Bu özelliği hava yolu şirketleri arasında saygın bir konumu olmasının bir sebebi olarak da düşünülebilir. Ülkemizin yurt dışı rotaları arasında en yoğun trafiği olan Almanya ise Pegasus Hava Yolları ‘nın en çok uçtuğu ülke olarak kabul edilmekte. Bugün Avrupa’nın merkezi niteliğine sahip olan ülke, ülkemiz ile ulaşım bağlantılarını büyük oranda Pegasus Hava Yolları ile sağlıyor. Siz de özellikle Almanya yönlü seyahatlerinizde, uygun fiyat ve kaliteli yolculuk için şirketi tercih edebilirsiniz. Üstelik sürekli bir gelişim içerisinde olduğu da son günlerdeki faaliyetleri ile görülmektedir.

  Pegasus Hava Yolları, yer faaliyetlerinde daha etkin olabilmek ve misafirlerine daha nitelikli bir hizmet sunabilmek için yer hizmetlerinde yer almak istiyordu. Daha öncesinde bir şirket tarafından yürütülen bu faaliyetlerin Pegasus Hava Yolları ‘nın kendi ekibi ile yapılması için girişimde bulunulmuştu. Girişimlerin sonucu olarak dün açıklanan habere göre Pegasus Hava Yolları, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘nda kendi faaliyetleri için Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünden B grubu dış hatlar çalışma ruhsatı aldı. KAP ‘ta yapılan açıklamaya göre 30 Mart 2015 tarihli özel durum açıklaması ile şirket İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘nda keni faaliyetlerini yürütmek için ön izin aldı. Açıklamada yer alan bilgilere göre şirketin kendi yer hizmetleri için B grubu dış hat çalışma ruhsatı 18.08.2015 tarihi itibariyle Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından verildi. Yapılan açıklama, şirketin misafirlerini de sevindirdi. Çünkü daha kusursuz bir hizmet için uçuşun her aşamasında aynı şirket ile muhatap olmak çok önemlidir. Diğer taraftan şirketin büyüme hedefleri, bu girişimler ile hareketlenmekte ve hız kazanmaktadır.

  Pegasus ‘un daha nitelikli seferler gerçekleştirmesi için gerekli olan bu durum, bahar aylarında belirtilmişti. Ancak hızla sonuç alınamamıştı. Şirket için son derece önem arz eden bu olay, kamuoyu ile paylaşıldıktan sonra olumlu tepkiler gözlenmiştir. Düşük maliyetli bir hava yolu şirketi olması sebebi ile aldığı eleştirilere de güzel bir cevap olarak düşünülebilecek olan bu uygulama, yakın zamanda da kullanılmaya başlanacak. Pegasus ‘un gerekli hazırlıkları ve ekibi tamamlaması ile birlikte, yakın zamanda faaliyete girmesi düşünülüyor. Zaten bahar aylarında yapılmış olan başvuru sebebi ile hazırlıklara başlanılmıştı. Bu yüzden uzun bir hazırlık sürecine girilmeyecek. Kısa süre sonra, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden Pegasus ile yapacağınız dış hatlar uçuşunda, yerde birebir Pegasus yetkilileri ile muhatap olacaksınız. Bu sebeple de her hangi bir iletişimsizlik gibi bir sorun yaşamanız olası değildir. Çünkü aynı merkeze bağlı olarak çalışan özel bir ekip hizmet verecek. Şirketin sunduğu kaliteli, konforlu ve de uygun fiyatlı hava yolu ulaşımı hizmetini hem yurt içi hem de yurt dışı seferlerinde tercih etmek isterseniz, uçak bileti alarak hemen seyahat hazırlıklarına başlayabilirsiniz. Zaten uygun olan fiyatları daha da düşürmek ve yeni seyahatler için bütçe oluşturmak için ise çeşitli püf noktalara dikkat etmeniz yeterlidir.

  Uygun fiyatlı uçak bileti satın almanın birinci kuralı erken rezervasyon olsa da artık ikinci kuralı da www.ucakbileti.com.tr üzerinden bilet satın almaktır. Bu adres üzerinden yapılan bilet alışverişleri mümkün olan minimum seviyesinde olmak ile birlikte son derece pratiktir ve bu yüzden de size hız ve zaman kazandırır. Sadece bilgisayar ya da akıllı telefon ile uçak bileti satın almak mümkündür. Sistemin kullanışlılığı ve güvenilirliği adeta seyahat etmeyi daha zevkli hale getiriyor. Size sadece seyahat planını yapmak ve de bavul hazırlamak kalıyor. Uygun fiyatlı biletinizi alarak, artık ister yurt dışı ister yurt içi hızlı ve ucuz yolculuk edebilirsiniz. 

  Yorum Gönder